استرالیا wood work industres بلژیک به وجد انتخاب NetSuite به شیرین عملیات

بلژیک دلخوشیها استرالیا تخصص شکلات تولید کننده و اجرا کرده است Oracle NetSuite به حمایت ملی و بین المللی استراتژی رشد. با NetSuite بلژیک به وجد شده است قادر به افزایش ظرفیت آن تیم کوچک و گسترش دامنه خود را از سفارشی معتبر بلژیک سبک شکلات خطوط با بهره گیری از پلت فرم یکپارچه برای ساده کردن کسب و کار اصلی آن و فرآیندهای مالی.

تاسیس در سال 1987 به عنوان یک تخصص شکلات و شیرینی فروشگاه بلژیک به وجد افتتاح سفارشی طراحی کارخانه شکلات در سال 2000 در Molendinar Queensland به ارائه انواع بلژیک شکلات خطوط اعم از شخصی به صورت جداگانه پیچیده couverture شکلات از طریق جعبه های همه فن حریف قارچ. برای دیدار با رو به رشد ملی و بین المللی تقاضا بلژیک به وجد مورد نیاز به قادر به ساده کردن پیچیده فرآیندهای تولید و به دست آوردن یک نمایش کامل به عملیات در سراسر آن به سرعت در حال گسترش کسب و کار. پس از ارزیابی دقیق بلژیک به وجد انتخاب NetSuite.

“کسب و کار ما است که با الهام از یک شور و شوق برای شکلات پایدار از طریق سه نسل و ما با نهایت افتخار در کیفیت محصولات ما” گفت: Christophe Verstreken مدیر کل بلژیک دلخوشیها. “به عنوان یک کسب و کار خانوادگی, ما می خواهیم به ادامه این میراث و این که ما نیاز به تمرکز بر روی هر جزئیات. به گسترش کسب و کار ما حفظ تمرکز که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است و به همین دلیل ما مجبور به تجدید نظر ما در راه اجرای عملیات ما. با NetSuite ما شده اند قادر به افزایش دید ساده مالی و فرآیندهای تولیدی و مهمتر از همه ماندن درست به خانواده ما سنتی ساخت شکلات میراث.”

با NetSuite بلژیک به وجد شده است قادر به بهبود حسابداری, مالی, CRM و فرآیندهای تولید و افزایش دید در سراسر آن رشد عملیات. این فعال بلژیک دلخوشیها برای به حداقل رساندن هزینه های سربار و استفاده از اطلاعات برای به دست آوردن درک عمیق تر از آن فرآیندهای تولید با سفارشی اطلاعات در مورد تغذیه و مواد حساسیت زا قادر به به راحتی دستگیر شده و پردازش شده است. با ارائه یک منبع حقیقت در تمام کسب و کار اصلی فرآیندهای NetSuite نیز فعال بلژیک دلخوشیها به گسترش طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی برای مشتریان عمده فروشی برخی از عمده گرايش خرده فروشان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از استرالیا پیشرو در گروه هتل. بلژیک لذت کار با NetSuite شریک JCurve راه حل برای پیاده سازی NetSuite.

“استرالیا تولید کنندگان بخش مهمی از اقتصاد ما و نیاز به سیستم های پیشرفته برای رسیدگی پیچیده زنجیره تامین و عملیات مالی” گفت: Jason Toshack مدیر کل Oracle NetSuite ANZ. “با NetSuite بلژیک به وجد تیم شده است قادر به رانندگی بازده در سراسر کسب و کار خود را به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی پوسته پوسته شدن عملیات و دیدار با انتظارات مشتری. ما خوشحال به بازی های کوچک خود ما را در کمک به استرالیا لذت بردن از مورد علاقه خود را،”

در مورد بلژیک به وجد
بلژیک دلخوشیها یک کسب و کار با الهام از شور و شوق پایدار از طریق سه نسل به ایجاد نفیس دست ساز بلژیکی سبک couverture شکلات به اشتراک گذاشته شود و لذت می برد. این شرکت در عمل از دولت از هنر HACCP در کارخانه در Molendinar و در سال 2009 آغاز شد, فروش شکلات خطوط آنلاین. بلژیک به وجد خرده فروشی و عمده فروشی شکلات کسب و کار به رشد خود ادامه ماندن درست به Verstreken خانواده سنتی ساخت شکلات میراث.

در مورد اوراکل NetSuite
برای بیش از 20 سال اوراکل NetSuite به کمک سازمان رشد مقیاس و انطباق با تغییر. NetSuite فراهم می کند مجموعه ای از ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی که شامل مالی / برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP), HR, حرفه ای, خدمات, اتوماسیون و omnichannel تجارت استفاده شده توسط بیش از 19,000 مشتریان در 203 کشور و وابسته به سرزمین است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.netsuite.com.

دنبال NetSuite ابر وبلاگ, Facebook صفحه و @NetSuite توییتر رسیدگی برای زمان واقعی به روز رسانی.

در مورد اوراکل
اوراکل ابر ارائه می دهد کامل SaaS نرم افزار سوئیت برای ERP HCM و CX plus بهترین در کلاس پایگاه داده پلت فرم به عنوان یک سرویس (PaaS) و زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) از مراکز داده در سراسر آمریکا و اروپا و آسیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوراکل (NYSE:ORCL) لطفا از سایت ما در oracle.com.

علائم تجاری
اوراکل و جاوا هستند علائم تجاری ثبت شده از اوراکل و/یا وابسته به آن است. نام های دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید