دستگیری ساخته شده آمار-و-اجرا حادثه که در سمت چپ حداقل یک مرده

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — یک مرد بازداشت شده بود روز سه شنبه در ارتباط با یک ضربه و اجرا حادثه در آلما که منجر به مرگ و جراحت.

Humberto Pacheco فورت اسمیت دستگیر شد توسط آلما اداره پلیس در حدود 7:30 p. m. روز شنبه و رزرو به Crawford County زندان به اتهام دو فقره از ترک صحنه تصادف مربوط به مرگ یا صدمه شخصی یک جنایت آلما رئیس پلیس جف اشاره گر روز چهارشنبه گفت:.

آلما اداره پلیس شد و اعزام به این منطقه از ایالات متحده 64 شرق و آلما محدوده شهر در روز سه شنبه برای یک گزارش از یک حادثه مربوط به یک خودرو و یک عابر پیاده استشهاد متحده است. مشخص شد که متهم به حال سمت چپ صحنه است. قربانیان بودند که هر دو پسر داشت در وسط جاده با صدمات شدید.

هر دو پسر بودند و حمل و نقل توسط اورژانس و پلیس اطلاع داده شد که یکی از آنها شده بود مرده. کودک دیگر منتقل شد به بیمارستان رحمت در فورت اسمیت قبل از انتقال به آرکانزاس بیمارستان کودکان در لیتل راک.

اشاره گر گفت که او هنوز هم در وضعیت بحرانی روز چهارشنبه. نه اشاره گر نه استشهاد فاش قربانیان هویت.

پلیس قادر به تعیین یک مظنون خودرو بر اساس تحقیقات و شواهد جمع آوری شده از صحنه استشهاد متحده است. یک گروهبان با Crawford County sheriff را قادر به قرار دادن یک مظنون وسیله نقلیه یک سال 1998 Freightliner در Delfines حمل و نقل در 4308 آلما بزرگراه در ون بارن. این خودرو کشف و ضبط شد و حمل و نقل به کلانتر, با استشهاد حاکی از این است که یک حکم جستجو خواهد شد به دنبال آن است.

پاچکو در صحنه وارد شده و با توجه به اینکه اطلاع داده که پلیس توقیف شد کامیون خود را. پس از موافقت با رانندگی به آلما اداره پلیس به مصاحبه و اینکه هر دو خواندن حقوق خود و ارائه یک مترجم او گفت که او به سمت چپ Delfines حمل و نقل در حدود ساعت 5 و سوار شرق در آمریکا 64 شرق به سمت آلما. نزدیک شدن به شهر او گذشت مقیاس وزن و به دنبال سیگنال ترافیک در آمریکا 64 شرق و رودی جاده زمانی که او شنیده و احساس یک تصادف.

Pacheco گفت که او را متوقف و خودرو را برای بررسی آسیب های با توجه به استشهاد. او نگاه غرب نسبت به برخورد سایت و چیزی نمی بینم. و اعتقاد داشتند که او تا به حال به یک گوزن Pacheco بازگشت خود را به Delfines حمل و نقل چون وسیله نقلیه خود را آسیب دیده بود.

Pacheco همچنین گفت: در مصاحبه ای که او به Delfines حمل و نقل بعد از آن در صبح به استفاده های مختلف کامیون. رانندگی کردن ایالات متحده 64 شرق یک بار دیگر او را دیدم پلیس و مخروط در صحنه اما متوقف نمی شود.

این Crawford County پیگرد دفتر دادستان گفت: Pacheco بود در دادگاه صبح روز چهارشنبه قبل از مدار قاضی دادگاه Marc McCune برای اولین حضور خود را. 100.000 دلار از نظر قانونی کافی در پیوند بود با Pacheco مطابق با خارج از زندان شهرستان در 12:15 بعد از ظهر

کرافورد شهرستان کلانتر, آرکانزاس, پلیس ایالتی آرکانزاس بزرگراه پلیس و ون بارن اداره پلیس کمک در مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>