به عنوان دوران سخت loom, شرکت ایجاد یک اجرا برای پول

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شرکت های بزرگ امریکا است که ساخت یک اجرا برای پول است.

هیلتون در سراسر جهان, وین استراحتگاه بوئینگ و دیگران در بخش سفر در نظر گرفته شده اند غیر معمول مرحله از نقشه خود را به بانک خطوط اعتباری در پیش بینی از دوران سخت پیش رو است.

“این یک مورد از جلو و در نقد اول ما صحبت در مورد جزئیات بعد گفت:” براد Hintz یک استاد کمکی در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده بازرگانی و خزانه دار سابق در مورگان استنلی.


یک بانکدار است که دارای تخصص در خدمت شرکت های بزرگ گفت که او اغلب در تماس با شرکت های بزرگ خزانه مشتاق به بالا فعال نقدی خود را به خزانه.

“بسیار رتبه شرکت ها هنوز هم می توانید جمع آوری پول در بازار اوراق قرضه در نرخ های جذاب,” او گفت:. “هر کس دیگری به فکر جایگزین.”

شرکت ها به طور معمول حفظ خطوط اعتباری بزرگتر از خود نقدی معمولی نیاز دارد. اما بانک ها باید حق امتناع از تصویب قرعه کشی-اگر یک وام کسب و کار گرفته تا به نوبه خود برای بدتر—آنچه شناخته شده به عنوان مواد نامطلوب را تغییر دهید و یا مک بند.

“مک بند است که چرا شما می خواهم به منظور جلب خط اعتباری اولیه” Hintz گفت.

بوئینگ آغاز داش به صورت نقدی در این هفته, هنگامی که آن را کشید پایین آن کل $13.8 میلیارد دلار خط اعتباری با وام دهندگان. آن را به زودی Air France-KLM وین تفریحی و هیلتون در سراسر جهان است. خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول استون گروه و گروه کارلایل در حال تشویق شرکت های آنها خود را به شیر خود خطوط اعتباری بیش از حد.

هیلتون پرداخت بیش از 400 میلیون دلار در بهره در سال گذشته معادل یک سوم از درآمد به خدمات 8 میلیارد دلار در بدهی های بلند مدت. در این هفته از آن قرض گرفته شده حدود 1.8 میلیارد دلار در دسترس و تحت عنوان گردان خط اعتباری. بدهی بیشتر نیست ایده آل برای hotelier با توجه به درآمد در هر اتاق در دسترس است را از 70 درصد به صورت محلی. اما هیلتون نگران خواهد شد که بعد از آن.

“درآمد حاصل از افزایشی گردان تسهیلات اعتباری استقراض ممکن است در آینده استفاده می شود برای سرمایه کلی شرکت و یا مقاصد دیگر” شرکت گفت.

یکی دیگر از راه گفت: آن: هیلتون در یک حقوق و دستمزد از 173,000 کارکنان به نگه داشتن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>