به عنوان دولت های اتحادیه اروپا تجمع پشت سبز بازیابی مرکزی و شرق اروپا است که هنوز هم برای نشان دادن رهبری

Category: وب وایر Comments: No comments

رهبران اروپایی باید مقاومت در برابر وسوسه از راه حل های کوتاه مدت در پاسخ به بحران کنونی که خطر قفل اتحادیه اروپا در یک اقتصاد سوخت فسیلی در دهه های آینده.

 WWF مرکزی و شرقی اروپا (WWF-CEE) از نامه ای امضا شده توسط وزرای محیط زیست از اتریش به دانمارک, فنلاند, ایتالیا, لتونی, لوکزامبورگ, هلند, اسپانیا, سوئد, پرتغال, فرانسه, آلمان و یونان که در آن آنها مدافع اعمال اروپایی سبز معامله به عنوان یک “نقشه راه برای ایجاد حق انتخاب در پاسخ به بحران اقتصادی در حالی که تبدیل اروپا به یک پایدار و آب و هوا خنثی اقتصاد.” WWF-کی تماس در دولت مجارستان اسلواکی و رومانی و بلغارستان برای پیوستن به این ابتکار.
 
نامه ای است که در آخرین سری از اظهارات اخیر از تمام گوشه و کنار سیاست و صنعت تجمع پشت سبز بهبود اقتصادی. مشابه تماس های ساخته شده توسط شرکت های انرژی, اعضای, پارلمان اروپا, باشگاه رم دولتي و بسیاری دیگر. شورای اروپا نیز درخواست اتحادیه اروپا برای آماده سازی یک بهبود اقتصادی طرح است که ادغام سبز گذار.

با قرار دادن اروپایی سبز معامله در قلب ما بازیابی امضا کنندگان نشان می دهد یک سطح بزرگ از مسئولیت و پیش بینی است. این است که رهبری اروپا باید در حال حاضر!” گفت استر Asin, مدیر WWF سیاست اروپا در اتاق. “اروپا در پاسخ به Covid-19 بحران را باید ما بصورتی پایدار و محکم در مسیر واقعا پایدار آب و هوا-خنثی و فقط اقتصاد – به خاطر محیط زیست بلکه برای ساختمان بیشتر انعطاف پذیری جوامع ما و اقتصاد ما.”

چندین عنصر حیاتی برای بازیابی اقدامات در سطح ملی و سطح اتحادیه اروپا را تایید کرد در این نامه از جمله به رسمیت شناختن است که نگه داشتن حرکت های اروپایی سبز معامله خواهد شد “ارائه دوقلو فواید تحریک اقتصاد و ایجاد شغل در حالی که شتاب سبز گذار در هزینه موثر راه” و هشدار داد که “ما نمی توانیم موانع است که می تواند اثر مخربی بر آب و هوا ما, تنوع زیستی و محیط زیست و همچنین بر سلامت انسان و اقتصاد ما.”

در این نامه وزیران همچنین مصرانه از رهبران اروپایی به “مقاومت در برابر وسوسه از راه حل های کوتاه مدت در پاسخ به بحران کنونی که خطر قفل اتحادیه اروپا در یک اقتصاد سوخت فسیلی در دهه های آینده” که در عمل خواهد رد کردن هر گونه یارانه یا کمک مالی رفتن به بالا-کربن فعالیت های اقتصادی از جمله معدن زغال سنگ, سوخت های فسیلی, اکتشاف فرودگاه زیرساخت ها و یا بزرگراه ها و بزرگراه ها. این است به طور کامل در خط با WWF خود توصیه هایی برای پایدار و فقط بهبود منتشر شده در هفته گذشته است.

این بسیار مهم است که در اروپای مرکزی و شرقی محیط زیست وزیران پیوستن به این ابتکار. این منطقه دارای بسیاری برای از دست دادن از یک کسب و کار به عنوان روش معمول در شرایط طبیعی سرمایه; و بیشتر به دست آوردن و از سبز recovery برنامه ای است که فراهم می کند ثبات و مشاغل سبز.” گفت: Andreas Beckmann, مدیر عامل شرکت WWF مرکزی و شرق اروپا. “اقتصاد کشورهایی مانند رومانی و بلغارستان را رنج می برند عمده اثرات از بازگشت هزاران نفر از اتباع کشورهای اروپای غربی که در آنها کار کرده اند. این ضروری است که ما به نگه دارید تا با دیگر کشورهای اروپایی در بحث و سرمایه گذاری در دراز مدت پایدار طرح های است که می تواند نشان می دهد گزینه های واقعی برای شهروندان و کسب و کار فردا و برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>