استرالیا ممکن است به زودی به سهولت گی, اهداکنندگان خون, محدودیت, اما یک مشکل وجود دارد

Category: کیو نیوز Comments: No comments

The Australian Red Cross blood donation خدمات است یک گام نزدیک تر به تسهیلات مرد اهداکنندگان اما LGBTIQ طرفداران می گویند این حرکت کافی نیست.

در حال حاضر حیاتی اهدای خدمات امتناع مرد اهدا کنندگان که تا به حال رابطه جنسی با مردان در 12 ماه گذشته. این به طور موثر ممنوعیت گی مردان از اهدای خون است.

تبلیغات

در حال حاضر این سرویس اعلام کرده است که Therapeutic Goods Administration (TGA) موافقت کرده است به کاهش آن دوره تا سه ماه پس از بررسی کارشناس.

این پیشنهاد در حال حاضر باید به تمام استرالیا دولت برای تصویب نهایی و به طور بالقوه می تواند آغاز خواهد شد بعد از آن در سال.

این سرویس گفت: “تعویق این سیاست ها به طور منظم مورد بررسی و بیمه بیشتر تا به روز بالینی و شواهد علمی به طوری که استرالیا حفظ یکی از امن ترین خون منابع در جهان است.

“حیاتی می خواهم به آن را آسان تر برای همه استرالیایی ها به خون در حالی که اطمینان استرالیا خون و فرآوردههای خونی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کنندگان.”

در یک بیانیه درمانی کالا دولت, توضیح می دهد, دهنده گروه های تحت پوشش این پیشنهاد کاهش تعویق دوره است.

“اهدا کنندگان در حال حاضر دریافت و قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی در پیشگیری از اچ آی وی (دبستان) درمان خارج از محدوده این ارسال” TGA گفت.

“تعویق دوره برای کسانی اهدا کنندگان بدون تغییر باقی می ماند در 12 ماه ارسال دبستان.

“اهدا کنندگان با شرکای جدید از HIV مناطق در معرض خطر هستند همچنین خارج از محدوده این پیشنهاد. تعویق دوره برای کسانی اهدا کنندگان باقی مانده در 12 ماه.”

LGBTIQ گروه می گوید سیاست باید تمرکز بر ایمنی فعالیت جنسی

اما LGBTIQ گروه فقط.مساوی می گوید: سه ماه “تجرد قانون” هنوز هم ترک, ترین, گی مردان قادر به کمک.

سخنگوی رادنی Croome گفت: حرکت است “پنجره پانسمان در بهترین حالت” و تمرکز باید به ارزیابی فردی در خطر است.

“جدید تعویق نمی خواهد به طور قابل توجهی افزایش میزان خون سالم در دسترس برای انتقال,” او گفت:.

“در زمان بحران در زمانی که خون کمبود بلندی حیاتی است که همه استرالیایی در معرض خطر انتقال خون-بیماریهای منتقله قادر به کمک مالی از جمله کسانی که گی مردان که در معرض خطر هستند.

تبلیغات

“ما می خواهیم TGA و صلیب سرخ حیاتی خدمات به اتخاذ یک سیاست جدید از غربالگری اهدا کنندگان برای ایمنی از فعالیت جنسی به جای جنس خود را با شریک جنسی.”

استرالیا ممنوع همجنسگرا مردان از اهدای خون پس از اچ آی وی/ایدز بحران در 1980s. خدمات معرفی زمان 12 ماه تعویق دوره در سال 2000.

“تحمیل تجرد دوره در همه لحاظ جنسی فعال گی مردان قبل از اهدای خون یک اثر باقی مانده از 1980s” Croome گفت.

“انتقال HIV کمتر به خوبی درک آزمایشات ویروس کمتر قابل اعتماد و همجنسگرا بودن مترادف با داشتن ایدز است.

“آن روز ها بلند رفته و ما خون غربالگری سیاست باید به روز درآمده است.”

ما را برطرف گی اهدای خون محدودیت با توجه به COVID-19

در اوایل این ماه در ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) کاسته محدودیت های مشابه در اهدا کنندگان خون در آن کشور است.

آن کاهش می یابد دوره اهدا کنندگان نر که با مردان ديگر رابطه جنسی باید پرهیز از رابطه جنسی از 12 ماه به سه.

FDA ساخته شده را تغییر دهید با توجه به “چالش های بی سابقه ای به ما خون” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کانادا ساخته شده همان تغییر را خود, گی, خون اهدا کننده سیاست های گذشته ممکن است از 12 ماه به سه.

در استرالیا و همچنین کارشناسان هشدار می دهند از بلندی کمبود اهدا کننده خون با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از به طور منظم اهدا کنندگان در حال حاضر خود منزوی و یا ترس از coronavirus انتقال است.

نیروی حیاتی خدمات وب سایت نیز فراهم می کند مشاوره در مورد واجد شرایط بودن برای آینده نگر اهدا کنندگان چه کسانی هستند, لزبین, دو جنسیتی و یا فراجنسیتی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>