هنرمندان و فعالان میزبان یک رویداد مجازی برای باروری عدالت – –

Category: وب وایر Comments: No comments

Repro آزادی هنر غیر انتفاعی حرفه ای تئاتر سازمان اختصاص داده شده به ایجاد اجراهای زنده و اخبار در مورد حقوق باروری. تئاتر گروه انجام شده است و انجام کارگاه های آموزشی در سراسر کشور در مکان هایی مانند دانشکده ها و مراکز اجتماعی گاهی اوقات در ایالات متحده است که اخیرا با آن مواجه حقوقی تهدید به سقط جنین و حقوق باروری. توقف بعدی خود? دسکتاپ شما.
 
در مارس 7 7 pm ET Repro آزادی هنر است teaming تا با موسسه ملی بهداشت باروری (NIRH) به ارائه “خوانش انعطاف پذیری و آزادی باروری” یک رویداد مجازی متشکل از عملکرد و بحث پیرامون حقوق باروری مسائل.
 
کارگردان Francesca Mantani Arkus and co-produced by Cindy کوپر و استیسی Linnartz مه 7 رویداد شامل خوانش و سازگاری از آثار نوشته شده توسط نویسنده, شاعران و تاثیر گذار باروری فعالان حقوق. نویسندگان عبارتند از فلورانس کندی وکیل و یکی از چهره های کلیدی در رادیکال جنبش فمینیستی از 1960s و 70s و دکتر سوزان Wicklund یک سقط جنین-ارائه دهنده مراقبت های که با آن مواجه شدید از واکنش های ضد سقط جنین شدند. دیگر نویسندگان دکتر Grisel Acosta, ملیسا زنگ Esosa Edosomwan جسیکا Feder-Birnbaum, ژوئن, اردن, Jacqueline E. لاتون, Alix اولسون, حاشیه cisco powered و مری ان سورنتینو.
 
اجرای خواهد شد از ویژگی های Cait Cortelyou, Kimiye Corwin, Alinca همیلتون ایوت Heyliger, Crista ماری جکسون, Carl M. Jaynes استیسی Linnartz و نویسنده دکتر Grisel Y. Acosta.
 
این رویداد همچنین شامل بحث و گفتگو با آندره میلر رئیس جمهور از موسسه ملی بهداشت باروری (NIRH) co-sponsor. یک سازمان در خط مقدم مبارزه برای باروری عدالت NIRH یک باروری حقوق بشر است که کلام در حمایت از آزادی باروری در محلی و ایالتی و ملی سطح. کار آنها شامل گسترش دسترسی به بهداشت باروری مراکز ارائه باروری و جنسی آموزش بهداشت به جمعیت جوان و در دفاع از اقدام قوه مقننه که تقویت حقوق باروری.
 
این رویداد خواهد شد در میزبانی یک زوم وبینار در مارس 7 در 7 بعد از ظهر و همکاران. ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام و دریافت زوم لینک مراجعه کنید https://reprofreedomarts.org/events-2 و یا ایمیل [email protected] .
 
Repro آزادی هنر است یک پلت فرم راه اندازی شده توسط کلمات ،

با اموری Kempf

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>