Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال و گلی تغذیه مبتکر در سلامت و خالق اولین بار در جهان سرکه سیب (ACV) چسبنده امروز اعلام کرد که Atos خود را با نگهداری و تعمیرات پیشگویانه-as-a-Service به عنوان بخشی از آن Codex راه حل ها و خدمات به منظور بهبود کنترل کیفیت و افزایش آپ تایم و ظرفیت برای گلی را اتوماتیک با تکنولوژی بالا تجهیزات برای تولید و پردازش برای کمک به درایو گلی موفقیت و رشد.

گلی رهبر نوآورانه در بهداشت و سلامتی ” ماموریت برای کمک به مردم پیدا کردن یک راه لذت بخش برای رسیدن به اهداف سلامت خود را. پس از راه اندازی گلی را تجربه کرده است رشد نمایی خود را ACV gummies بزرگترین سلامت محصول SKU در سطح جهانی و با نام تجاری است که میله میله به صورت گسترده خرده فروشی گسترش در سال 2020 است.برای کمک به تحقق این اهداف گلی اضافه کرده است چهار خط تولید آن در کالیفرنیا تولید کارخانه.

Atos ارائه خواهد شد نگهداری و تعمیرات پیشگویانه-as-a-Service با اجرای مدرن پردازش داده ها و اطلاعات نرم افزار علوم است که اهرم محاسبه در لبه به تولید پیش بینی بینش به تعمیر و نگهداری و عملیات مراکز. بر فرض Atos’ قدرتمند BullSequana لبه دستگاه را با ارائه اطلاعات در زمان واقعی علم پیش بینی و داده های مصرف به پیش بینی شکست ماشین, مانیتور, دارایی رفتار و تجزیه و تحلیل روند با ابزار قدرتمند گزارش.

ماموریت ما در گلی است که به مصرف کنندگان با ارائه ساده ترین و لذت بخش ترین گزینه برای بهتر خود را به طور کلی بهداشت و سلامتی” گفت: Michael Bitensky از بنیانگذاران گلی. “همکاری با Atos ما اجازه می دهد تا برای توانمند سازی فرآیند تولید و با تکنولوژی برش لبه برای اطمینان از هر گلی مصرف کننده همچنان به دریافت کامل و تجربه سازگار و هر زمان است.”

“Atos’ نگهداری و تعمیرات پیشگویانه-as-a-Service با هدف سوخت مبتکر طبیعت گلی شرکت و دم آن کسب و کار با داده محور بهره وری و بینش. کلید اختراع مجدد در تولید کسب و کار عملیاتی تعالی است که توانایی برای رسیدن به تولید و توزیع چابکی مورد نیاز برای پاسخ به فرصت های جدید در حالی که حفظ کارایی و پایدار رقابتی در حاشیه” گفت: Karan Chetal, معاون رئیس جمهور, رئیس استراتژیک درگیری Atos در شمال امریکا است.

در حال توسعه این نوآورانه راه حل گلی شرکت در یک Atos هوش مصنوعی در آزمایشگاه جلسه به صورت فشرده ویژگی های کشف و ارزیابی روند به قبل از تعیین هر گونه الزامات فنی و محدودیت. هوش مصنوعی آزمایشگاه ایدز Atos به تعمیق دانش خود را در گلی را فرایند گردش کار شکل دهی و افراد در حالی که همچنین ارائه نسل بعدی فن آوری به عنوان گلی می شود سلامت شرکت از آینده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه Atos کمک به سرمایه گذاری تبدیل داده ها به نتایج کسب و کار مراجعه کنید Atos Codex متصل هوش.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گلی تغذیه مراجعه کنید www.goli.com.

در مورد Atos

Atos یک رهبر جهانی در انتقال دیجیتال با 110,000 کارکنان در 73 کشور جهان و با درآمد سالانه بیش از € 11 میلیارد دلار است. اروپا شماره یک در ابر امنیت و عملکرد بالا محاسبات این گروه فراهم می کند پایان به پایان هماهنگ Hybrid Cloud, داده های بزرگ, کسب و کار برنامه های کاربردی و دیجیتال در محل کار, راه حل. این گروه در سراسر جهان فناوری اطلاعات شریک برای المپیک & پارالمپیک و در عمل تحت مارک Atos Atos|Syntel و متحد کردن. Atos یک SE (Societas Europaea), ذکر شده در, CAC40 پاریس شاخص سهام.

هدف از Atos است برای کمک به طراحی آینده فناوری اطلاعات فضا. تخصص و خدمات پشتیبانی توسعه دانش آموزش و پرورش و همچنین فرهنگی و کثرت گرا رویکرد به پژوهش است که به کمک علمی و فن آوری تعالی. در سراسر جهان این گروه را قادر می سازد مشتریان خود کارکنان و همکاران و اعضای جوامع بزرگ برای زندگی, کار و توسعه پایدار و با اطمینان در فناوری اطلاعات فضا.

در مورد گلی تغذیه

گلی تغذیه توسط یک مبتکر مردم متمرکز تغذیه شرکت محور با اعتقاد به این که شادی و سلامتی رفتن دست در دست. همه گلی محصولات ایجاد شده برای تکمیل شیوه زندگی فعال امروز. آلی گیاهی و فاقد گلوتن آنها حاوی هیچ مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی و یا مواد مصنوعی. گلی نیز با همکاری ویتامین فرشتگان برای مبارزه با سوء تغذیه در دوران کودکی; با هر خرید از گلی, ویتامین فرشتگان را فراهم می کند یک کودک نیاز با شش ماه تامین ویتامین ها.

گلی آنلاین در دسترس است و در بیش از 25 ، 000 فروشگاه های خرده فروشی در سطح جهانی از جمله, خارج, Bed Bath & Beyond, The Vitamin Shoppe, Kroger, Neiman Marcus, Urban Outfitters, GNC و کارفور. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گلی باعث سلامتی دست یافتنی در www.goli.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im