Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال امروز اعلام کرد از اتمام آن کسب Maven موج ایالات متحده مبتنی بر ابر و فناوری شرکت مشاوره تخصصی در ارائه انتقال دیجیتال راه حل برای شرکت های بزرگ است. با این اکتساب Atos تقویت آن رهبری جهانی در ابر-راه حل برای برنامه های کاربردی و داده ها تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین در ترکیبی و چند ابر سیستم عامل است.

پس از اعطا Google Cloud دستیابی به موفقیت شریک در سال 2019, Atos در ادامه به ساخت آن Google Cloud solutions قابلیت های ویژه با استقبال بیش از 330 Maven موج کارکنان به رسمیت شناخته شده به عنوان برخی از بهترین تیم های جهان. این شرکت در حال حاضر دارای ده گوگل تخصص ها و به رسمیت شناخته شده است به عنوان ابر گوگل, شمال امریکا, خدمات شریک سال برای دو سال گذشته در حال اجرا است.

علاوه بر این از Maven موج تخصص به Atos نمونه کارها بیشتر شتاب تحول و رشد در آمریکای شمالی و اجرا تعهد این شرکت برای گسترش و غنی سازی آن مجموعه دیجیتال در سراسر جهان است.

ما همچنان به ساخت عمیق قابلیت تحویل دیجیتالی خدمات است که ما را قادر می سازد مشتریان به تبدیل و ارائه تجارب مشتریان خود را می خواهید و انتظار می رود در تمام صنایع” گفت: الی گیررد, Atos مدیر عامل. “ما خدمات ابری تخصص به هیچ یک دوم است که ما ارائه طیف کاملی از تخصص ها اعم از زیرساخت ها و ابر مهاجرت به داده ها تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین. ما طیف وسیعی از دیجیتالی خدمات همراه با رابطه ما ساخته شده با Google Cloud باعث می شود ما یک شماره Google Cloud شریک در سراسر جهان است.

با هم Maven موج و Atos ایجاد قوی ترین Google Cloud نمونه کارها خدمات ارائه شده در هر نقطه ارائه به مشتریان ثابت دانش و تخصص در اجرای انتقال دیجیتال و ارائه تجارب برجسته به مشتریان خود” اظهار نظر Maven موج بنیانگذاران برایان Farrar, Jason Lee و جف لی.

در مارس 2018, Atos وارد منحصر به فرد جهانی در همکاری با Google Cloud برای سرعت بخشیدن به ایجاد امن hybrid cloud solutions, تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری ماشین و همچنین متصل محیط کار. این همکاری شامل افتتاح آزمایشگاه هوش مصنوعی در سراسر جهان – در Atos’ دفاتر در لندن Dallas مونیخ و پاریس. کسب Maven موج نه تنها باعث تقویت Atos’ Google Cloud مشارکت در آمریکای شمالی و همچنین در بیش از 20 کشور که در آن اتحاد است که عامل.

***

در مورد Atos

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال با بیش از 110,000 کارکنان در 73 کشور جهان و با درآمد سالانه بیش از € 11 میلیارد دلار است. اروپا شماره یک در ابر امنیت و عملکرد بالا محاسبات این گروه فراهم می کند پایان به پایان هماهنگ Hybrid Cloud, داده های بزرگ, کسب و کار برنامه های کاربردی و دیجیتال در محل کار, راه حل. این گروه در سراسر جهان فناوری اطلاعات شریک برای المپیک & پارالمپیک و در عمل تحت مارک Atos Atos Syntel و متحد کردن. Atos یک SE (Societas Europaea), ذکر شده در, CAC40 پاریس شاخص سهام.

هدف از Atos است برای کمک به طراحی آینده فناوری اطلاعات فضا. تخصص و خدمات پشتیبانی توسعه دانش آموزش و پرورش و همچنین فرهنگی و کثرت گرا رویکرد به پژوهش است که به کمک علمی و فن آوری تعالی. در سراسر جهان این گروه را قادر می سازد مشتریان خود کارکنان و همکاران و اعضای جوامع بزرگ برای زندگی, کار و توسعه پایدار و با اطمینان در فناوری اطلاعات فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین