حضور در تجمع درست می گوید LR رئیس

Category: آرکانساس Comments: No comments

معترضان دوباره در راهپیمایی در لیتل راک خیابان شنبه هشتم-روز متوالی از پایتخت تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژاد پرستی و بی عدالتی است.

دو تظاهرات یک آغاز شده است که در ظهر و دیگری در ساعت 4 بعد از ظهر برگزار شد و مسالمت آمیز با دولت و مسئولان شهرستان خطاب به جمعیت با الهام گرفتن به خیابان ها در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مارس 25 در مینیاپولیس.

تمام چهار افسران درگیر در Floyd مرگ شده اند از کار اخراج شده و با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

در کنگره در شنبه شب ایستاده در مقابل دستباف نشانه های مطلب “Black Lives Matter” و “نه عدالت بدون صلح” لیتل راک رئیس پلیس کیت هامفری ستایش مینیاپولیس رئیس تصمیم به آتش آن دسته از افسران. او گفت: برگزاری آنها را پاسخگو بود و درست انجام دهید.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=s4EmyFem0BA]

نود و نه درصد از افسران پلیس خوب, پلیس, Humphrey گفت. اما “ما باید قادر به ایستادن و صادقانه باشد. هنگامی که ما در حال اشتباه ما در اشتباه هستید.”

وی جمعیت به او را نگه دارید پاسخگو برای تغییر استفاده-از-نیروی سیاست ها در بخش خود و به او گفت که در اعتراض به “من رفتن به گرفتن برخی از توپخانه ضد هوایی? من واقعا نمی مراقبت.”

“اگر درست است که به من بخوره من قصد دارم به دنبال کار دیگری.”

روز شنبه اعتراضات در تضاد کامل شب اول در تاریخ 30 مه زمانی که افراد در خارج از کنگره اخراج آتش بازی پایین به زمین در حدود 10 p. m. و مسئولین با شلیک گاز اشک آور. صحنه بازی کردن دوباره بعد از دو شب.

گالری: Little Rock تظاهرات ژوئن 6

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/67rally/]

وجود دارد گزارش ها از شکست پنجره ها در ساختمان در نزدیکی ساختمان کنگره. یک Arkansas Democrat-Gazette خبرنگار تونی هولت بود مورد حمله قرار گرفته و توسط آمبولانس به بیمارستان.

محرکین هفته گذشته خشونت بودند از خارج از دولت با توجه به هامفری, Little Rock شهردار فرانک اسکات جونیور و مقامات دیگر است.

“این درک ما وجود دارد بسیاری از مردمی است که از سنگ که نیست از آرکانزاس مرکزی که حتی از ایالت آرکانزاس که آمد به شهر ما به مخرب” اسکات گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه گذشته. “اما در این میان که قصد مخرب خواهد بود ما ساکنان غالب بودن صلح آمیز است.”

اما با توجه به دستگیری, گزارش همه بازداشت شده در هفته گذشته کمی سنگ اعتراضات ساکنان آرکانزاس.

پلیس دستگیر 75 نفر شنبه, شش شنبه و دو شنبه — در مجموع 83-در رابطه با اعتراضات با توجه به اطلاعات وارد شده از Pulaski County sheriff و دستگیری گزارش دریافتی روز شنبه از زندان شهرستان است.

سی و نه نفر از کسانی که دستگیر شده بودند از لیتل راک و 15 نفر از شمال لیتل راک. 29 دیگر بازداشت شدگان بودند از Hensley, Mayflower, Benton, برایانت هلنا وست هلنا Lonoke kellie alexa, Hot Springs, Russellville, کانوی, Wrightsville Pine Bluff, جکسون, Scott مالورن و شروود.

هامفری هفته گذشته گفت که “تحریم سازمان” شد و در پشت خشونت است. “این چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها افراد خود اشتغال و آنها با ارسال آنها را به مکان های مختلف. اگر به شما پرداخت توجه به اخبار وجود دارد که شما ممکن است دیدن همان فرد آنها ممکن است در سنگ کوچک امروز ممکن است آنها در مینه سوتا در مینیاپولیس فردا. … چه چیزی آنها نگاه مانند? آنها شبیه همه.”

این Pulaski County داده ها نشان می دهد که تمام هفته گذشته را در بازداشت به جز سه نفر در بزه اتهام مانع دولت عملیات مربوط به نقض مقررات. از سه تن دیگر از یک فرد به اتهام تخطی از قانون مانع بزرگراه و شکست به نظر می رسد. یکی دیگر دستگیر شد و در یک مکان-مسمومیت شارژ و سوم شد متهم به جرم در اختیار داشتن ممنوع مقالات برای گرفتن یک اسلحه گرم به زندان, گزارش ها نشان می دهد.

بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور در حال دیدن همان نوع آمار است. آسوشیتد پرس گزارش داد که 85 درصد از بازداشت شدگان در مینیاپولیس, مردم محلی بودند.

اما هامفری گفت: در مصاحبه روز شنبه که آن مشترک برای بازداشت شدگان محلی بود. خارج از محرکین “آنها به اندازه کافی هوشمند به داخل جمعیت” هامفری گفت. “آنها ماندن در لبه. در هر حال حاضر و پس از آن شما دستگیری یکی. تمرکز اصلی خود را به آن را هم بزنید تا به تحریک. پس از آن سازمان یافته است. آنها می دانند که چگونه به آن را انجام دهد و سپس آنها رفته است. پس این غیر معمول نیست برای دستگیری آن دسته از افراد است.”

هامفری ستایش مقامات اطلاعاتی برای اوج کردن پلیس برای حضور در خارج از محرکین گفته او “1,000% پشت هوش است.”

اف بی آی در حال همکاری با سازمان های اجرای قانون برای پیدا کردن افرادی که تحریک به خشونت با توجه به FBI سخنگوی کانر Hagan در لیتل راک.

“تلاش های ما در حال تمرکز بر شناسایی بررسی و اخلال در افراد است که تحریک به خشونت و درگیر شدن در فعالیت های جنایی” Hagan گفت. “ما در حال تمرکز بر تظاهرات صلح آمیز است.”

اعتراض ظهر

حدود ظهر شنبه یک جمعیت از صدها و بیشتر مردم سفید کنار یک سنگ کوچک ایستگاه پلیس در جنوب بین 630 و کاهش یافته و به یک زانو در همبستگی با گروه های اقلیت.

“با تشکر از شما برای خدمات خود را اما لطفا حفاظت از آنها” سفید اعضای جمعیت شعار می دادند که آنها راه می رفت به 12th خیابان فرعی از Theressa هوور United Methodist Church, سایت تقریبا hourlong رالی.

جمعیت زانو زد در حالی که سرب تجمع سازمان مارکی شکار ماند در کلیسا باد یادداشت سرود ملی از یک ساکسیفون سوپرانو به یک سیستم صوتی است که می تواند شنیده شود یک بلوک دور در ایستگاه پلیس.

سفید اعضای جمعیت ایستاده بود نزدیک به ایستگاه پلیس در حالی که سیاه و اعضای آویزان پشت عمدی حرکت به نماد که متحدان ایستاده بودند “در بین مردم رنگ و راه آسیب است” گفت: Loriee ایوانز از تفکیک لیتل راک آرکانزاس مرکزی که کمک به سازماندهی این رویداد است.

تظاهرات رخ داده در سراسر جهان از فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که دستبند به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او در مینیاپولیس. اطرافیان اسیر این صحنه در فیلم نشان دادن زانو افسر و سه نفر دیگر که ایستاده بود به عنوان فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

سازمان از روز اول رالی در لیتل راک گفت: هدف این بود که برای الهام بخشی و آموزش مردم سفید ویژه کسانی که از فراوانی به کشت متحدان برای اقلیت اعضای گروه که در حال مبارزه با بی عدالتی و سیستمیک تعصب نژادی.

سازمان عمدا کارگردانی این تجمع به مردم از نسل کودک boomer و نسل X “چرا که آنها کسانی هستند که اموال خود” و بهتر می تواند تاثیر, تغییر, شکار, 52, گفت: پس از آن.

“من قدردانی از فعالان جوان, اما من فکر می کنم بدن خود را هنوز هم مصرفی توسط دولت” شکار گفت. “از آنجا که اگر آنها ناپدید می شوند آنها گرفته نشده هر گونه املاک و مستغلات با آنها. ما نیاز به متولدین و Gen-Xers آمده با منابع خود و به اجبار به یاد بگیرند.”

تظاهرکنندگان به زانو در 12th آسفالت خیابان و برای نزدیک به 5 دقیقه روی داغ, مرطوب, روز, ادامه شعار خود را حتی پس از شکار تفسیر از “The Star-Spangled Banner” تا به حال به این نتیجه رسیدند.

“امریکا تحت بازداشت است. شما لازم نیست که حق سکوت” شکار قبلا به جمعیت گفت.

دولت ایالت جویس الیوت D-Little Rock, تا به حال برخی از مشاوره برای معترضان خواستار سفید متحدان به “مسافران” به جای “عقب-صندلی راننده” در تلاش برای تغییر سیاست ها و قوانین.

“من قصد دارم به رانندگی ماشین” الیوت گفت. “افرادی که مثل من در حال رفتن به رانندگی ماشین. … اجازه سیاه مردمی رانندگی ماشین. شما در صندلی عقب. شما در حال تشویق شما در حال کار در آن شما در حال کمک به هنگامی که از شما خواسته شده برای کمک به, اما شما نشستن در صندلی عقب و تماشا کنید که در آن این خودرو در جریان است و یادگیری است.”

اداره پلیس شد در حمایت از, تظاهرات, شکار گفت. وسایل نقلیه پلیس مسدود کردن امتداد 12 و سرو خیابان به ترافیک در این تجمع است. شکار برآورد حضور در 300 یا بیشتر.

شهرستان مدیر Capi پک از بخش 4 فقط جوامع از آرکانزاس, مدیر اجرایی دونالد چوب و Rev. ملک Saafir استاد فلسفه و دین در Philander کالج اسمیت همچنین خطاب به جمعیت.

شب اعتراض

هواپیماهای بدون سرنشین buzzed سربار در طول شب شنبه در نزدیکی ساختمان کنگره.

اتومبیل های گشت غالبا سوار توسط. یک زن و شوهر سیاه و سفید اتوبوس مدرسه و سفید Humvees بودند پارک پشت ساختمان کنگره که در آن Arkansas State Police troopers آمیخته با ملی Guardsmen.

مونیک لیندزی که با این نسخهها کار در یک منطقه خروجی از یک شرکت داروسازی گفت: شنبه سوم-روز متوالی است که او با حضور در تظاهرات در پایتخت.

او سعی درخواست هامفری یک سوال بعد از ظهر بیان اما گفته شد وجود دارد و نمی توان یک پرسش و پاسخ جلسه.

لیندزی بعد گفت: Democrat-Gazette که یک افسر در آرکانزاس’ دره رودخانه هنگامی که نشسته بر روی قفسه سینه خود را در حالی که دستگیری او. او گفت که او تا به حال تلاش برای نفس کشیدن و بعد از آن شکایت با افسر اداره پلیس.

ماموران در تمسخر و شکایت و هیچ چیز محقق از آن تا حدودی به این دلیل او تنها شاهد یکی از اعضای خانواده بود, او گفت:. او متهم به انفعال در “دوستی” در ادارات پلیس گفت: ماموران در نظر گرفتن شکایت علیه یک فرد به عنوان یک شکایت علیه همه آنها را.

او می خواست به درخواست هامفری که در مورد پویا و صدای حمایت از او برای جایگزینی تحقیقات داخلی از افسر سوء استفاده با کسانی که از سازمان های خارجی.

9 p. m. روز شنبه معترضان به حال کاهش یافته و به حدود یک زن و شوهر از ده نفر که در نشست کنگره, مراحل, چت بی سر و صدا به عنوان یک کوچک اجرای قانون حضور باقی مانده است.

9:45 p. m. تنها پنج باقی مانده و درست قبل از این شهر مقررات منع رفت و آمد از 10 p. m. کسانی که در گذشته پنج نیز در سمت چپ.

Roderick Talley (مرکز) منجر معترضان روز شنبه در یک راهپیمایی همراه کاپیتول خیابان در لیتل راک.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

لیتل راک رئیس پلیس کیت هامفری (راست) کمان سر خود را به عنوان کشیش دوایت تاونسند می گوید: یک نماز با معترضان روز شنبه در خارج از دولت کاپیتول. رئیس خواست جمعیت را به نگه داشتن او پاسخگو برای تغییر استفاده-از-نیروی سیاستها و گفت: او اهمیتی نمی دهند اگر او گرفتار توپخانه ضد هوایی برای حضور در این اعتراض. “اگر درست است که به من بخوره من قصد دارم به دنبال کار دیگری گفت:
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>