استرالیا, گی مردان گزارش کمتر رابطه جنسی گاه به گاه در طول COVID-19 محدودیت

Category: کیو نیوز Comments: No comments

گی دو جنسی مردان در استرالیا تا به حال بسیار کمتر رابطه جنسی گاه به گاه با دیگر مردان در طول COVID-19 گیر با توجه به تحقیقات از کربی موسسه.

مطالعه نقشه برداری 940 گی و بی مردان یافت می شود و تقریبا 95 درصد به رسمیت شناخته شده, تماس جنسی به خصوص با بازی گاه به گاه همکاران و در گروه یک COVID-19 خطر است.

تبلیغات

محققان دریافتند 12 برابر کاهش تعداد شرکای پاسخ دهندگان به داشتن رابطه جنسی با. تماس جنسی در همه انواع مشارکت – به جز روابط تک همسری – سقوط 84 درصد در ماه مارس مطالعه یافت می شود.

“نتایج حاصل از مطالعه ما نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از گی و فیلم ها اقتباس کرده اند رفتار خود را و پیوستن به فاصله فیزیکی دستورالعمل” منجر نویسنده دکتر محمد یک Hammoud گفت.

“گی دو جنسی مردان را تنظیم استراتژی های پیشگیری در طول اپیدمی اچ آی وی برای محافظت از خود و هر یک از دیگر.

“جامعه ما دارای یک سابقه طولانی در ایجاد استراتژی های نوآورانه برای کاهش خطر.

“[ما] شاهد این همچنان با این چالش سلامت.”

Dr Hammoud تشکر همه از 940 شرکت کنندگان برای پاسخ و به اشتراک گذاری داستان های خود را.

“[پاسخ اغلب] همراه خام و حرکت به جزئیات در مورد چگونگی COVID-19 نهفته است زندگی خود را,” او گفت:.

“با وجود این اغلب اثرات منفی روی افراد ما باید تشخیص سرمایه گذاری خود را در سلامت خود و همسالان خود.”

رها در رابطه جنسی گاه به گاه ممکن است به معنی کمتر STI تشخیص

مجله JAIDS منتشر کربی موسسه مطالعه جدید در روز جمعه.

محققان نام شرکت کنندگان در این موسسه طولانی در حال اجرا شار مطالعه است. که مطالعه به طور معمول نظرسنجی از هزاران نفر از مردان همجنسگرا در رفتارهای جنسی خود را و همچنین استفاده از مواد مخدر.

تیم مورد تجزیه و تحلیل 940 گی و بی مردان پاسخ به COVID-19 نظرسنجی. این محققان همچنین به دنبال نوسانات در HIV و STI تشخیص.

دانشیار گرت Prestage گفت: به عنوان یک نتیجه از کاهش چشمگیر در تماس جنسی نیز وجود دارد به احتمال زیاد “کاهش جدید HIV و STI تشخیص در کوتاه مدت است.”

تبلیغات

“در روند این تشخیص به احتمال زیاد نوسان قابل توجهی در واکنش به تغییرات فیزیکی, فاصله, محدودیت,” ارشد نویسنده در این مطالعه گفت.

محققان گفت: کار در آینده مورد نیاز است برای تعیین سیاست پاسخ و مداخلات به مردم بازگشت به “طبیعی” به دنبال کاهش محدودیت.

آنها همچنین بررسی سلامت اجتماعی و روانی اثرات COVID-19 روز و دو جنسی مردان است.

“آینده سیاست باید نیازهای گی و تعویض زن و شوهر, همانطور که ما حرکت رو به جلو با COVID-19 بودن ریسک در جوامع ما” دکتر Hammoud گفت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>