تفریحی و پارک ها بازگشایی خواهد شد و آمریکایی ها سوار سرسره در یک بیماری همه گیر?

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مردم بازدید از دیزنی چشمه در والت دیزنی در فلوریدا, on May 20, روز, خرده فروشی, ناهار خوری و سرگرمی های پیچیده شروع شد و مرحله به مرحله بازگشایی.

عکس: Paul Hennessy/SOPA تصاویر/زوما پرس

در این زمان از سال, برایان Witherow معمولا می توانید شنیدن فریادهای سواران در برخی از جهان سریع ترین سرسره از دفتر خود را در وسط سرو نقطه 150 ساله پارک تفریحی در سندوسکی, Ohio.

آقای Witherow رئیس امور مالی از پارک اپراتور سرو عادلانه LP می گوید آن را آرام در حال حاضر در این پارک که juts به گوشه جنوب غربی دریاچه ایری. او در میز خود را در تلاش برای مدیریت مالی خرید اینترنتی از monthslong خاموش کردن در پارک و دیگر متعلق به این شرکت در سراسر ایالات متحده

“ما شده است به عنوان سخت-آمار به عنوان هر صنعت وجود دارد خارج وجود دارد” آقای Witherow در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد هیچ میانه. ما نه یک رستوران است که هنوز هم می تواند انجام carryout. ما رفت و از باز بودن به 100% توقیف.”

در حال حاضر به عنوان برخی از آمریکایی پارک کمرویی شروع به بازگشایی در این هفته آنها در حال پرسیدن که آیا بسته های پول وحشت زده و عصبی پناهجویان هیجان را در چهره هنوز هم در حال گسترش coronavirus بیماری همه گیر.

این پارک که بسته در سراسر کشور در ماه مارس هستند که نیاز به ماسک و متوسط چک و اجتماعی فاصله برای مهمانان. اما آن نامشخص باقی مانده است که آیا مردم به اندازه کافی سرمایه گذاری خواهد شد به پارک برای دفع یک شوک مالی برای شرکت ها.

شش پرچم Entertainment Corp. Comcast Corp. Universal Orlando و سی ورلد, سرگرمی, Inc. باید برنامه ای برای باز کردن پارک ها در هفته آینده یا دو. والت دیزنی Co. با هدف قرار دادن باز کردن برخی از فلوریدا پارک در ماه جولای. سرو عادلانه نیست فاش باز تاریخ برای هر یک از آن پارک.

شش پرچم سی ورلد و سرو عادلانه سهام سقوط بیش از 40% در سال-به-تاریخ. دیزنی با بیشتر نمونه کارها متنوع از دارایی های مانند آن جریان خدمات دیزنی+ است پایین در حدود 18٪.

هیچ یک از شرکت های چهره تهدید فوری از ورشکستگی اعتباری تحلیلگران می گویند. استاندارد و پور می گوید شش پرچم سی ورلد و سرو نمایشگاه به اندازه کافی پول و اعتبار در دست برای زنده ماندن تا بسته شدن کامل خود را پارک در طول سال 2020 است. هر سه شرکت صادر بدهی برای تقویت ترازنامه خود را به عنوان همه گیر آنها را مجبور به تعطیل کردن. آقای Witherow می گوید سرو عادلانه می تواند آب و هوا تعطیلی کامل از طریق 2021.

این سوال برای سرمایه گذاران این است که چگونه ثبات مالی شرکتها را در طرف دیگر از این بیماری همه گیر. که تعیین خواهد کرد که آیا این پارک می توانید به دنبال گسترش برنامه های مانند سواری جدید و هتل های کلیدی به آنها چگونه رقابت در برابر رقبای.

مربوط تصویری

گردشگران با پوشیدن ماسک در بازدید از دیزنی لند شانگهای به عنوان پارک باز دروازه های خود را برای اولین بار از ماه ژانویه است. عکس: Aly آهنگ/رویترز (در اصل منتشر شده مارس 11 2020)

پارک شرکت خواهد شد که “مقدار قابل توجهی از اهرم و ریسک نقدینگی با توجه به آنچه بازیابی به نظر می رسد مانند” سعید S&P تحلیلگر امیل کورتنی.

یک عدم قطعیت: season-pass فروش. برای سال پارک—به خصوص منطقه ای اپراتورهای مانند شش پرچم و سرو عادلانه رقابت با ساختمان بزرگتر و سریع تر و zanier ، از شش پرچم’ 50 مایل در هر ساعت بتمن: سوار شدن به سرو نقطه هزاره نیروی شرکت گذاشته اند دیگران بزرگ برای فریب بازدید کنندگان است.

در سال های اخیر, پارک کرده اند به طور فزاینده ای خود را تغییر مدل های کسب و کار و بازاریابی بودجه نسبت به فصل می گذرد که با ارائه یک جریان پول نقد از مشتریان وفادار. که کمک می کند تا ثابت درآمد و جذاب به سرمایه گذاران بزرگ.

شش پرچم تگزاس پارک در آرلینگتون تگزاس خالی بود از بازدید کنندگان در مه 27.

عکس: لری w. اسمیت/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“همه پارک مانند که این درآمد در محدوده زمانی معین جریان است که به نمایندگی از فصل می گذرد گفت:” جیمز Hardiman یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار. او گفت: نگرانی برای شرکت ها نیست به طوری که کمتری از مردم خرید های نجومی عبور می کند آن است که دارندگان پاس از سال گذشته نمی تسویه حساب تا در سال 2020 مجبور اپراتورها به ساخت جدید روابط بلند مدت از ابتدا.

فصل عبور می کند در سال گذشته به خود اختصاص 58 درصد از حضور در منطقه ای پارک از حدود یک سوم در سال 2011 با توجه به گلدمن ساکس. در نمایشگاه سرو 53 درصد از آن حضور در آمد از فصل-دارندگان پاس در سال 2019 از 27 درصد در سال 2009. فصل-تصویب و دیگر تمام فصل فروش محصول در این شرکت سال گذشته تا 40 درصد یا 40 میلیون دلار از سال قبل است.

سرعت کاهش سود در سه ماهه اول با فصل-تصویب و فصل فروش فقط 30% از یک سال پیش به این بیماری همه گیر ، سال بیش از فروش سال کاهش یافته است از اواسط ماه مارس به گفته آقای Witherow سرو عادلانه CFO.

سرو عادلانه است که از طریق سوزاندن در حدود 30 میلیون دلار به 40 میلیون دلار در ماه, او گفت:, در بخشی به دلیل علاقه به پرداخت 1 میلیارد دلار در بدهی های جدید آن صادر شده در این سال ها برای تقویت ترازنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان در حال انجام هزینه های عملیاتی. شرکت furloughed تقریبا همه از آن پاره وقت کارکنان آن را به عنوان خود را تعطیل پارک CFO گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما آماده برای بازدید از یک تم پارک ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به دفع موج نجومی-تصویب لغو سرو عادلانه و شش پرچم در حال گسترش می گذرد به 2021. بیش از نیمی از سرو عادلانه فصل-دارندگان پاس گفت: در یک بررسی آنها برنامه ریزی برای بازگشت به آن پارک به زودی پس از آنها بازگشایی شده است.

شش پرچم بر در گرند پریری تگزاس می شود 63 درصد از شرکت کنندگان از آن “فعال می گذرد” که شامل اعضا و فصل-دارندگان پاس. است که از 50 درصد در سال 2014 با توجه به ولز فارگو اوراق بهادار. در مارس درآمد تماس شش پرچم گفت: فعال آن گذر پایه پایین بود 20 درصد از طریق آوریل از سال گذشته است.

یکی از پتانسیل نقطه روشن برای منطقه ای, پارک,: بسیاری از افرادی که نمی خواهید به پرواز و یا صرف برای تعطیلات را انتخاب کنید لکه های آنها می توانید به درایو. که می تواند به نفع پارک اپراتورها مانند شش پرچم و سرو نمایشگاه که در آن بیش از 90% از شرکت کنندگان می رسند ، سی ورلد میگه 85 درصد از بازدید کنندگان خود آمده از در فاصله رانندگی خود را به پارک.

آقای Witherow می گوید که در حالی که بحران کنونی است منحصر به فرد وجود دارد که برخی سابقه برای چنین روند. به عنوان در سال 2008 بحران مالی جهانی شروع به محو شدن سرو نمایشگاه پارک بهره مند از مصرف کنندگان هنوز هم با احتیاط از گران سفر, او گفت:.

“ما امیدوار است که هنوز مورد در پشت Covid-19” او گفت:.

بیشتر

  • چین BYD می شود فرمت در کالیفرنیا ماسک معامله
  • استارباکس را کاهش می دهد کارگر ساعت
  • Coronavirus آمار در اقتصاد آمریکا ممکن است معطل تا 2029

نوشتن به اسکات پترسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>