به عنوان متجاوزین کنگره نزدیک اقتصادی نجات مقابله

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — بالا-سطح مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید teetered یکشنبه در یک بالن نزدیک به 1.4 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای یک معامله به ثابت یک ملت توقیف توسط coronavirus بیماری همه گیر. وزیر خزانه داری Mnuchin نشان داد یک معامله در دسترس اما رهبران دموکرات کنگره نگرانی پیش از یک نشست در کنگره.

با یک جمعیت در لبه هنجارهای اجتماعی بازنویسی و بازارهای مالی teetering همه طرف امیدوار بودند برای یک توافق که برخی از تسکین را فراهم برابر این بیماری همه گیر را دوقلو سلامت و بحران اقتصادی در حال حاضر اعتقاد بر این به احتمال زیاد برای کشش برای چند ماه.

در ساعت قبل از بسته-درب مذاکرات برای تشکیل در غیر این صورت خالی کنگره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر مذاکره کننده گفت: این طرح به منظور سرپا نگه داشتن این کشور را تضعیف اقتصاد برای 10 تا 12 هفته است.

“من فکر می کنم ما باید یک درک اساسی و ما به جلو نگاه به بسته بندی آن را تا امروز. آن را به انجام” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور است و هر انتظار است که این در حال رفتن به نگاه خیلی بهتر از چهار یا هشت هفته از هم اکنون” Mnuchin گفت. “اگر به هر دلیلی از 10 هفته از هم اکنون با این ویروس نمی توانیم برنده این ما را به کنگره دوباره.”

اما دموکرات ها هشدار داد که همه چیز, نیست, مجموعه است. مجلس نانسی پلوسی هنگام ورود به جلسه اعلام کرد: “از نقطه نظر من ما از هم جدا است.”

در عین حال در حالی که رهبران کنگره بر این باور کمک خواهد به زودی در راه آلارم بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر متحده در کانون: بد است و تنها به بدتر شدن است.

“آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر” د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” التماس برای واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی. د Blasio متهم به رئيس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به زادگاه خود.

“اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ئی را به عقب رانده و در برابر انتقاد او به کندی پاسخ به بحران هر چند او همچنان به ارسال پیام های مخلوط به عنوان به آنچه که دقیقا دولت فدرال در حال انجام است. در روزهای اخیر او استناد دفاع حفاظت از قانون به ندرت استفاده می شود چندین دهه اندازه گیری است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به مارشال بخش خصوصی اما مقامات روز یکشنبه گفت که آن را در واقع شده است استفاده می شود برای وادار کردن بخش خصوصی برای تولید لوازم مانند ماسک و هواکش.

سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor گفت: در ABC “این هفته” که ماسک ها در حال حمل از ملی ذخایر اما او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد بتن جدول زمانی. Gaynor نمی تواند می گویند با وجود فشرده شدن بارها و بارها چگونه بسیاری از ماسک خواهد بود حمل می شود و زمانی که آنها می رسند.

“منظورم این است که صدها نفر از هزاران نفر از میلیون ها نفر از چیزهایی که ما در حال حمل و نقل از ذخایر. منظورم این است که من نمی توانم به شما اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در هر حالت چه هر شهرستان را انجام می دهند” Gaynor گفت. “ما در حال کار به منبع از انواع مختلف ساخت. ما تا به حال به اندازه کافی ؟ من مطمئن هستم.”

چهار تن از رهبران کنگره شد تا برای دیدار با Mnuchin تنها چند ساعت قبل از یک رویه رای گیری در سنا برای پیشبرد عظیم محرک لایحه. ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن کسب و کار شاتر و بازارهای مالی در حال تنظیم دوباره باز دوشنبه مشتاق نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است.

در مسئله این است که چگونه بهترین برای حفظ حقوق جریان برای میلیون ها نفر از کارگران به طور ناگهانی کنار بحران است. مذاکرات نیز تنگ بر یک به اصطلاح طرح مارشال برای بیمارستان ها و همچنین صنعت وام به شرکت های هواپیمایی و دیگران همه اما مبتنی توسط ویروس شیوع ملی و خاموش کردن. بعد از جنگ جهانی دوم مارشال طرح کمک به بازسازی اروپای غربی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دستور کمیته رؤسای برای جمع آوری پیش نویس قانون. مقامات قرار دادن برچسب قیمت در حدود $1.4 تریلیون و گفت که با اقدامات دیگر از فدرال رزرو می تواند پمپ 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

Mnuchin گفت: کارگران و کسب و کار خواهد شد کمک به پوشش آنها را برای بعد از 10 هفته پوشا وام کسب و کار کوچک برای نگهداری از کارگران; بیمه بیکاری; اضافه شدن نقدینگی به اقتصاد و “پل پرداخت” در حدود 3000 $برای یک خانواده چهار.

وزیر خزانه داری گفت: بخش قابل توجهی از این بسته شامل کار با فدرال رزرو با 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد با “گسترده مبتنی بر برنامه های وام دهی.” و او گفت: بیمارستان ها خواهد شد “مقدار قابل توجهی از پول” از حدود 110 میلیارد دلار است.

“ما در حال مذاکره نهایی شماره,” او گفت:. “بهترین راه برای ما برای دریافت از طریق این برای ما به پیروزی در این جنگ با این ویروس است.”

مذاکرات نیز با تمرکز بر وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع blindsided با بحران و همچنین ممکن است کمک به آمریکا و میلیاردها دلار برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از وقوع. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان گفت: صنعت خودرو نیز به احتمال زیاد نیاز به کمک دولت است.

در حال ظهور بسته های ایجاد شده در ایران با پیشنهاد, اما دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای اضافه کردن فایرفاکس از جمله امنیت غذایی کمک وام کسب و کار کوچک و دیگر اقدامات برای کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیان روشن میلی برای هر صنعت از جمله شرکت های هواپیمایی که با استفاده از کمک های فدرال به خرید آن سهام خود در تلاش برای افزایش سود. اما بیع متقابل مقررات “ضعیف” در متن پیش نویس با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد در حال ظهور بسته و اعطا شده اند. محدودیت در buybacks می تواند چشم پوشی توسط وزیر خزانه داری فرد گفت.

همچنین کارگر حمایت ناکافی باقی می ماند برای برخی از دموکرات ها که در حال هل دادن به مطمئن شوید که کارفرمایان که دریافت کمک های دولتی انجام بهترین خود را برای حفظ کارکنان خود فرد گفت.

این پیش نویس همچنین نشان می دهد دو سال ممنوعیت اجرایی پرداخت افزایش در حالی که برخی از قانونگذاران می خواهند قوی تر محدودیت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در فاکس نیوز chided خبرنگاران برای “نگاه به عقب” و تلاش برای بازسازی اگر دولت از دست رفته کلید علائم هشدار دهنده. که تکرار جمهور از روز قبل از زمانی که او باز روزانه ویروس توجیهی با یک تماس رول از دولت خود موفقیت یک هفته-در-نقد و بررسی به منظور مقابله با نقد است که کاخ سفید در حال حرکت بود بیش از حد به آرامی برای مبارزه با بحران.

رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند در برابر اتهامات که او تنبل به عمل برای ترس از ناراحت کننده چین هر چند او گفته مشاوران ماه گذشته که او می خواست به دور پکن با انتقاد خود را مخفی دست زدن به اولیه شیوع.

تهمت نیست از دست دادن خلق و خوی خود را به عنوان او را در روز قبل از. اما مخلوط مبهم پیام هنوز هم حکومت این جلسه با سیگنال های متضاد در مورد اثربخشی داروها ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان جدول زمانی برای تحویل تجهیزات پزشکی. رئیس جمهور توییتی یکشنبه که خودروسازان جنرال موتورز و تسلا داده شد “برو جلو” را به هواکش و سایر محصولات.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>