آرکانزاس فناوری دانشگاه دانشجوی سال اول می میرد پس از سقوط رول اور در I-40 کشته و

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک دانشجوی سال اول در آرکانزاس فناوری دانشگاه درگذشت شنبه پس از یک خودرو تک رول اور تصادف در بزرگراه بین ایالتی 40 روز قبل از آن با توجه به سربازان و مقامات مدرسه.

ویکتوریا دانیل شارپ, 18, Springfield رانندگی غرب در I-40 شرق برادلی یارو خروج از جاده در راشویل زمانی که تصادف رخ داده Feb. 4 یک گزارش اولیه توسط پلیس ایالتی نشان می دهد.

شارپ 2014 دوج آونجر سمت چپ سمت راست جاده در حدود 10:30 a. m. و زده بتن کالورت با توجه به گزارش. وسیله نقلیه خود را لغو و آمد به توقف در پشت بام خود را در یک خندق.

شرایط بارانی و مرطوب در زمان سقوط به گفته پلیس.

سربازان گفت: تیز شد و برای درمان جراحات او در سنت مری مرکز پزشکی منطقه ای در راشویل و باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Little Rock, اما بعد از آن درگذشت. دیگر صدمات شده بودند در گزارش.

آرکانزاس فناوری دانشگاه تایید کرد در بیانیه ای که تیز 2019 فارغ التحصیل از Michael دبیرستان بود که یک دانشجوی سال اول در مدرسه.

ارقام اولیه نشان می دهد حداقل 48 نفر کشته شده اند در آرکانزاس جاده ها تا کنون در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>