آتلانتا رئیس پلیس استانبول پس از افسر, کشته شدن مرد سیاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا آتلانتا رئیس پلیس استعفا شنبه کمتر از 24 ساعت پس از یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط یک آتلانتا افسر در مبارزه پس زمینه هوشیاری آزمون.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد در یک کنفرانس خبری گفت که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

پلیس نامیده می شدند به رستوران در شکایت است که یک مرد در یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط به عنوان مشتریان منتظر در صف گرجستان دفتر تحقیقات گفت. آژانس شناسایی مردی که به ضرب گلوله به 27 ساله Rayshard بروکس.

گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: جمعه شب در تیراندازی در خارج از وندی رستوران دستگیر شد توسط یک دوربین امنیتی و همچنین شاهدان’ تلفن همراه. رینولدز گفت: GBI خواهد به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های با بعد شنبه.

رینولدز بروکس گفت: ربوده یک افسر تفنگ بی حس کردن و اشاره آن را در این افسر در حالی که در حال فرار.

“در شرایطی مانند این که در آن یک افسر درگیر در استفاده از نیروی مرگبار, عمومی حق دارد به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است” رینولدز یک کنفرانس خبری گفت در اوایل روز شنبه هنگامی که معترضان با حضور در صحنه تیراندازی و در مناطق دیگر از آتلانتا.

جمعیت تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه در خارج از آتلانتا رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد. جرالد Griggs, یک وکیل و یک معاون رئیس جمهور از آتلانتا NAACP فصل برآورد وجود دارد 150 نفر معترض در صحنه به عنوان او راه می رفت با آنها را بعد از ظهر شنبه.

“مردم ناراحت هستند” Griggs گفت. “آنها می خواهند بدانند که چرا برادر عزیز Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد زمانی که او صرفا به خواب رفتن در سمت مسافر و نه انجام هر کاری است.”

حتی اگر بروکس با تلاش ماموران Griggs گفت: “آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد nonlethal زور او را به پایین.”

رینولدز گفت که عوامل خود را از طریق کار شب مصاحبه با شاهدان و بررسی تصویری. او گفت یافته های خود را نشان می دهد که بروکس تلاش برای مبارزه با دو افسر هنگامی که آنها سعی در دستگیری او و در یک نقطه موفق به گرفتن یک تیزر دور از یکی از آنها.

یک دوربین های امنیتی ضبط شده بروکس “در حال اجرا و یا در حال فرار از آتلانتا افسران پلیس” رینولدز گفت. “به نظر می رسد که او در دست خود یک تیزر.”

طی یک تعقیب پا بروکس “را دور می زنند و به نظر می رسد که در آن زمان او امتیاز یک تیزر در آتلانتا افسر” رینولدز گفت. زمانی که افسر جلب تفنگ خود را و شات بروکس گفت: برآورد افسر اخراج سه بار.

آتلانتا معاون رئیس پلیس تیموتی زیرچشمی نگاه کردن به خبرنگاران گفت: اواخر جمعه که هر دو از افسران مستقر خود اسلحه تیزر در تلاش برای به زانو در آوردن مظنون اما قادر به توقف تجاوز از مبارزه است.”

افسران درگیر در تیراندازی مشخص نشده.

بروکس پس از درگذشت گرفته شده است به یک بیمارستان آتلانتا. یکی از افسران تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد نامشخص صدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>