به عنوان سهام دهانه سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در زمین اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سریع گسترش coronavirus ممکن است وال استریت دفن سر آن در زمین است. اما جایی که آن را stashing پول خود را.

دوشنبه به عنوان بازارهای غرق در سراسر جهان سهام در املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت iStar آمار جدید ، یکی از دلایل: منهتن-بر اساس شرکت می گوید این است که با تمرکز بر “بازسازی زمین-اجاره بخش است.”

در یک زمین اجاره یک ساختمان جدا شده است از زمین بر آن استوار است و خاک اجاره به صورت دراز مدت به یک توسعه دهنده. زمین و اجاره صاحبان لازم نیست به نگرانی در مورد جذب مستاجران و یا حفظ یک ساختمان پس از آن در نظر گرفته امن قالب املاک و مستغلات سرمایه گذاری.


ایمنی مهمترین در ذهن همه میان نصب شواهد که coronavirus است اما هر چیزی موجود است. مربوط به سفر سهام رو smacked امروز و نفت خام به شدت کاهش یافت در حالی که اوراق قرضه دولتی و فلزات گرانبها شروع به پریدن کرد.

این مسئله بزرگ است که هیچ کس هیچ ایده چقدر آسیب این بیماری همه گیر می شود. تنها 25 درصد از پاسخ دهندگان به یک DataTrek تحقیقات مشتری نظرسنجی گفت: coronavirus امر باعث رکود اقتصادی جهانی و 66 درصد گفت: آنها “نه در همه” نگران سلامت خود را. اما این که “چه ؟ من نگران باشم ؟ ” موضع می تواند تغییر سریع است.

“Further اخبار نگران کننده در مورد این ویروس را گسترش خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان یک عمل کوتاه مدت منفی بازار کاتالیست به دلیل احساسی که بازخورد حلقه” DataTrek بنیانگذاران نیک کولا مشاهده شده است.

سرمایه گذاران جمع آوری پول از طریق فروش بهترین خود را انجام holdings زمانی که بازار دریافت طوفانی است. این سوال در روزهای آینده این است که آیا همه آنها به فروش همان چیزهایی چرا که بسیاری از سهام بازار را به تجمع در طول دهه گذشته نشان دهنده عملکرد ستارگان توسط Facebook, Google, Netflix و چند نفر دیگر. آمازون خود را در آن حساب 26 درصد از مصرف اختیاری بخش با توجه به DataTrek—تا آنجا که بعد از چهار اسامی ترکیب: Home Depot, mcdonald’s, Nike و استارباکس.

بازار سهام را با سود به ندرت اگر تا کنون شده است به طوری متمرکز در چنین یک تعداد انگشت شماری از شرکت های. در صورتی که تعداد انگشت شماری شروع به فرو ریختن آن می تواند به معنی جدیدی به عبارت “سخت باران جاوا می گیرند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>