درخواست دامپزشک: گربه ماهی تن-تنها رژیم غذایی ناقص است

Category: آرکانساس Comments: No comments

س من گربه مسن Tater جمع است و از دست دادن اشتها خود را برای مواد غذایی خشک گربه اما او عاشق تن من خوردن. در حال حاضر که او را از خوردن تنها تن من حدس می زنم من باید بپرسید اگر که خوب برای او.

یک آن به نظر می رسد شما دو نگرانی: Tater Tot اخیر سردی در مواد غذایی خشک و تن ماهی رژیم غذایی.

من مشکوک که Tater Tot ممکن است دچار درد دهان است که باعث می شود خرد مواد غذایی خشک ناراحت کننده, بنابراین من پیشنهاد می کنم او را ببینید دامپزشک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

من همچنین نگران آن است که او در حال خوردن تنها ماهی تن به دلیل این رژیم غذایی است که مواد مغذی ناقص و نامتعادل.

تن ماهی کم ویتامین E بنابراین Tater Tot می تواند به توسعه steatitis (ف-ق-TITE’-is), دردناک و گاهی کشنده التهاب بدن ، علاوه بر این تن را پایین ویتامین K سطوح می تواند باعث خونریزی داخلی.

گربه نیاز به مقدار زیادی از ویتامین های گروه B اما تن ماهی را فراهم می کند تنها مقدار بسیار کمی. این کمبود همراه با امکان آلودگی جیوه می تواند باعث ضعف عضلانی و از دست دادن هماهنگی و لرزش و تشنج و دیگر مشکلات عصبی. تن ماهی کم کلسیم بیش از حد.

ماهی همچنین حاوی ناکافی اسید لینولئیک که یک اسید چرب ضروری است که ترویج پوست سالم است. ماهی که شروع به از بین بردن منتشر هیستامین است که می تواند باعث پوست خارش و قرمزی.

برعکس ماهی تن سرشار از منیزیم است که ممکن است کمک به گربه سانان مشکلات مثانه. علاوه بر این تغذیه گربه کنسرو ماهی تن افزایش خطر ابتلا به اسکواموس سل کارسينومای.

بنابراین برنامه ملاقات با دامپزشک خود را برای کشف کردن که چرا Tater جمع حاضر خود را به طور منظم مواد غذایی خشک. تا آن زمان او غذا کنسرو گربه غذایی است که مواد مغذی کامل و متعادل و نجات ماهی برای خودتان.

س دو فوق العاده 4-ماه-پیر Labrador retriever puppies خانواده ما پیوست شده است. من معمولا قرار دادن سگ در یک کک پیشگیرانه در این زمان از سال, اما این نوزادان به نظر می رسد بیش از حد جوان است. آیا آن را خوب به آنها را قدیمی و از مد افتاده مخمر آبجو برای جلوگیری از کک?

یک مخمر آبجو امن است اما نمی دفع و یا کشتن کک.

در سال 1983 مجله American Veterinary Medical Association منتشر شده یک گزارش با عنوان “شکست مخمر آبجو به عنوان یک دافع به کک ها در سگ.” شصت و سگ در معرض کک داده شد یا مخمر آبجو و یا یک دارونما مصرف برای هفت هفته. محققان دریافتند که مخمر نداشت موثر در حفاظت سگ از کک از دارونما مصرف.

خوشبختانه تعدادی از موثر و امن کک/تیک preventives در دسترس هستند. آنها استفاده شده است در میلیون ها سگ و بسیاری از آنها مورد تایید برای استفاده در توله سگ جوان است.

آنها سقوط به سه دسته: مایعات به پوست اعمال قرص جویدنی و خاص بست.

هر دسته دارای مزایا و معایب آن. برای مثال اگر شما دو نوزادان roughhouse و در دهان یکدیگر را گردن کک/تیک قلاده ممکن است یک انتخاب بد.

اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن heartworms یک مشکل را در نظر بگیرید با استفاده از یک مایع به پوست اعمال می شود نیز همین طور است که نه تنها کک و کنه بلکه پشه که انتقال heartworms.

دامپزشک شما می تواند توصیه یک محصول است که خواهد بود امن برای نوزادان و موثر در برابر کک و کنه.

لی Pickett, VMD شیوه حیوانی همراه پزشکی در کارولینای شمالی. تماس با او در

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>