آئودی RS 5 DTM: لباس های جدید برای قهرمانی برنده ماشین

Category: وب وایر Comments: No comments

  • آئودی RS 5 DTM ماشین به ضرب و شتم در DTM 2020
  • نگاه تازه برای شش کارخانه-وارد کلاس 1 ماشین مسابقه
  • شرکای جدید برای آئودی ورزشی

در سال 2019 آئودی RS 5 DTM بود به ضرب و شتم در DTM. برای پروژه “دفاع از عنوان” مسابقات قهرمانی برنده خودرو بهینه سازی شده بود در جزئیات. در همان زمان و آئودی و طراحی به شش کارخانه-وارد اتومبیل یک نگاه تازه.

 

روز شنبه, آئودی ارائه RS 5 DTM عنوان مدافع رنه راست (D) در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر این طرح از دیگر پنج آئودی RS 5 DTM اتومبیل خواهد شد که رانده شده توسط Loïc دوال (F), Robin Frijns (NL), جیمی سبز (GB), Nico مولر (CH) و مایک Rockenfeller (D) در سال 2020 شود.

رنه راست را نیز پشتیبانی می شود porta Möbel در “دفاع از عنوان” پروژه این سال است. با آن حدود 8000 کارمند porta یکی از بزرگترین تجهیز شرکت در آلمان. جدید در هیئت مدیره برای DTM 2020 نیز دوقلو بوش, BMC فیلتر هوا و ریدل ارتباطات است.

مایک Rockenfeller, DTM قهرمان سال 2013 خواهد درایو یک آئودی RS 5 DTM در رنگ های آبی و زرد و برگ دوقلو بوش, متخصص به صورت حرفه ای خودرو تجهیزات کارگاه. Loïc دوال در حال رانندگی قرمز-خاکستری آئودی RS 5 DTM در رنگ های BMC فیلتر هوا. این شرکت ایتالیایی که به توسعه و فروش فیلتر هوا در حال حاضر در حال حاضر در Duval را آئودی RS 5 DTM در مشترک “رویای نژاد” از DTM و فوق العاده GT در فوجی در پایان 2019.

طرفداران جیمی سبز خواهد شد که برای رسیدن به یک نگاه جدید: در این فصل طولانی ترین خدمت DTM راننده در کل شبکه خواهد بود رانندگی سیاه-خاکستری Akrapovič آئودی RS 5 DTM. در مقابل نیکو مولر و Robin Frijns ادامه خواهد داد برای رقابت در رنگ های Castrol EDGE (سبز-سفید) و آرال نهایی (آبی).

آئودی ورزشی شده است با تکیه بر RS 5 کوپه در DTM از سال 2013. در مطابق با مقررات جدید فصل گذشته قهرمانی برنده ماشین مسابقه 2020 فصل با تعدادی از تغییرات دقیق با هدف ساخت DTM حتی بیشتر هیجان انگیز و مقرون به صرفه است.

ویژگی های اساسی تغییرات مجاز توسط کلاس 1 مقررات معرفی شده برای DTM در سال 2019 که طراحی شده برای یک سطح میدان بازی و صرفه جویی در هزینه. بنابراین اساس 2020 سال مدل آئودی RS 5 DTM مربوط به 2019 قهرمان ، با کلاس 1 مقررات آن را نیز به شکل پایه ای برای ژاپنی سوپر GT قهرمانی از سال 2020 DTM در سال گذشته از لحاظ فنی آغاز یک عصر جدید.

معرفی توربو فن آوری داده DTM ارتباط قوی تر به جاده ماشین توسعه است. این موتور TFSI آئودی RS 5 DTM از مدل سال 2020 دارای یک خروجی موتور کاهش می یابد در حدود پنج درصد نسبت به سال قبل است. زمينه و هدف: برای سال 2020 فصل DTM کاهش مقدار سوخت که ممکن است جریان به موتور در هر ساعت از 95 کیلوگرم به 90 کیلوگرم است. با استفاده از “Push-to-Pass” تابع خروجی موتور می توان به افزایش حدود 640 اسب بخار در کوتاه مدت به عنوان در سال 2019. این را باید از نژادها و حتی بیشتر هیجان انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>