رفتن به نوشته‌ها

آرکانزاس ویروس موارد بالا 20,000; دولت می بیند شمارش دو در کمتر از 3 هفته

آرکانزاس در صدر 20,000 تایید موارد covid-19 روز دوشنبه یک نقطه عطف است که منعکس سرعت ویروس’ گسترش از طریق دولت در هفته های اخیر.

پس از اولین coronavirus بیمار شناسایی شد در پاین بلاف در مارس 11, آن را در زمان نزدیک به سه ماه برای دولت به شناسایی اولین 10,000 موارد است. این تعداد سپس دو برابر در کمتر از سه هفته.

شده اند وجود دارد 265 مرگ و میر نسبت به این ویروس افزایش یکی از روز یکشنبه.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اعلام کرد که 439 مورد جدید از این ویروس شناخته شده بود بیش از گذشته 24 ساعت که او اشاره شد کاهش از موارد جدید اعلام کرد بیش از آخر هفته. مجموع 20,257 موارد شناسایی شده اند فرماندار گفت. بستری شدن در بیمارستان در ضمن با افزایش هفت تا 300.

آرکانزاس وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت که تعداد فعال موارد ایالت شد

“plateauing” به عنوان تعداد موارد جدید تقریبا همسان تعداد روزانه بهبود. او ابراز نگرانی کرد که موارد در حال افزایش است در اطراف سنگ کوچک حتی به عنوان شماره در حال سقوط بودند در شمال غرب منطقه از دولت است که سخت ترین ضربه در طول هفته های اخیر.

“اگر چه ما نداشته انفجاری افزایش موارد ما در حال رفتن به باید بسیار مراقب باشند در این بخش مرکزی از دولت به دلیل این که ما از پرجمعیت ترین بخش از دولت” اسمیت گفت.

هاچینسون همچنین chided برخی از Arkansans برای آنچه که او به عنوان فقیر رفتار مستند در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته که در آن تصاویر ارسال شده از ده ها تن از unmasked تجمع مردم در یک بار و در امتداد یک رودخانه در شمال غربی آرکانزاس است.

فرماندار گفت که او خواهد بود ارائه “کلمات تشویق” جلوتر از آینده چهارم جولای تعطیلات که نوشیدنی الکلی ماموران کنترل خواهد بود کمک به وزارت بهداشت در اجرای دستورالعمل بیش از آخر هفته.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19

پاسخ 1:30 بعد از ظهر

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در آرکانزاس باقی مانده در 19,818 صبح روز چهارشنبه با توجه به وضعیت سایت. مرگ و میر باقی مانده در 264.

بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=uC6i7wDA6AE]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول