به عنوان Covid موارد فلات بيمارستان آماده سازی برای عادی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان بیمارستان دیدن تعداد Covid-19 بيمار شروع یک روند رو به پایین آنها در حال حاضر در حال آماده شدن برای یک جدید طبیعی است.

امکانات مجموعه برای بازگشایی خدمات بالینی تنظیم اورژانس عملیات و رویکرد برنامه ترخيص در یک راه جدید است. اما آنها متعادل انجام این کار با آگاهی مشتاق است که این ویروس ممکن است به دست آوردن مجدد قدرت در امواج متعدد از بیماران بیشتر است.

در هفته های اخیر NYU Langone سلامت دیده می شود ظرفیت آن رویکرد آنچه در آن بود و قبل از آن افزایش سطح 50% برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“ما قادر به گرفتن برخی از کارکنان مستقر کرده بودند که به Covid بستری طبقه و شروع به فکر کردن در مورد قرار دادن آنها را از کجا آمد, گفت:” دکتر اندرو Brotman, معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون دین برای امور بالينی و استراتژی و ارشد بالینی افسر در NYU Langone. “این یک تدریجی re-entry.”

به عنوان اوایل هفته آینده که شامل شروع به تکمیل برخی از لازم پزشکی عمل جراحی است که در طی دو تا سه ماه و ارائه بیش سرپايي بر اساس دفتر مراقبت, او گفت:.

غیر Covid بیماری نرفته اند و برخی از این مراقبت قرار داده شده است برای بیش از حد طولانی Brotman گفت. این مهم است برای بیماران و این نیز مهم است برای بیمارستان است.

“از منظر مالی … این شده است به طور کامل فاجعه بار به مراقبت های بهداشتی سیستم” Brotman, گفت:, و اضافه کرد که درآمد شده اند بیش از 60 درصد به عنوان هزینه های صعود. “این چرخش دریچه کمی نمی خواهد که یک اثر بزرگ در امور مالی چون آنها خیلی بزرگ, اما آن را شروع کرده است برخی از زمان.”

NYU Langone قصد دارد به ارزیابی مجدد ارائه غیر Covid خدمات بالینی بر اساس بارگیری در این هفته است. و حفاظت فردی, تجهیزات, فاصله, اتاق انتظار, درجه حرارت, چک, تست و تعیین شده Covid-طبقه منفی تمام خواهد شد و بخشی از آن طبیعی است.

نظام سلامت نیز ادامه خواهد داد برای نظارت بر اگر تعداد Covid-19 بيمار شروع به افزایش دوباره به عنوان امواج متعدد می تواند ادامه.

شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان انتظار همان.

“آن را می ترساند و ما باید آن را به عنوان” دکتر گفت: Eric وی یک اورژانس پزشک و مدیر کیفیت افسر در ثانیه+H. “ما هنوز دوره نقاهت بعد از عاطفی و آسیبهای روانی که این موج باعث شده در سراسر سیستم ما شهر کشور است.”

وی گفت: او معتقد است که بیمارستان ها را ببینید امواج Covid-19 بیماران تا زمانی که درمان قطعی ظهور یک سطح ایمنی گله رسیده است یا یک واکسن توسعه یافته و ساخته شده و به طور گسترده ای در دسترس است.

تا آن زمان PPE است برای رفتن به یک روال بخشی از مراقبت های بهداشتی وی گفت. هر چند او نمی انتظار PPE زنجیره تامین به طور ناگهانی عملکرد میلیاردها دستکش, لباس و چهره سپر او گفت که او امیدوار است که دولت فدرال می تواند تشویق شرکت های آمریکایی برای ساخت بیشتر از آنچه مورد نیاز است.

“من فکر نمی کنم ما حتی می توانید تصور کنید که قصد بازگشت به قبل از Covid عملیات معمول در بخش اورژانس” وی گفت. مثلا صدمات آمده است که در ممکن است هیچ علائم ظاهری این بیماری است اما باید آن را نشان می دهد تا در یک سی تی اسکن از ریه های خود را, بنابراین اقدامات احتیاطی اضافی و تست باید تبدیل به استاندارد است.

یکی دیگر از نگرانی های منطقه است تخلیه برنامه ریزی است. در حالی که اورژانس جلد در H+H در حال حاضر حتی کمتر از قبل از همه گیر وجود دارد هنوز هم Covid-19 بيمار که باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه و در هواکش.

“این است که رفتن به چالش بعدی” وی گفت. “آیا ما به اندازه کافی ماهر پرستاری طولانی مدت مراقبت حاد یا بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار که جان سالم به در برد اما بستگی به دستگاه تنفس مصنوعی.”

که می تواند برای مدت طولانی از زمان و یا به طور نامحدود.

در Northwell سلامت رهبری تیم شده است شروع به جمع آوری بازیابی آن گروه به عنوان Covid-19 بیماران کاهش گفت: دکتر مارک جارت مدیر ارشد کیفیت افسر و معاون افسر ارشد پزشکی در نظام سلامت ،

Northwell است برنامه ریزی های اضافی اقدامات ایمنی و پروتکل ها از جمله احتمال مسکن “در بیمارستان در بیمارستان” برای Covid بیماران جارت گفت. علاوه بر این, آن را حفظ خروش مناطق در تدبیر “به طوری که اگر ما نیاز به, ما می خواهم که قادر به نوبه خود بر روی یک سکه و افزایش ظرفیت ما به سرعت دوباره,” او گفت:.

در همه جدید حالت عادی اقدامات هدف همان باقی مانده است.

“ما اول منظور از کسب و کار است که برای نگه داشتن بیماران ما سالم و حفظ کارکنان ما سالم” Brotman گفت: “و این چیزی است که ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام است.” —جنیفر هندرسون

شهرستان توصیه پزشکان باید با احتیاط از آنتی بادی آزمایش به عنوان دولت اولین نتایج در آمده


این شهرستان در بخش بهداشت و درمان صادر کرده است یک هشدار به پزشکان مراقب باشید که چگونه آنها با استفاده از آزمون است که اندازه گیری که آیا بیماران آنتی بادی برای مبارزه با Covid-19.

این گروه هشدار داد که بسیاری از این آزمون نشده اند بررسی و نباید مورد استفاده قرار گیرد برای گفتن بيماران آنها سیستم ایمنی بدن به SARSCoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

“با توجه به فقدان شواهد که تشخيص SARS-CoV-2 آنتی بادی در هر سرولوژی نشان دهنده دوام و ایمنی آن باید استفاده نمی شود برای این منظور” دکتر Demetre Daskalakis معاون کمیسر برای کنترل بیماری در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نوشت: در یک پیام ارسال شده از طریق آن سلامت هشدار شبکه.

وجود دارد حداقل 90 آزمون به بازار عرضه شده به عنوان راه هایی برای تشخیص وجود آنتی بادی هایی که مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. اما تنها چهار نفر از جمله یکی از توسعه یافته در کوه سینا آزمایشگاه دریافت کرده اند emergency-استفاده از مجوز از FDA, با توجه به وب سایت آژانس.

شهر بخشنامه می آید به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio ابراز نیاز به انجام دهها هزار یا صدها هزار نفر از آزمایشات سرولوژی برای تعیین زمانی که آن را بی خطر است برای شروع بازگشایی اماکن عمومی.

کومو در روز پنج شنبه منتشر شد نتایج از دولت خود آنتی بادی آزمایش که در آن ابداع یک نمونه تصادفی از 3000 نیویورکی نماینده از جمعیت این ایالت به منطقه و جمعیتی شکست.

آن را شناسایی آنتی بادی در 13.9 درصد از مردم ایالت, با نرخ های بالاتر در میان زیر مجموعه های اندازه گیری در شهر نیویورک در 21.2 درصد و لانگ آیلند در 16.7%. که در مقایسه با 11.7 درصد در وستچستر و راکلند استان ها و 3.6 درصد در بقیه امور خارجه.

فرماندار گفت: تفاوت “حمایت از تصمیم به منطقه ای تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری است.”

نتایج آزمون نیز نشان داد که سیاه پوست و لاتین در نیویورک بودند بیشتر احتمال دارد که تا به حال قرار گرفتن در معرض Covid-19 اما فرماندار گفت که بازتابی از دولت نمونه از جمله بیشتر مردم از رنگ از downstate نیویورک مناطق که در آن مردم بیشتر احتمال دارد به آنتی بادی است.

این معلوم نیست که چه نوع از آزمون دولت به منظور بررسی آن. اما یک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: آن هشدار نمی شود به دولت را تست.

“راهنمایی ما به پزشکان هشدار دادند با استفاده از unvetted آزمون در خارج از آزمایشگاه محیط—است که آنچه دولت انجام شده است” سخنگوی گفت. “همه ما باید گفت که شواهد برای حفاظت از عفونت مجدد است که هنوز هم در حال توسعه است. به عبارت دیگر راهنمایی ما تاثیر کمی بر آنچه دولت انجام شده است.”. —جاناتان LaMantia

دولت به بررسی خانه های پرستاری’ همه گیر پاسخ


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت را بررسی خانه های پرستاری’ دست زدن به Covid-19 شیوع بیماری در امکانات خود را به عنوان او کار می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان آسیب پذیر ساکنان مسن.

بررسی خواهد شد نظارت توسط دولت دادستان کل Letitia جیمز و وزارت بهداشت. کومو مشخص نیست شنبه چگونه دولت را تعیین کنید که امکانات به مورد مداقه قرار دادن. او گفت: داده ها در تعداد مرگ و میر در فردی تسهیلات خواهد بود یکی از مولفه های بررسی است.

“آنها پرداخت می شود برای مراقبت از یک مقیم و آنها را مجبور به انجام آن مطابق با دولت قوانین” کومو گفت: “و اگر آنها نمی, ما اقدام مناسب را.”

فرماندار به نظر می رسید برای نرم کردن موضع خود را از یک روز پیش از زمانی که او گفت: آن را نه دولت را به اطمینان حاصل شود پرستاری خانه کارگر کافی دنده محافظ. مقامات اشاره کرد دولت با توزیع صدها هزار قطعه از تجهیزات ایمنی به امکانات.

“این مسئولیت اصلی آنها مانند یک بیمارستان اولیه مسئولیت” کومو گفت: تامین تجهیزات حفاظت شخصی. “از بیمارستان فرار به مشکلات; خانه سالمندان زد به مشکلات. این یک مشکل ملی است.”

هنوز فرماندار گفت: امکانات باید به مناسبت افزایش یابد و یا ارسال بيماران در جای دیگر.

“اگر آنها نمی تواند فراهم کند که مراقبت های پس از آن آنها را مجبور به انتقال به فرد دیگر امکانات” کومو گفت. “آنها باید به اطلاع ساکنان و اعضای خانواده در عرض 24 ساعت اگر هر ساکن تست مثبت برای Covid و یا اگر هر گونه ساکن رنج می برد Covid مربوط به مرگ است.”

جیمز منتشر شد اطلاعات در مورد چگونه ساکنان خانه سالمندان و خانواده های آنها می تواند شکایت به دفتر او مدیکید تقلب در واحد کنترل که نظارت بر سوء استفاده و غفلت در ماهر-پرستاری امکانات. او در بیانیه ای به نظر می رسید به برجسته کردن روش های موجود دادستان کل نظارت خانه های سالمندان اما طرح پارامترهای یک تحقیق جدید.

“هر خانه سالمندان باید با ارائه مناسب PPE و تست و افزایش عفونت-کنترل پروتکل باید اجرا شود برای محافظت از ساکنان” جیمز در بیانیه ای گفت. —J. L.

Blythedale کودکان راه اندازی telehealth برنامه


Blythedale بیمارستان کودکان راه اندازی کرده است برای اولین بار telehealth برنامه.

به عنوان یک نتیجه از دولت حکم به Covid-19 گیر Blythedale روز در بیمارستان سرپایی و متخصص تغذیه برنامه بسته شد به طور نامحدود. آن را در محل کلاس نیز به حالت تعلیق در ماونت پلزنت Blythedale اتحادیه رایگان یک-از-نوع مدرسه دولتی منطقه واقع در سایت.

اما باید از 150 پزشکی کودکان آسیب پذیر نیست فروکش کرد.

کودکان بستری در برنامه های مختلف پزشکی از جمله صدمات ناشی از ضربه مغزی و بیماری های تنفسی. آنها همچنین دوره نقاهت بعد از سرطان و اختلالات عصبی و عضلانی.

به کمک مداوم خود را نیازهای Blythedale دگرگون شده خدمات به یک سیستم مجازی.

بیماران در حال حاضر دریافت سخنرانی شغلی و جسمی و تخصصی تغذیه جلسات درمانی از خانه از طریق یک سیستم مبتنی بر وب.

“معمولا ما را بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی, اما آن را فقط اجازه می دهد تا همه چیز را برای کار بسیار خوبی گفت:” لری لوین رئیس و مدیر عامل بیمارستان.

ارائه کرده است اضافه شده جدید بینش به بیماران مبتلا به’ خانه و خانواده زندگی است که مفید برای پزشکان و آن را کمک به جلوگیری از انزوا در طول بیماری همه گیر.

گذشته از پزشکی از راه دور, Blythedale 110 تخت بستری هستند. در حالی که این هیچ Covid مثبت بیماران حدود 50 در فن های نامربوط شرایط. —J. H.

در یک نگاه


چه کسی خبر: Brigham هاید است که در حال حاضر رئیس جمهور از داده ها و تجزیه و تحلیل در منهتن از Eversana فراهم می کند که خدمات تجاری به علوم زندگی میباشد. هاید قبلا تاسیس شد و رئیس جمهور از کنسرتو HealthAI که قبلا به عنوان شناخته شده دقت HealthAI های دقیق پزشکی شرکت متمرکز بر انکولوژی.

تاثیر بالا: وزارت بهداشت و خدمات انسانی در روز پنج شنبه گفت: تمدید مهلت برای بیمارستان ها به ارائه اطلاعات است که کمک خواهد کرد که تعیین چگونه به 10 میلیارد دلار در فدرال امداد توزیع شده است به مناطق بالا تاثیر از Covid-19 بیماری همه گیر.

ابزار تست: UnitedHealthcare روز پنجشنبه گفت که در همکاری با شناور را راه اندازی کرده است یک آنلاین Covid-19 علامت خود-جستجوگر. ابزار رایگان توصیه می کند گام های بعدی برای مراقبت با استفاده از هوش مصنوعی و دستورالعمل های بالینی. و کاربران می توانند خود را وارد کنید, کد پستی برای پیدا کردن اطلاعات در این نزدیکی هست تست سایت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>