آرکانزاس انجمن دانش آموزان برای دریافت اعتبار برای مسکن در آینده, غذا, برنامه ریزی هزینه های

Category: آرکانساس Comments: No comments

دانش آموزان ترک آرکانزاس انجمن دانشگاه, خوابگاه هستند که برای آوریل 3 اعتبار را دریافت خواهد کرد می شود در طول 12 ماه آینده به مسکن در آینده هزینه های دانشگاه هیئت امنا تصمیم گرفت تا یکشنبه.

سرشکن بازپرداخت خواهد شد به بهار دانش آموختگان — حدود 6 درصد از کل آغاز شد که بهار در پردیس مسکن — با پرداخت اعمال می شود به حساب هیئت مدیره تصمیم گرفت.

اعتبارات نیز ممکن است اعمال می شود بلافاصله اگر دانش آموزان در حال حاضر باقی مانده مسکن موجودی حساب.

پنج عضو گروه به اتفاق آراء متفاوت از آنچه رابین بون, دانشگاه, رئیس جمهور تا به حال شرح داده شده در یک شنبه بیانیه ای را به عنوان یک “اولیه” تصمیم به ارائه بازپرداخت با خوابگاه بسته شدن همه به جز کسانی که در نیاز آوریل 3.

بون در روز شنبه اشاره کرد مدرسه در امور مالی به عنوان یک دلیل برای تصمیم گیری های اولیه.

هیئت مدیره اسناد و مدارک ارائه شده به هیات امناء تخمین زده است که حدود 1.2 میلیون دلار پرداخت می شود در مسکن, بازپرداخت و اعتبار به 1,505 دانش آموزان است.

هیئت مدیره به طور جداگانه رای به تصویب مشابه اندازه گیری برای دانش آموزان در برنامه های غذایی دانشگاه. دانشگاه تخمین می زند که حدود 790,000 در برنامه غذایی بازپرداخت و اعتبار به 1,564 دانش آموزان پرداخت می شود.

اما کل هزینه بستگی به عوامل مختلف از جمله بسیاری از دانش آموزان خواهد بود معافیت اعطا شده به ماندن فراتر از آوریل 3 حرکت کردن تاریخ.

این Russellville, پردیس تا به حال 2,152 دانش آموزان در بهار امسال در پردیس مسکن با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به هیئت مدیره خود را تلفنی جلسه برگزار شد و این بعد از ظهر.

بسیاری در حال حاضر در سمت چپ به عنوان دانشگاه مانند سایر دانشگاه ها در دولت منتقل شده به آموزش از راه دور. دانشگاه از بهار شروع می شود دوشنبه ،

آرکانزاس فناوری گفت: برخی از دانش آموزان اجازه خواهد داشت برای ماندن در گذشته آوریل 3 مهلت با “شرایط ویژه” برای باقی مانده در پردیس شامل “ایمنی شخصی دسترسی به اینترنت دیگر در دسترس مسکن تحصیلی پریشانی و یا دیگر دلایل مشروع است.”

برنادت Hinkle, آرکانزاس, فناوری معاونت مالی و اداری گفت: در این جلسه که کارکنان در مورد برآورد 640 دانش آموزان ممکن است باقی می ماند در محوطه دانشگاه.

بهار فارغ التحصیلان که در پردیس مسکن در مجموع 139 دانش آموزان دریافت خواهد کرد سرشکن بازپرداخت اعمال می شود به حساب های خود را خواهد شد که بر اساس چک کردن تاریخ با توجه به پیشنهاد مصوب هیات امناء.

اکثر دانش آموزان در بهار مسکن را دریافت خواهد کرد سرشکن اعتبار به حساب خود را بر اساس چک کردن تاریخ با یک فرایند تجدید نظر در دسترس به عنوان برخی از اعضای هیئت مدیره ابراز نگرانی کرد که دانش آموزان ممکن است بازگشت به مدرسه به دلایل اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>