هزاران نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنان کمک کرده اند شکل AT&T به تاریخ غنی برای بیش از 140 سال است.

به افتخار ماه تاریخ سیاه ما برجسته چند نفر است که در حال ساخت یک اثر در AT&T و در جامعه.

یکی از این کارکنان است Hardmon ویلیامز معاون رئیس جمهور – AT&T معتقد است & تعامل جامعه. AT&T معتقد است که در سراسر کشور برنامه محور در درجه اول توسط داوطلبانه کارکنان*. هدف آن بلند جوامع با هماهنگی AT&T منابع با تلاش های مداوم توسط سازمان های محلی.

خدمت محروم

در حال رشد در درون شهر Indianapolis, Hardmon آموخته از سن کم که کار سخت و آموزش و پرورش می تواند منجر به فرصت است. او در طول 28 سال کار حرفه ای با AT&T, او به دست آورد موفقیت شخصی و حرفه ای از طریق همین که کار سخت و حمایت از مربیان در داخل و خارج از شرکت است.

در حال حاضر او نظارت برنامه ای است که باعث شده است تا بیش از 9500 کارکنان داوطلب بیش از 72,000 ساعت از وقت خود را کار بر روی پروژه های در داخل و اطراف جوامع خود. سی و هفت شهرستانها در سراسر کشور راه اندازی کرده اند بر این باورند طرح با هدف بهبود زندگی و ارائه فرصت ها در جوامع با چالش های مشابه او را دیدم به عنوان یک جوان.

“AT&T معتقد است برنامه ها طیف وسیعی از کمک به بی خانمان ها, مبارزه با ناامنی غذایی و کمک به محروم امن مهارت های شغلی و خیلی بیشتر” Hardmon گفت. “وجود دارد هیچ one-size-fits-all رویکرد ما خدمت به جوامع است. من بسیار سپاسگزار برای همه از کارمندان ما که به شدت به تاثیر با AT&T معتقد است.”

برجسته آمریکایی های آفریقایی تبار در AT&T تاریخچه

مانند Hardmon بسیاری دیگر قابل توجه آفریقایی کارکنان ساخته شده اند تفاوت های at&T از طریق سال. در اینجا فقط چند.

  • رامون “ری” Scruggs — اولین آمریکایی آفریقایی مدیریت کارمند میشیگان بل در سال 1939. ری استخدام شد به عنوان نماینده تجاری برای خدمت به جامعه سیاه و سفید.
  • جیمز “جیم” غرب — غرب پیوست آزمایشگاه تلفن بل در سال 1957. او دارای بیش از 250 ایالات متحده و خارجی اختراع ثبت شده است. مهم ترین این اختراع ثبت شده است به عنوان شرکت مخترع فویل میکروفن الکترونیکی
  • شرلی M. Jackson — اولین زن آفریقایی آمریکایی (Ph. D.) فیزیکدان در آزمایشگاه تلفن بل در سال 1976. او زمین شکستن کار در مناطق مختلف فیزیک نظری.

خوانده شده در مورد دیگر برجسته آمریکایی های آفریقایی تبار در AT&T تاریخ است.

بیایید شبکه

به مناسبت ماه تاریخ سیاه, شبکه, AT&T, قدیمی ترین کارمند گروه میزبان چندین رویداد. شبکه را تشویق می کند تا آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر کارکنان خود را رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای در حالی که رهبری تغییر در جوامع ما.

امروز این سازمان بیش از 11,000 اعضای. و پس از سال 1982 شبکه کمک کرده است بیش از $22 میلیون به یونایتد نگرو کالج صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین