Atos’ AI کارشناسان شرکت در چالش جهانی به مطالعه Covid-19 رفتار

Category: وب وایر Comments: No comments

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال است در نظر گرفتن بخشی در ‘Covid-19 مجموعه چالش’, رقابت های بین المللی میزبانی در جامعه آنلاین Kaggle[1] درخواست AI محققان به درخواست یادگیری ماشین ابزار و تکنیک های برای کمک به ارائه پاسخ به سوالات کلیدی در مورد ویروس. Atos عمیقا درگیر با یک تیم 10 کارشناسان شاغل در این پروژه با استفاده از هوش مصنوعی و اتوماسیون مهارت های لازم برای هضم مقالات علمی و کمک به جامعه پزشکی به نگه دارید تا تاریخ با آخرین نشریات در Covid-19.

ادبیات نظرات ضروری به روند تحقیقات. هدف آنها به مقایسه و کنتراست تفکر ایدئولوژی و مفاهیم در یک موضوع خاص منطقه است. در این زمینه خاص از Covid-19 آنها ضروری به روند تحقیقات به عنوان آنها ارائه بینش عمیق تر منجر به کشف سریعتر از هر شکاف در پژوهش است. آنها در خدمت به عنوان یک سنگ پله به سمت توسعه تجربی پایه فرضیه است اما بسیار وقت گیر است.

برای چند هفته Atos کارشناسان شده اند با تمرکز بر روی پردازش هزاران نفر از مقالات است. این بخشی از یک کلی مجموعه از كارآمدي coronavirus ادبیات برای داده کاوی. این شامل بیش از 47,000 مقالات منتشر شده توسط محققان از چندین سازمان ها در درخواست از کاخ سفید از سیاست علم و فناوری. این Atos تیم در حال حاضر با تمرکز بر موضوع استخراج و طبقه بندی نظرات را به سرعت دریافت اطلاعات قابل اعتماد. Atos امیدوار است سهم خود را کمک خواهد کرد که دانشمندان در درک بهتر از ویروس سریع تر و منجر به سریعتر درمان کشف.

“با تکنیک یادگیری ماشین مانند پردازش زبان طبیعی ما اطلاعات مربوط به دست راست با سرعت بیشتری. ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان شرکت های دانشمندان و دولت و کار به طور خودکار تمام وظایف است که می تواند به صورت خودکار – به طوری که ما مطمئن شوید که Covid-19 محققان در حال گذراندن حداکثر زمان در نوآوری است.” می گوید Kaoutar Sghiouer رئیس اطلاعات علوم در Atos که با هم قرار Atos تیم برای این چالش.”این Atos تیم متشکل از 10 کارشناس از کشورهای مختلف است که می آید از هر دو R&D یا عملیات است. ما همه به طور کامل متعهد به دادن بهترین خود را برای کمک به جامعه است.”

این Atos تیم داخلی آن با استفاده از محاسبات و ظرفیت ذخیره سازی و نیز مزایای استفاده از اعتبار رایگان از آن شریک Google Cloud.

ارسالی به “Covid-19 مجموعه چالش’ ارزیابی خواهد شد در 2 دور پایان به ترتیب در مارس 16 و 16 ژوئن 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>