خدمات پارک های ملی (NPS) به تازگی اعلام کرد که توسعه مجدد دارچین خلیج اردوگاه در جزایر ویرجین ایالات متحده بود که با تاخیر اجازه می دهد تا برای جلو گیری آزبست در بر داشت در طول احتیاطی تست های زیر زمینی و لوله های فاضلاب. اردوگاه منطقه شده است تعطیل پس از طوفان ایرما باعث آسیب گسترده شد و تحت تعمیرات توسط یک پارک صاحب امتیاز.
 
با توجه به NPS این کشف شده بود که شرکت ساخت و ساز بود و تکمیل یک بخش از لوله های زیرزمینی پروژه جایگزینی. در برخی از بخش ها از دارچین خلیج اردوگاه لوله ها شده بود جایگزین یا تعمیر در بیش از 40 سال است. آزمایش نشان داد که فاضلاب لوله تشکیل شده از 10 درصد آزبست. این پروژه متوقف شد و کارگران اخراج شدند از این سایت تا زمانی که این مواد می تواند با خیال راحت و به درستی برداشته می شود و سپس با جایگزین امن تا به کد لوله های.
 
“در حالی که کشف آزبست-لوله های حاوی یک شکست برای این پروژه, این خبر خوبی برای کارگران و مردم است که ممکن است در غیر این صورت بوده است در معرض الیاف آزبست در هوا آنها تنفس زمانی که این لوله ها برداشته شد ذخیره می شود, منتقل می شود و سپس دور انداخته شوند” گفت: هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “سیمان که حاوی آزبست بودند هنگامی که معمولا استفاده می شود تا سال 1980. به عنوان یک لوله فاضلاب زیرزمینی آن است که قرار گرفتن در معرض تهدید اما پس از حذف از زمین و شکسته الیاف از لوله ها می تواند تبدیل به aerosolized و یک خطر. آزبست حاوی آب آشامیدنی لوله ها موضوع دیگر. افراد در معرض الیاف آزبست در آب آشامیدنی خود را اعتقاد بر این است ممکن است باعث بدخیم صفاقی مزوتلیوما (MPM) یک نوع نادر از سرطان صفاق که در اطراف حفره شکم است.”
 
در علاوه بر این به نگرانی بیش از آزبست حاوی سیمان بسیاری از خانه کسب و کار و موسسات هنوز آزبست حاوی مواد هر دو در داخل و در خارج از ساختمان. قرار گرفتن در معرض الياف آزبست شناخته شده است به علت شرایط بهداشتی جدی از جمله مزوتلیوما, آزبست و سرطان ریه است.
 
برای کمک در این شرایط کارائیب پیشرو آزبست تست و مشاوره دهندگان از Zimmetry محیط زیست ارائه دهه از تجربه و تخصص. Zimmetry است که در پورتوریکو ارائه می دهد و آزبست و سرب و دیگر بهداشت صنعتی و خدمات محیط زیست برای حفاظت از مردم و محیط زیست و نگه داشتن شرکت ها و موسسات در پیروی از مقررات.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry محیط زیست و آزبست و بهداشت صنعتی در محیط داخلی با کیفیت و زیست محیطی و انطباق خدمات مراجعه کنید www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل info@zimmetry.com .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net