درخواست پیرزن: همه خود را coronavirus پاسخ سوالات

Category: کیو نیوز Comments: No comments

پیرزن خواننده پاسخ به سوالات مشاوره و ارائه می دهد باید شیوه زندگی راهنمایی. اگر شما با فشار دادن یک موضوع است که نیاز به وضوح ایمیل بپرسید ، اما این هفته با جهان در چنگال بزرگ کاغذ توالت وحشت از 2020, پیرزن جواب همه خود را coronavirus پرسش ها و بیشتر.

بزرگ کاغذ توالت وحشت از 2020

عزیز پیرزن

تبلیغات

چه خواهد شد ما که تمام کاغذ توالت اجرا می شود ؟

وندی Mitchelton Qld

عزیز وندی

عزیز من پیر گران هرگز پاک بوم در اسطوخودوس معطر طبقه 2-فوق العاده نرم و دستمال توالت در زندگی او است. او با قرار دادن یک پشته از روزنامه های قدیمی در کنار dunny در مزرعه outhouse. ما تمایل به نگه دارید تا زمانی که ممکن است زمانی که ما خود را بازدید. اما زمانی که طبیعت در تماس شد مصر, ما مچاله و scrunched که مقاله برای همه ما با ارزش در تلاش برای آن را نرمتر در hindquarters. من می توانم به شما بگویم که با این حال موثر روزنامه ممکن است برای تمیز کردن شیشه از آن نمی دهد الاغ خود را به یک آینه به پایان برسد. و مرداک مقاله ثابت کرد بی فایده برای این کار حتی در آن زمان. آنها در حال حاضر پر از گه زمانی که شما آنها را خرید.

مادربزرگ نمی تواند کمک کند اما خنده که برخی از قوم بیشتری را صرف بر روی کاغذ توالت به تازگی از بالای محدوده قیمت محصولات و هزینه های. برای $429.95 شما می توانید با خرید یک بیمه هوشمند شستشو و خشک الکتریکی کنترل از راه دور قیمت محصولات صندلی توالت برای “لوکس به سبک ژاپنی تمیز کردن تجربه است.” یا قیمت محصولات بهداشت آب پاش شروع در $20. آنها که عشق ادم بیکار و تنبل اسلحه در تایلند است.

البته مادربزرگ, همه چیز در مورد قرن 16 اروپا پاک خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زندگی غازها گردن. اما رفاه حیوانات انواع هنوز هم آورد تا دستگیری من در طول سال به عنوان یک رقصنده عجیب و غریب برای یک زندگی عمل جنسی با تورم گوسفند. مرگ من هر زمان ACA تکرار این فیلم از من ترک دادگاه پنهان کردن چهره من با کودک من ربوده و از غفلت ،

کتاب مکاشفات یوحنا زامبی

آیا افزایش پذیرش LGBTIQ علت این ؟

عزیز پیرزن

من خواندم که یک واعظ آمریکایی گفت: افزایش پذیرش LGBTIQ مردم ناشی از کوروناویروس. آیا این ممکن است ؟

Lyle, تووومبا

عزیز Cockhead,

تبلیغات

LGBTIQ مردم ایجاد نمی کند coronavirus. نه انجام آنها باعث خشمگین خدا به بازدید انتقام خود را بر جهان با طوفان و زلزله و یا bushfires.

که است که می گویند که LGBTIQ مردم ایجاد نمی کند برخی از بلایای طبیعی است که گریبانگیر بشر است. آخرین مرد مستی همه گیر 2012. عفونت سرچشمه در مردان همجنسگرا و سرایت به سرعت گسترش یافته و به دگرجنسگرایان. چند ناامید bogans هنوز هم رنج می برند, از, ضعف, اما وجود دارد هیچ خطر از ابتلا به آن است. افراد مبتلا هستند بیشتر به pitied از ostracised.

گیاهی گوشت

عزیز پیرزن

یک دوست به من گفت که آن را ممکن است برای گرفتن coronavirus از گیاهی و گوشت. این است که یک واقعیت است یا او فقط مصمم به نگه داشتن من یک گوشتخوار?

Angie, Potts Point

عزیز Angie,

بدون شما نمی توانید گرفتن coronavirus از گیاهی و گوشت. شما گرفتن ابولا از گیاه مبتنی بر گوشت نمی coronavirus. اوه… من تقریبا فراموش کرده… و طاعون.

ما همه می میرند ؟

عزیز پیرزن

این پایان ، ما همه می میرند ؟

گریم آدلاید

عزیز گریم,

البته ما — همه ما — در نهایت. در ضمن شستن دست های خود را و به یاد داشته باشید بسیاری از مردم در جهان ندارد و دسترسی به آب آشامیدنی اجازه دهید به تنهایی بزرگ کوه از کاغذ توالت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>