در مدارس بسته coronavirus آنلاین کار نمی خواهد تعداد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک دانش آموز از لینکلن پارک دبیرستان مطالعات در خانه اش در شیکاگو است.

عکس: نم Y. Huh/آسوشیتد پرس

برای همه صحبت از آموزش آنلاین در آتن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از ایالات متحده دانش آموزان مدرسه را پیدا خواهد کرد که کار انجام می دهند در حالی که در خانه است که در واقع اختیاری. نمی توان آن را مدرج و آن را نمی خواهد حساب کند.

برخی از مدارس دولتی در حال تماس با آنلاین کار می کنند “غنی سازی” بخشی از برنامه درسی به دلیل آنها نمی تواند تضمین کند که همه دانش آموزان را به آن دسترسی دارند. دانش آموزان بدون نیاز به اینترنت یا رایانه های خانگی می توانید آن را انجام نمی, و ویژه نیازهای دانش آموزان ممکن است نیاز به تسهیلات برای تکمیل آن است.

به عنوان یک نتیجه میلیون ها نفر از دانش آموزان در معرض خطر از دست رفته هفته از مدرسه است. اکثر ایالت مدارس بسته خروج بیش از 43 میلیون کودک در نمرات K-12, خارج از مدرسه و برخی از مدارس نمی بازگشایی این مدرسه در سال است.

“این سهام موضوع است. اگر شما نمی توانید تضمین تمام دانش آموزان خود دسترسی آنلاین و چیزی مدرج گفت:” تیم رابینسون سخنگوی در مدارس دولتی سیاتل در واشنگتن که مدارس بسته و برنامه را برای پخش-برای-کلاس های آموزشی فعالیت های آنلاین و تلویزیون. “هدف ما این است که برای نگه داشتن دانش آموزان از رفتن به تابستان اسلاید.”

وزارت آموزش ایالات متحده به تازگی به ارسال اطلاعات به یادآوری مربیان که مدارس در حال حرکت به آموزش آنلاین باید با رعایت حقوق مدنی قوانین از جمله مطمئن شوید این ابزار در دسترس برای دانش آموزان معلول. برخی از اتحادیه های معلمان را تقبیح مدارس نورد از برنامه های آنلاین در دسترس برای همه است.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

مدارس در حال انتظار برای پیشبرد دانش آموزان به کلاس بعدی سقوط می آیند حتی با تمام سال های از دست رفته ترم هر چند بسیاری از مدیران می گویند آنها نیست و خطاب به آن نشده است. معلمان در حال حاضر بیم آنچه به آنها تماس بگیرید “تابستان اسلاید” و یا اطلاعات کودکان از دست دادن بیش از تعطیلات تابستان و مدارس نیست و در عین حال گفت: چگونه برنامه های درسی در پاییز ممکن است نیاز به تنظیم شود به را تشکیل می دهند از دست رفته کار می کنند.

در واشنگتن جایی که مدارس تعطیل هستند در سطح ایالت حداقل تا آوریل 24, وزارت آموزش و پرورش هشدار داده است در برابر استفاده از یادگیری آنلاین است که عادلانه نیست. حداقل یک منطقه در بوتهل, بشویید., متوقف آنلاین مدل آن را به حال نورد از برای دانش آموزان به آدرس سهام مسائل. در حال حاضر Northshore مدرسه سرپرست منطقه گفت: در نامه ای به خانواده های این هفته در این منطقه راه اندازی کرده است یک صفحه منابع آنلاین برای خانواده ها برای نگه داشتن دانش آموزان در حال حرکت رو به جلو است. این هفته دانش آموزان در حال تشویق به ایجاد پروژه های است که می تواند در مفید در رابطه با وضعیت سلامت فعلی مانند ساختمان یک دست-ضد عفونی کننده تلگراف. درخواست برای بازگرداندن آموزش آنلاین تا به حال بیش از 11,000 امضا در روز پنج شنبه.

مدارس عمومی شیکاگو ارسال شده در توییتر شنبه که کار آنلاین و یا به خانه فرستاد در آن خاموش نمی شود مدرج جرقه انتقاد از برخی از پدر و مادر است.

“هی با تشکر از شما گرفته اند به دور از هر گونه انگیزه ای برای کودکان به انجام هر کار مدرسه در حالی که آنها در خانه” یک پاسخ گفت: در بخش.

روز چهارشنبه با استناد به روز رسانی دولتی راهنمایی شیکاگو مسئولان مدرسه را تغییر داد و البته گفت که معلمان می توانند در کلاس کار به عنوان طولانی به عنوان آن را افزایش می دهد دانشگاهی ایستاده و نمی تاثیر منفی یک دانش آموز کلاس. و دانش آموزانی که انتخاب کردن به انجام این کار نمی تواند جریمه. ایلینوی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش می گوید: قاعده آدرس دانش آموزان با پشتیبانی و مسائل مربوط به فن آوری و کودکان با سلامت روانی و جسمانی چالش ها در ایالت, مدرسه تعطیل است که در حال حاضر برنامه ریزی شده از طریق 30 مارس.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه از راه دور آموزش آنلاین بودن نورد در منطقه مدرسه خود? چه چالش های آن و/یا موفقیت? پیوستن به مکالمه زیر.

شیکاگو صنفی معلمان با انتقاد از سیاست گفتن آن می تواند تشدید نابرابری به عنوان دانش آموزان با اینترنت و دستگاه های دیجیتال کار آنلاین و بهبود نمرات در حالی که کسانی که نمی تواند بدون.

“اگر شما نمی توانید آن را برای همه است این نمایشگاه برای هر کسی گفت:” کریس tommy christopher یک سخنگوی اتحادیه.

بسیاری از مدارس برنامه ریزی برای ماندن بسته حداقل تا پایان ماه مارس یا اوایل آوریل ، اما در حال حاضر برخی از تمدید تاریخ بازگشایی و یا بسته شده به طور نامحدود. رهبران دولت در اوهایو و تگزاس و کالیفرنیا را شناور امکان از مدارس در کشورهای خود را بسته بودن تمام سال تحصیلی.

برخی از پدر و مادر گرفته اند برای ایجاد خود برنامه های درسی.

جسیکا McHale, یک عکاس در ماساچوست ایجاد یک برنامه روزانه برای سه فرزند او که به اشتراک گذاشته شده حداقل 300000 بار آنلاین. این شروع می شود با بیدار شدن از خواب قبل از ساعت 9 صبح خوردن صبحانه لباس پوشیدن و در یک پیاده روی با سگ یا یوگا اگر باران می بارد. او شامل مجموعه ای از زمان برای دانشگاهیان خلاق, زمان, کارهای, ناهار, زمان آرام هوای تازه بیرون شام و زمان تلویزیون. روز کاری ادامه داده اند تا با خواب در 8 p. m. و یا 9 p. m. برای کودکانی که به دنبال برنامه روزانه و مبارزه نیست.

“من انداخت آن هم در وحشت” خانم McHale گفت. “این چنین یک زمان گیج کننده برای والدین و کودکان به دنبال ما است.”

مربوط به پوشش

  • مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات ویروس جدید, درمان, اما گسترش می تواند بحث برانگیز
  • تست هرج و مرج در سراسر آمریکا
  • چگونه محدود تست کور ایالات متحده
  • تعداد مدعیان بیکاری به شدت افزایش می یابد
  • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
  • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Tawnell D. هابز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>