Austin مقامات لغو South by Southwest جشنواره

Category: آرکانساس Comments: No comments

AUSTIN, Texas — Austin مقامات شهرستان را لغو South by Southwest هنر و فن آوری جشنواره است.

شهردار استیو آدلر اعلام محلی فاجعه به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل تهدید از رمان coronavirus موثر لغو این رویداد سالانه است که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-22.

Travis County قاضی سارا اکهارت این شهرستان برتر انتخاب شد گفت: “هیچ کس در منطقه Austin یافت شده است به COVID-19 ویروس. اما South by Southwest بود انتظار کشیده اند مخاطبان بین المللی را به محله های نزدیک نما یک تهدید جدی از سرایت.

جشنواره سازمان در بیانیه ای گفت که آنها “ویران” با اشاره به ضرورت حرکت می کند.

“‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال کار را از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای” این سازمان گفت: در بیانیه خود را.

این سازمان اشاره کرد که آستین بهداشت اعلام کرده بود به تازگی به عنوان روز شنبه که “هیچ مدرکی وجود ندارد که که بسته شدن SXSW و یا هر گونه تجمعات را به جامعه امن تر است.”

“این وضعیت به سرعت در حال تکامل و ما با افتخار و احترام شهر Austin تصمیم” سازمان گفت.

اعلام می آید پس از چند روز با مشخصات بالا شرکت از جمله Netflix, اخبار خروجی Mashable, تصویری مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite و ایالات متحده ساز تراشه اینتل کشیده از جشنواره است.

بیش از 50 ، 000 نفر با امضای یک طومار به دنبال دریافت این جشنواره لغو شد.

بازیگر Kumail Nanjiani که برنامه ریزی شده بود برای حضور در این جشنواره برای ترویج این مرغ عشقگفت: او نا امید شده بود اما که او را درک.

“Sxsw یکی از مورد علاقه من, جشنواره,” او هنوز توییتی. “لغو آن چیزی که مسئول برای رفتن. من می دانم که این شخص برای بسیاری از مردم برای آنها این بود که یک فرصت است. اما ما به نوعی در وضعیت بی سابقه ای در اینجا و احتیاط کلیدی است. با تشکر از شما برای ساخت این تصمیم درست است.”

این جشنواره به خود جلب کرد 73,716 شرکت کنندگان در سال گذشته 19,166 از آنها آمد از خارج از ایالات متحده همراه با SXSW را در نمایشگاه بازی های کامپیوتری و آموزش و پرورش کنفرانس 2019 رویداد جلب 417,400 شرکت کنندگان, سازمان گفت. اقتصادی تاثیر گزارش آن را در بر داشت کمک $355.9 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حداقل 18 متحده از جمله حداقل شش مورد در منطقه هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>