آرکانزاس زن در خدمت زندگی حکم منتشر شده پس از 34 سال

Category: آرکانساس Comments: No comments

ویلی مای هریس یک آرکانزاس زندانی که به حبس ابد برای قتل توهین آمیز, شوهر, شد, موضوع روزنامه ها و ستون های موفق تخفیف درخواست منتشر شد از Wrightsville واحد در صبح روز جمعه پس از 34 سال پشت میله های زندان.

هریس عینک Dallas Cowboys نیوجرسی و ماسک به عنوان او راه می رفت خارج از زندان در حدود ساعت 9 صبح بود و ملاقات با او دو فیلم دختران. در 72 ساله, Harris کور است و عینک تیره آفتابی.

“من یک زن جوان است که یک شانس ایستادن نیست و من قادر به قادر به افزایش بالاتر از بسیاری از موانع در زندگی” هریس به خبرنگاران گفت: چند دقیقه پس از آزادی او. “من فقط می دانستم که من قادر خواهد بود به افزایش بالاتر از این مانع است.”

هریس محکوم شد در سال 1985 از ضرب تیراندازی شوهرش کلاید هریس در خانه خود در بردلی (آرکانزاس).

هر دو هریس و دخترش, سیلویا هریس باید گفت که کلاید در حال رشد بود بیشتر توهین آمیز نسبت به ویلی مای. در دادگاه ویلی مای هریس گفت که او سعی کرده بود به ضرب و شتم شوهرش با اسلحه برای دفاع از خود زمانی که آن را به طور تصادفی مرخص شد.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون تایید ویلی مای هریس’ درخواست تخفیف در ماه مارس و درخواست آزادی مشروط تصویب شد در اواخر ماه مه. که در آن نقطه هریس هنوز هم در مواجهه بالقوه 45 روز صبر کنید برای انتشار در حالی که مقامات در تگزاس بررسی درخواست خود را به زندگی می کنند در منطقه دالاس با دخترش.

هر دو تگزاس و آرکانزاس مقامات تسریع که درخواست با توجه به هریس’ وکیل لی ایتون و آزادی او رسما اعطا اوایل این هفته.

سیلویا هریس دخترش گفت که او خواهد درایو مادر او به دالاس این بعد از ظهر و پنج شنبه یک ماهی سرخ برنامه ریزی شده بود برای خانواده گسترده خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>