http://www.washingtonpost.com/video/politics/trump-announces-new-guidelines-for-reopening-states-amid-coronavirus-pandemic/2020/04/16/79051c32-a8dc-4a30-92b8-e827baf789a8_video.html

رئیس جمهور تهمت منتشر شد دستورالعمل های فدرال پنج شنبه شب به صورت آهسته و مبهوت بازگشت به حالت عادی در مکان های با حداقل موارد از رمان coronavirus حرکت به تلاش برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی حتی در میان اعتراض از سیاسی و سلامت رهبران در مورد ملت تست ظرفیت.

با وجود تهمت تمایل برای آوریل 1 بازگشایی طرح خود را شامل نمی شود یک تاریخ برای پیاده سازی و مبهم است مجموعه ای از توصیه های خود در سه مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار و مدارس و دیگر مکان های تجمع در حوزه های قضایی که برآورده گسترده معیار در علائم موارد و بیمارستان بارهای.

“امریکا می خواهد باز شود و آمریکایی ها می خواهند به باز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل است. برای حفظ سلامت شهروندان ما, ما همچنین باید در حفظ سلامت و عملکرد اقتصاد ما.”

این طرح به طور موثر معکوس تهمت ادعای اوایل این هفته بود که او “کل سازمان” اعلام کرد این کشور بازگشایی شد. فدرال دستورالعمل تغییر پاسخگویی به فرمانداران و شهرداران قرار دادن تعهد در آنها به تصمیم گیری برای خود را دارند متحده و محلات بر اساس ارزیابی خود را از coronavirus را گسترش و خطر تجدید حیات.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت پیاده روی به باغ گل رز کاخ سفید به صحبت می کنند در یک کروناویروس در کنفرانس خبری روز شنبه.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز شنبه ضبط شد که به دست آمده توسط واشنگتن پست.

کاخ سفید دستورالعمل به مراتب مفصل تر از بهداشت عمومی guidances پیش نویس به تازگی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ارسال به کروناویروس نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن را-باک-توقف-با-این-متحده وضعیت تا حد زیادی طراحی شده برای محافظت از خود را از سرزنش وجود دارد باید شیوع بیماری های جدید متحده پس از بازگشایی و یا مشکلات دیگر با توجه به چندین فعلی و سابق ارشد مقامات دولت های درگیر در پاسخ صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

فرمانداران باید گفت: یکی از مهم ترین عوامل در ساخت آن تعیین نشده است تست داده اما مغلوب ساختن پیشی جستن را طرح می کند حاوی ملی استراتژی تست. ارشد مقامات دولت گفت که اگر چه دولت فدرال سعی خواهد کرد به منظور تسهیل در دسترسی به آزمون متحده و محلات خواهد بود مسئول برای توسعه و اداره خود را تست برنامه های.

رهبران در سراسر بخش از مقامات منتخب به مدیران کسب و کار عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را تقویت هشدارهای این هفته است که این کشور آماده است برای بازگشایی, در بخشی به دلیل آن سیستم تست محزون می خوانی ناکافی است.

تا کنون حدود 3.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در ایالات متحده با توجه به Covid ردیابی پروژه در یک نرخ در طول هفته گذشته حدود 146,000 نفر در هر روز است. در حالی که بهبود قابل توجهی از اوایل تست تصادفا آن است که هنوز به مراتب کمتر از میلیون ها نفر از آزمون هر روز کارشناسان می گویند که نیاز است برای شروع با خیال راحت بازگشایی اقتصاد در یک ملت از برخی از 330 میلیون.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

اعضای مطبوعات و کارکنان کاخ سفید متوقف شده پزشکی و غربالگری و متوسط چک در خارج از غرب گرا در مارس 18.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که ایالات متحده “پیشرفته ترین و قوی ترین تست در هر نقطه در جهان” اما داده ها نشان می دهد کشورهای دیگر از جمله آلمان و کره جنوبی آزمایش به مراتب بیشتر از افراد سرانه در اوایل شیوع است که به آنها کمک کرد شامل موارد و مرگ و میر. آلمان با حدود یک چهارم از جمعیت ایالات متحده شده است تست 350,000 نفر در هر هفته یکی از دلایل آنگلا مرکل تصمیم به شروع به تدریج بازگشایی کشور در هفته آینده.

“این است که تنها بهترین ابزار برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری و کالیبره کردن همه این” نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) روز پنجشنبه گفت از تست. “این به نمیفهمد. من درک می کنم که این یک مشکل منطقه و دولت فدرال را مشتاق به درگیر شدن در تست. من که اما ساده واقعیت اینجا است که ما باید آن را در همکاری با دولت فدرال است.”

کومو گفت: او افتخار بود که در نیویورک در حال تست 500000 نفر در 30 روز, اما اشاره کرد که کسری از دولت 19 میلیون نفر از ساکنان نزدیک به نیمی از آنها کارگران است. دولت با کار آزمایشگاه برای توسعه و فرایند آزمون و دولت فدرال بود نه یک بازیکن با توجه به ارشد ایالت نیویورک رسمی.

سناتور. Ctq (D-Minn.), که شوهرش جان Bessler شد و تست شده برای coronavirus و منتظر شش روز برای دریافت نتایج خود را — او آزمایش مثبت است و پس از بهبود — گفت: در مصاحبه ای که با او شده است “با وسواس این از یک روز.” وجود ندارد و واکسن او گفت: گسترده و جامع تست برنامه است که تنها راه به را اقتصاد به پتانسیل کامل آن است.

“شما لازم نیست که به یک بیماری عفونی پزشک برای کشف کردن که تست است برای رفتن به دروازه به مردم احساس امن و راحت بیرون رفتن و بازگشایی اقتصاد” گفت: Klobuchar بود که در میان چندین سناتور که مطرح شده این موضوع را در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن. “این واقعا سخت است برای مردم را به می دانم که اگر آنها می تواند بازگشت به کار و یا مشتریان می توانید به فروشگاه مگر ما که تست.”

Jabin Botsford

واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در یک coronavirus کنفرانس خبری در باغ گل رز در روز چهارشنبه.

هیچ ملی تست استراتژی بلکه یک درهم آمیخته از برنامه های اداره شده توسط دولت با محدود فدرال راهنمایی. مقامات فدرال هنوز هم گرفتن درخواست از آزمایشگاه های خصوصی برای کمک به به دست آوردن مواد لازم برای انجام آزمایش یک فرد درگیر در این کارگروه گفت. در ضمن انجمن بیمارستان های آمریکا با نگرانی دولت در مورد عدم تست لوازم.

نیز وجود دارد که نه تنها دولت رسمی کار بر روی تست. دبورا Birx کاخ سفید coronavirus هماهنگ شده است در برقراری ارتباط با بيمارستان و ایالات متحده در مورد تست پروتکل در حالی که جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد بوده و در حال اجرا با صنعت.

دولت قادر به وادار تست کنندگان به طور چشمگیری افزایش تعداد تستهای تولید و تهمت بوده است و تمایلی به استناد دفاع تولید عمل می کنند برای این منظور است. متحده نیز هنوز در حال مبارزه با حاد کمبود عرضه برای تست از جمله سواب و معرف که واشنگتن پرداخته است.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/in-west-virginia-one-doctors-fight-to-get-her-town-coronavirus-tests/2020/03/26/8d5b8c72-a3d1-4da3-a2d2-ec7cf041f454_video.html

عدم فدرال استراتژی می تواند به معنای قضایی با دسترسی بیشتر به منابع و آزمون می تواند بازگشایی اولین بار به عنوان مناطق با کمترین خطر گفت: Ashish Jha, یک استاد دانشگاه هاروارد و مدیر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

“این نمی تواند قابل حل توسط اجازه دادن به بازار مرتب کردن بر اساس خود و یا اجازه هر دولت و شرکت با یکدیگر رقابت” جها گفت. “شما واقعا در حال رفتن به نیاز فدرال هماهنگی و فدرال استراتژی است.”

برای چند هفته گذشته بهداشت و دیگر مقامات دولت تا به حال بحث شده است که با داشتن اکثر کارگران تست شده برای این ویروس قبل از بازگشت آنها به کار هر دو برای محافظت از کسب و کار ترس از تبدیل شدن به سایت از شیوع بیماری و به سرعت شناسایی و جداسازی افراد آلوده برای جلوگیری از موج دیگری از موارد. اما در چند روز گذشته استراتژی اتحاد بدل به اولویت کلیدی در چهار گروه: بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران و ایمنی مواد غذایی کارگران و کسانی که در خانه های سالمندان و افراد مبتلا به بیماری های مزمن — که هنوز هم به مقدار آزمایش میلیون ها نفر از مردم است.

استراتژی جدید رانده شد تحقق است که آن را غیر عملی خواهد بود برای تست همه و همچنین عدم در دسترس آزمون گفت: یک مقام ارشد دولت رسمی درگیر در استراتژی.

دستورالعمل تهمت پرده برداری کرد روز شنبه نشان می دهد که قبل از بازگشایی مجدد متحده باید اول باید یک “قوی تست سیستم در محل برای در خطر مراقبت های بهداشتی کارگران” دیدن یک کاهش در تایید covid-19 موارد بیش از یک دوره 14 روزه و بیمارستان ها باید قادر به “درمان همه بیماران بدون مراقبت از بحران” قبل از اقدام به یک مرحله به مرحله بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه شده است توسط تعدادی از متحدان سیاسی و همچنین کارشناسان پزشکی وجود دارد که باید به طور قابل توجهی بیشتر تست قبل از کشور بازگشایی.

“کلید برای باز کردن اقتصاد است انبوه, تست” سناتور. Lindsey O. گراهام (R-S. C.) یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم. “وجود دارد بخش شما می توانید با خیال راحت شروع به بازگشایی اقتصاد, اما کلید واقعی توده تست. شما باید به توده تست. آن را باید مبتنی بر علم.”

Jabin Botsford

واشنگتن پست

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx می رسد قبل از اینکه رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در یک coronavirus کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

در عین حال تهمت به طور معمول بالند در مورد چگونه بسیاری از آزمون ها در حال حاضر تکمیل شده است و شکایت در مورد وخیم اقتصادی پیش بینی. این رئیس جمهور است که “مصمم به بازگشایی این کشور است. تست است و نه فقط اصلی او فکر کرد که:” به گفته یکی از مشاوران او که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به پرده.

در کنفرانس تلفنی روز شنبه با فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن اهمیت تست.

“تست بسیار جالب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط پست. “برخی از کشورهای که در آن من فکر می کنم شما می توانید انجام دهید با تعداد زیادی کمتر تست نسبت به سایر مردم نشان می دهد.” او گفت: فرمانداران که آنها “بسیاری از راه گریز” در تعیین چگونه بسیاری از آزمون آنها انجام شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است منادی جدید rapid-پاسخ تست از Abbott Laboratories که می تواند در ارائه نتایج در کمتر از پنج دقیقه و گرفته پراید در دولت او نقش کمک به توزیع ماشین آلات در سراسر کشور. اما زمانی که مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک (D) گفت: آنها “بزرگ ابوت ماشین آلات” دو هفته پیش اما هنوز هیچ تست کیت مورد نیاز برای استفاده از آنها مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که ایالات متحده “رفتن به سرب تست.”

تنها کسری از ابوت آزمون استفاده می شود در حال حاضر به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد تکنسین های ماهر در سراسر کشور به آنها عمل می کنند — یک چالش مقامات می دانم که همچنان به قوت خود باقی بماند به عنوان تست رمپ تا — به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی درگیر در پاسخ.

در تماس جداگانه پنج شنبه با سناتورهای برخی از جمهوری خواهان به اشتراک گذاشته تهمت شور و شوق برای بازگشایی متوقف اقتصاد است.

“هیچ راهی وجود دارد ما در حال رفتن به قادر به تست به اندازه کافی جامع و با اعتماد به نفس کافی که آن را تسکین ترس از افرادی که می خواهید که در محل شما قبل از بازگشایی اقتصاد” سناتور. مایک براون (R-Ind.), که در این تماس گفت: بعد از آن در یک مصاحبه.

برخی از دموکرات ها نگران شد این دیدگاه است.

“ما نیاز به انجام این کار در راه روشمند و نه فقط با عجله به جلو و قرار دادن جان در خطر” گفت: سناتور. Tammy Duckworth (D-بیمار است.), یکی دیگر از شرکت کنندگان.

در همین حال یک گروه از شش پزشکان از coronavirus نیروی کار — Birx موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony S. Fauci غذا و دارو کمیسر Stephen هان, تست تزار برت Giroir جراح عمومی Jerome M. Adams و مراکز کنترل بیماری مدیر رابرت Redfield — همچنین در حال کار بر روی یک استراتژی تست سرولوژی.

سرولوژی تستهای کمک به شناسایی آنتی بادی است که نشان می دهد برخی از سطح از ایمنی به covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و می تواند کمک به شناسایی افرادی که می توانند با خیال راحت بازگشت به نیروی کار است. برخی از کارشناسان هشدار داده اند که آنها نه نوش دارو بسیاری امیدوار هستند چرا که این احتمال وجود دارد فقط درصد کمی از جمعیت آلوده شده است.

در حالی که FDA هنوز تایید تست سرولوژی آن اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز برای یک زن و شوهر از آزمون ها در بازار است. مقامات همچنین هشدار داد که بسیاری از آزمون ها در چین ساخته شده و نادرست است.

پزشکان گروه در حال تهیه پیش نویس یک طرح است که شامل داشتن یک FDA تایید شده سرولوژی آزمون در هفته آینده که می تواند برای اولین بار استفاده می شود برای کارگران شده اند که بیشتر در معرض این ویروس از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و خط اول پاسخ دهندگان و در نهایت گسترش به عنوان در دسترس را افزایش می دهد.

Seung Min Kim Felicia Sonmez و لنا H. خورشید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im