آتلانتا پلیس, شلیک, کشتن مشکوک و پس از مبارزه

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا — مقامات در گرجستان گفت که مقاومت گرفته به بازداشت توسط پلیس آتلانتا پس از شکست یک زمینه هوشیاری تست شده ضرب گلوله کشته شد.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: در آن خواسته شده بود توسط پلیس آتلانتا بخش به بررسی این تیراندازی که اتفاق افتاده در یک وندی رستوران اواخر جمعه.

متعدد ویدئوها ارسال شده به سایت های رسانه های اجتماعی نشان داد یک جمعیت با حضور در صحنه و اعتراض به تیراندازی پلیس.

افسران در پاسخ به شکایت یک مرد در یک وسیله نقلیه پارک شده در این درایو از طریق کسی که به خواب رفته بود باعث شده مشتریان به رانندگی در اطراف خودرو است.

او پس از شکست در یک میدان آزمون هوشیاری ماموران اقدام به جای مرد را بازداشت با توجه به GBI. اما او مقاومت و مبارزه در گرفت که منجر افسر به استقرار یک تیزر.

این GBI گفت: شاهدان دیدم مردی با شتاب تیزر دور از افسر.

“همچنین گزارش شده است که مرد موضوع بود به ضرب گلوله توسط یک افسر در مبارزه بیش از تیزر” این GBI در بیانیه ای گفت.

مرد منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی ، این GBI بعد از شناسایی او به عنوان 27 ساله Rayshard بروکس از آتلانتا.

یک افسر بود برای درمان جراحت و از بیمارستان مرخص شده.

افسر درگیر در تیراندازی شناسایی شد. هنگامی که تحقیقات خود را کامل است مورد خواهد شد به Fulton County دفتر دادستان منطقه برای بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>