اتکینز خانواده افتخار برای عملیات کشاورزی

Category: آرکانساس Comments: No comments

استیوی دووال, 58, مطرح شد در یک مزرعه. او و همسرش, تامارا, 57 مطرح دو فرزند خود را در یک مزرعه و در حال حاضر در حال تماشای نوه های خود را مطرح و در همان مزرعه استیوی بزرگ شدم.

این Duvalls هستند 2020 پاپ County Farm خانواده از سال است. آنها بالا بردن هی گوشتي و گاو.

دختر خود را, جنیفر دووال مور, 33, زن و شوهر, Mitchell مور, 36, دو پسر, تاکر, 8, و, Tate, 4. جنیفر کارکنان حسابرس برای آرکانزاس قانونی حسابرسی و میچل با این نسخهها کار برای اتکینز خیابان بخش.

این Duvalls’ پسر مت دووال, 32, و همسرش, پیج, 26, یک, دختر, Graylee 4 و یک پسر, Grady, 1. مت یک خط لوله-سیستم های اپراتور برای چرخ لنگر انرژی و پیج یک متخصص ارایش وزیبایی در عبارات استودیو مو در Atkins.

“نه خیلی زیاد برای صحبت کردن” استیوی گفت: وقتی پرسید که چگونه او احساس بودن نام پاپ County Farm خانواده از سال است. “قطعا … من مفتخرم.”

تامارا گفت که او “شگفت زده” زمانی که آنها متوجه شدند در مورد نامزدی.

“من فکر می کنم آن را بسیار ویژه ای است که یک مزرعه کوچک مانند ما است افتخار” او گفت:.

“ما امیدواریم که برای حفظ مزرعه در خانواده” استیوی گفت. “هر دو از بچه های ما و خانواده های خود زندگی می کنند در اینجا در مزرعه.”

استیوی فارغ التحصیل از اتکینز دبیرستان در سال 1980 و رفت و حق کار به عنوان یک دیزل, مکانیک یک حرفه او ادامه داد: در حالی که هنوز کشاورزی تا سال 1994. او یک پسر کارولین Stracner اتکینز و اواخر L. B. دووال.

تامارا یک پرستار ثبت شده در چی سنت وینسنت در Michael. او در تگزاس و لوئیزیانا و نقل مکان کرد به آرکانزاس با خانواده اش هنگامی که او 15. او با حضور در مدرسه Pottsville منطقه مدرسه و موفق به دریافت دیپلم از طریق توسعه تحصیلات عمومی (GED) برنامه است. او شروع مدرسه پرستاری زمانی که او 17 و دریافت او ثبت شده-پرستار اعتبار از باپتیست سلامت در لیتل راک. او شده است یک پرستار ثبت شده 38 سال خدمت در متعدد نقش در بیمارستان تنظیمات در هر دو لوئیزیانا و آرکانزاس است.

تامارا یک دختر بانی ساطور زندگی می کند که در Duvalls’ مزرعه ویلی Fontenot زندگی می کند که در می سی سی پی.

استیوی و تامارا ازدواج کرده بودند در سال 1981.

این Duvalls شده اند کشاورزی برای 33 سال. آنها خود را 73 هکتار و اجاره حدود 400 اضافی هکتار است. آنها افزایش 165 هکتار یونجه که فروش آنها کلمه از دهان. آنها افزایش حدود 250,000 سر جوجه ها در هر سال و تحت قرارداد با Tyson Foods از Dardanelle. آنها بالا بردن 75 سر مادر گاو به همراه گاو و گوساله است که فروش آنها توسط کلمه از دهان و در محلی دام مزایده.

استیوی گفت که او خوشحال است با اندازه مزرعه خود را.

“ما هنوز هم به آرامی در حال رشد با ما گاو, گله,” او گفت:, و اشاره کرد که آنها مطرح شده مخلوط نژاد گاو با Brangus و آنگوس نفوذ است. “اما ما در مورد اندازه ما باید با آنچه که من قادر به انجام همراه با کمک من داشته باشد.”

استیوی گفت: او دو نفر دیگر را که کمک در مزرعه — گرگ و فرانک نلسون ونگر.

“گرگ نیز خانواده است. … او پسر عموی من پسر” استیوی گفت. “فرانک یک همسایه. هر دو کار کرده اند و در تمام جنبه های مزرعه و همیشه مایل به کمک به زمانی که من نیاز به یک دست اضافی.”

استیوی گفت که او امیدوار است برای تکمیل و ارتقاء به سه جوجه های گوشتی

خانه ها از جمله تجهیزات جدید برای افزایش بهره وری است.

“ما همچنین امیدواریم که به عنوان سمبل فرزندان ما به طور کامل به روز-به-روز عملیات در آماده سازی از عبور از مزرعه به نسل بعدی” استیوی گفت.

این Duvalls همچنین بالا بردن اسب سه ماهه و به طور متوسط دارای پنج سر اسب در مزرعه.

استیوی گفت: اگر او را به نام یک سرگرمی از آن خواهد بود آموزش این اسب.

“ما چند اسب در اینجا در مزرعه,” او گفت:. “من دنباله سواری و کار ما گاو با اسب.

“من استفاده می شود به شکار [به عنوان یک سرگرمی] اما بسیاری از زمان من در حال حاضر صرف با نوههایشان,” او گفت:.

این Duvalls’ کودکان در مزرعه کار می کرد زمانی که آنها رشد می کند. استیوی گفت: او به آنها گزینه ای را برای کار در مزرعه و پرداخت می شود و یا پیدا کردن یک شغل در شهر است.

“این انتخاب های خود را, اما من به آنها پرداخت می شود هست. من خدا را شکر که من تا به حال کار به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را در مزرعه و اگر آنها می خواستند به کار در اینجا … و آنها” استیوی گفت.

“من مطرح شد در یک مزرعه و من گاو برای اولین بار زمانی که من در 7. این همیشه رویای من به مزرعه و من با افتخار به نسل سوم کشاورز. به عنوان یک بزرگسال خریدم 20 هکتار در سال 1984 و در طول 10 سال آینده مشغول به کار سرمایه گذاری و ذخیره شده است. در سال 1994 من و همسرم تصمیم دشوار ساخته شده است و دو خانه مرغ به جای یک خانه جدید. من پس از آن کارم را به عنوان یک دیزل مکانیک به صورت تمام وقت کشاورز,” او گفت:.

“در طول سال ها کار کرده ام جانبی شغل برای کسب درآمد اضافی برای ساخت من گله گاو و گسترش مزرعه. در سال 2006 خریداری مزرعه خانواده ای که من مطرح شد که شامل زمین و دیگری مرغ خانه” استیوی گفت. “در حال حاضر من به تماشای فرزندان من بالا بردن نوه من در همان مزرعه من به عنوان نسل چهارم و پنجم به زندگی و کار در آن مزرعه.”

مت و میچل کمک در تمام جنبه های عملیات کشاورزی. جنیفر دستگیره های حسابداری, اجرا می شود, کارهای, چک, دام و ارائه می دهد کمک های عمومی به عنوان مورد نیاز است. تامارا و پیج همچنین اجرای کارهای بررسي دام و ارائه کمک های عمومی که مورد نیاز است.

نوه کمک Stevie … آنها او را “پاپ” … به عنوان مورد نیاز است.

“آنها را انتخاب کنید تا چوب و باز کردن درب” استیوی گفت. “آنها همچنین نگه داشتن چشم در مزرعه فعالیت بررسي دام و تمام اطراف در آینده کشاورزان در آموزش است.”

این Duvalls اعضای Happy Valley, Assembly of God Church, جایی که استیوی به عنوان یک خدمت شماس از 1999-2005.

استیوی عضو پاپ County Farm Bureau هیئت مدیره برای مدت پنج سال در 1990s و عضو اتکینز هیئت مدیره مدرسه از 2005-2010. او به عنوان یک آتش نشان با اتکینز Volunteer Fire Department برای 20 سال خدمت به عنوان رئیس آتش نشانی به مدت سه سال. او بازنشسته از سازمان آتش نشانی در سال 2007.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>