رفتن به نوشته‌ها

دستگیری چهار نفر در ارتباط با کشنده Dermott تیراندازی

دو نفر دستگیر شده اند در ارتباط با تیراندازی مرگ از جنوب شرق آرکانزاس مرد ایالتی آرکانزاس, پلیس گفت:.

ماریو میلتون, 27, چهره اتهام قتل درجه اول و درجه اول باتری. آلیشیا پادشاه 24 متهم به مانع دستگیری یا محاکمه. هر دو از Dermott. دو مظنون دستگیر شدند عصر روز دوشنبه توسط ماموران ویژه از پلیس ایالتی بخش تحقیقات جنایی و افسران با Dermott اداره پلیس. آنها در Chicot زندان شهرستان در روز یکشنبه بعد از ظهر و برنامه ریزی شده خود را برای اولین دادگاه ظاهر دوشنبه.

جانی هیز 49 هدف گلوله قرار گرفت و کشته در Dermott در جنوب شرقی, آرکانزاس, مقامات روز جمعه گفت. مادرش کارولین, هیز, 64, زخمی شد در خارج از خانه در 925 کاپیتان پل جاده در Dermott.

اداره پلیس محلی تا به حال دریافت یک تماس تلفنی در مورد 12:22 صبح جمعه گزارش یک تیراندازی. حدود 45 دقیقه قبل از آن یک افسر فرستاده شده بود به کاپیتان پل آدرس برای سرکوب یک اختلال است که بوجود آمده بود از بحث مربوط به جانی هیز و یک نفر دیگر, دولت, پلیس گفت:.

هنگامی که پلیس وارد خانه برای بار دوم کارولین هیز بود و راه رفتن در حیاط جلو و زخمی شدند, مقامات گفت. پسر او در دروغ گفتن در حیاط بی. او بعدها اعلام کرد مرده در یک منطقه بیمارستان با توجه به دولت ،

جانی هیز’ بدن گرفته شده بود به جرم دولت در آزمایشگاه سنگ کوچک برای کالبد شکافی.

تحقیقات انجام گرفته توسط پلیس ایالتی آرکانزاس بخش تحقیقات جنایی Dermott اداره پلیس جلب شهرستان کلانتر دفتر و Chicot شهرستان کلانتر دفتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول