AT&T TV راه اندازی در سراسر کشور

Category: وب وایر Comments: No comments

امروز AT&T راه اندازی یک جدید زنده تلویزیون سرویس AT&T تلویزیون در سراسر کشور پس از موفقیت 13-بازار خلبان.

AT&T تلویزیون ازدواج آنچه شما در مورد برنامه های زنده تلویزیونی با جریان ویدئو و برنامه های. مجهز به Android TV آن شامل برنامه های زنده تلویزیونی بسته های خود را با کانال های مورد علاقه و ارائه می دهد دسترسی آسان به خود را زنده تلویزیون و برنامه های با یک دستگاه بدون نیاز به تغییر نهاده است. شما می توانید کنترل تمام تجربه تلویزیون و بیشتر با استفاده از صدای خود را با گوگل دستیار. ملی تبلیغات راه اندازی هفته آینده به ارمغان می آورد این به زندگی با استفاده از برخی بسیار معروف دهان.

AT&T تلویزیون کار می کند با یک سازگار با سرعت بالا اتصال به اینترنت و نسیم به تنظیم. مشتریان می توانید بسته نرم افزاری AT&T تلویزیون و 1 گیگابیت AT&T اینترنت فقط برای $39.99/ماه به صورت تصویری و $39.99/ماه به صورت اینترنتی برای 12 ماه با 24 ماه TV توافق که در آن در دسترس است1. که سه برابر سرعت بدون هیچ هزینه اضافی هنگامی که شما بسته نرم افزاری AT&T تلویزیون و AT&T اینترنت – یک حرکت بی سابقه در این صنعت است.

“مشتریان ما به ما گفت آنچه آنها می خواهند از خود, خدمات تلویزیون ما ساخته شده AT&T تلویزیون که در اطراف” گفت: Thaddeus ارریو مدیر عامل شرکت AT&T مصرف کننده. “AT&T تلویزیون تلویزیون های آسان ساخته شده است و هنگامی که شما اضافه کردن AT&T تلویزیون برای ما شگفت انگیز 1 گیگابیت AT&T اینترنت شما نمی توانید به اشتباه.”

AT&T تلویزیون شامل:

  • قانع کننده زنده تلویزیون بسته های ورزشی و دسترسی به بیش از 5000 برنامه در فروشگاه Google Play از جمله های مورد علاقه خود را برنامه های در جریان—مانند HBO حداکثر زمانی که آن را راه اندازی در مه سال 2020 است. برای مثال شما می توانید به راحتی سوئیچ بین زنده بسکتبال بازی, Netflix, YouTube و یا گوش دادن به موسیقی در Pandora یا Spotify در.2 بدون نیاز به انتخاب کنید تا های مختلف از راه دور و یا سوئیچ ورودی. ما برنامه ریزی برای یکپارچه سازی حتی برنامه های بیشتر در آینده است.
  • صدا از راه دور با گوگل دستیار. شما قادر خواهید بود برای یکپارچه دسترسی به دستیار روشن و خاموش کردن صفحه نمایش و جستجو برای محتوا در سراسر برنامه های خود را با یک کلمه ساده یا عبارت – همه چیز از دسترسی به نشان می دهد تغییر دمای اتاق بازی موسیقی مورد علاقه خود را لیست پخش نور چراغ ها و بیشتر.3
  • یک ابر DVR با 500 ساعت از ذخیره سازی. شما می توانید ضبط به عنوان بسیاری از نشان می دهد در یک بار که شما می خواهید در خانه خود و یا بر روی بروید. شما همچنین می توانید جریان ورزشی مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم تقریبا در هر زمان در هر نقطه بر روی AT&T برنامه تلویزیون در گوشی های هوشمند خود و یا قرص.4 این امر به ویژه مفید است اگر شما در حال حرکت – شما لازم نیست به نگرانی در مورد از دست دادن خود را ضبط و ساده تنظیم فرایند اجازه می دهد تا شما را به تماشای تلویزیون در محل جدید خود را در یک ضربه محکم و ناگهانی.

و با 1 گیگابیت AT&T, اینترنت, شما می توانید فضای مجاز: نامحدود دیتا متقارن ها و سرعت دانلود با آپلود با سرعت 20 برابر سریع تر از کابل5. اگر شما ویدئو کنفرانس با بهره گیری از بازی های مجازی یا از راه دور, آپلود, سرعت بحرانی هستند. شما می توانید لذت بردن از برنامه های مورد علاقه, جریان, خدمات و یا دستگاه های متصل شده و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پهنای باند. به علاوه 1 گیگابیت AT&T اینترنت است و بیش از 99 درصد قابل اعتماد است و می تواند پشتیبانی از بسیاری از دستگاه های متصل.

اگر شما لازم نیست بسته نرم افزاری آن را با AT&T خدمات تلویزیون, 1 گیگابیت AT&T اینترنت در دسترس است برای تنها $49.99/ماه برای 12 ماه. AT&T تلویزیون بسته های شروع در $49.99/سال6 تا 12 ماه با 24 ماه توافق اگر خرید شما به عنوان یک مستقل خدمات.

1 به پایان می رسد 6/27/20. $39.99/mo. هر یک از 12 ماه به علاوه مالیات با 24 ماه TV توافق. قیمت بالاتر در سال دوم. 10 دلار تجهیزات اینترنت هزینه اعمال می شود. Restr را اعمال می شود. ببینید att.com/tv برای جزئیات بیشتر.

2 Req به اشتراک جداگانه.

3 گوگل ورود req می خواهم. Req سازگار خانه هوشمند دستگاه نرم افزار و خدمات.

4 در دسترس است تنها در ایالات متحده آمریکا (به استثنای. پورتوریکو & U. S. V. I.). Req سازگار با دستگاه و اتصال داده است. محدود به 3 همزمان در جریان است.

5 مقایسه اینترنت 1000 wired ها سرعت اتصال به وای فای و طیف 1GB سرویس با ارسال 35 مگابیت در ثانیه. برای اطلاعات بیشتر بروید به: www.att.com/speed101.

6 به پایان می رسد 6/27/20. $49.99/mo. برای 12 mos. به علاوه مالیات با 24-mo. agmt. قیمت incl. سرگرمی Pkg., و 1 AT&T دستگاه تلویزیون. قیمت بالاتر در 2 سال. منطقه ای و ورزشی هزینه تا $8.49/mo. اضافی است و امر به انتخاب و یا بالاتر pkgs. Restr را اعمال می شود. ببینید att.com/tv برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>