دادستان کل بررسی بروکلین هتل برای سوء استفاده از مسکن مقرون به صرفه معافیت های مالیاتی

بروکلین کسب و کار هتل نوو بوتیک زندگی است حفر شده در برابر یک دولت دادستان کل مقرون به صرفه مسکن در تقلب مالیاتی و تحقیق امتناع از تحویل اسناد کلیدی در این مورد با توجه به اسناد دادگاه واصل در منهتن دیوان عالی کشور در هفته گذشته.

دادستان کل Letitia جیمز را خواسته دولت قاضی به منظور Novo املاک و مستغلات مدیریت شرکت است که ارائه می دهد یک رزرو آنلاین پلت فرم برای کوتاه مدت اجاره به نوبه خود بیش از لیزینگ و اطلاعات مالی به نمایندگان پس از امتناع از یک حکم به انجام این کار.

درگیر در کت و شلوار دو اجاره آپارتمان در ویلیامزبرگ شش واحد ملک در 131, Wythe Ave. و 86 واحد ساختمان در 40 N. 4th St. هر دو ساختمان دریافت 421a مزایای مالیاتی AG دفتر متحده یک برنامه که تحت عنوان خواص به معافیت های مالیاتی, اما آنها را منع از استفاده برای کوتاه مدت اجاره.
 


با وجود آن که سارنوالی اتهامات که صاحب 131, Wythe Ave. خالی اموال و دست مدیریت آن به Novo بوتیک زندگی می کنند که پس از آن اقدام به اجاره آن را به طور انحصاری به گذرا مهمانان احتمالا نقض قانون توسط غیر قانونی تبدیل مقرون به صرفه واحد به اتاق های هتل ها.

Novo بود و به طور مشابه درگیر کت و شلوار ادعا در اجاره کردن کوتاه مدت اجاره در 40 N. 4th St., که همچنین می تواند در ممنوع در واقع ساختمان دریافت مالیات ،

در گفتگو با Yaniv Toledano مدیر اجرایی Novo بوتیک زندگی در آوریل 2019, AG اظهار داشت در این کت و شلوار که Toledano به آنها را تایید کرد که او در عمل این دو ویژگی به عنوان اجاره کوتاه همراه با یکی دیگر از ویلیامزبرگ ساختمان 371 هومبولت سنت است که 80 واحد و همچنین دریافت 421a معافیت های مالیاتی.

در سپتامبر AG را با صدور احضاریه به Novo بوتیک زندگی به دست بیش از همه اجاره و اطلاعات مالی به صورت دو ساختمان و همچنین ارتباطات با صاحبان مربوطه می باشند و به نظر می رسد برای سوگند شهادت. برای سه ماه گذشته Novo بوتیک زندگی را نادیده گرفته است تحقیق AG را ادعا می کند.

جیمز را می خواهد قاضی به زور کسب و کار به دست بیش از این اسناد و مدارک به منظور بررسی اگر آن را مرتکب تخلف مانند ايميل اجاره قوانین و مقررات قوانین و یا اجاره آپارتمان برای دوره های کوتاه تر از مجاز است.

Novo و شرکت وکیل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در وب سایت خود Novo بوتیک زندگی تبلیغ 13 ساختمان در منهتن و بروکلین که در آن اجاره کوتاه مدت اجاره. 131, Wythe Ave. بود ذکر شده به عنوان بخشی از خود را ارائه و در یک صفحه راه اندازی در وب سایت خود را به اجاره آپارتمان در 40 N. 4 سنت در بروکلین سایت اعلام کرد که “قادر به پیدا کردن هر لیست” که در آن اموال در حال حاضر. آن را بلافاصله روشن اگر Novo بوتیک زندگی حذف کرده بود هر لیست از سایت خود را با توجه به AG را پرس و جو. آن را نیز به اجرا در کوتاه مدت اجاره است که کشورهای span 30 روز یا بیشتر در سه شهر دیگر با توجه به وب سایت خود را, برلین, Austin و لس آنجلس.

اجاره آپارتمان کوتاه مدت بر اساس قانونی در این شهر تا زمانی که مستاجر باقی می ماند در آپارتمان برای 30 روز یا بیشتر. اجاره که کوتاه تر از آن است که نیاز به مالک یا مستاجر آپارتمان باید در محل در طول مهمان بماند.

شده اند وجود دارد چند نمونه از مالکیت و مدیریت گروه های شکستن این شهر اجاره کوتاه مدت قوانین به عمل غیر قانونی و هتل ها. در سال گذشته در این شهرستان شکایت کرد اپراتورها از یک آپارتمان 130 آن شد که ارائه شده به طور غیر قانونی به عنوان اتاق های هتل در Airbnb.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید