استرالیا رهبر ایران از حملات سایبری

Category: آرکانساس Comments: No comments

کانبرا استرالیا — “پیچیده مبتنی بر دولت cyberactor” بود که با هدف قرار دادن استرالیا در پدیده یک کمپین است که تهدید کننده تمام سطوح دولت و کسب و کار و خدمات ضروری و حیاتی زیرساخت نخست وزیر روز جمعه گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون نمی خواهد نام دولت اجتناب ناپذیر در میان حدس و گمان است که این حملات سایبری شد و بخشی از استرالیا شکاف با چین است.

موریسون گفته است که این تهدید در حال رشد در یک کنفرانس خبری به منظور بالا بردن آگاهی و به خصوص می خواست سازمان های درگیر در سلامت زیرساخت های حیاتی و خدمات ضروری برای تقویت ویژگی های دفاعی.

طیف وسیعی از بخش های بودند که هدفمند و فرکانس حملات سایبری به سرقت و باعث آسیب افزایش یافته است و برای سال, او گفت:.

“این اقدامات یک دولت مبتنی بر بازیگر با قابلیت های قابل توجهی. وجود دارد بیش از حد بسیاری از دولت های مبتنی بر بازیگرانی که کسانی که قابلیت” موریسون گفت.

پیتر جنینگز, مدیر اجرایی استرالیا سیاست راهبردی موسسه اتاق فکر گفت: تنها چین تا به حال توانایی و علاقه به راه اندازی چنین اصلی حمله سایبری در برابر استرالیا.

“من کاملا خاص است که چین در پشت آن” جنینگز گفت.

موریسون گفت: این موضوع همواره مطرح شده با پنج چشم هوش همکاران و که او در جریان انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در ماده پنج شنبه شب.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian رد چنین اتهاماتی گفت چین “شده است مخالفت و مبارزه با همه نوع از حملات سایبری.”

“حملات آینده از موسسه برابر چین کاملا بی اساس مزخرف” ژائو خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه جمعه.

چین در هفته های اخیر ممنوع صادرات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین کشتارگاه به پایان رسید تجارت در استرالیا جو با تعرفه دیوار و هشدار داد شهروندان خود در برابر مراجعه به این کشور است. این اقدامات به طور گسترده ای به عنوان مجازات برای استرالیا وکالت مستقل پروب به ریشه و گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا وزیر امور خارجه این هفته متهم چین با استفاده از این اضطراب در اطراف همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین, باعث چین را متهم به استرالیا از دروغ.

در طول کنفرانس خبری موریسون بود پرسید: چگونه او در پاسخ به حدس و گمان است که چین می تواند در پشت اخیر افزایش حملات به ویژه در نور از افزایش تنش بین دو کشور است.

موریسون گفت: “استرالیا نمی درگیر آرامی در اسناد” اما گفت که او نمی تواند کنترل حدس و گمان در مورد چه کسی مسئول مبارزه است.

او از ارائه جزئیات در مورد فعالیت ها و گفت: آن را دشوار است به درک که آیا رسوخ شد انگیزه خواسته های به سرقت اسرار دولتی مالکیت معنوی و یا داده های شخصی مردم عادی است.

استرالیا تحقیقات تا به حال کشف نشده هر “مقیاس اطلاعات شخصی و نقض” موریسون گفت. و او گفت: بسیاری از رسوخ خنثی شده است.

وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: دولت cyberagency استرالیا Cyber Security مرکز و خانه امور چاپ ویژگی های مشورتی در سازمان ها چگونه می توانند شناسایی و کاهش cyberthreats.

این سازمان هشدار داد در ماه گذشته که “مخرب cyberadversaries” بودند بهره گیری از کارکنان کلیدی در زیرساخت های حیاتی کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

قدرت و شبکه های آب و همچنین حمل و نقل و ارتباطات شبکه را تهدید می کردند.

“ما در حال ادامه برای دیدن تلاش برای سازش استرالیا زیرساخت های حیاتی,” آژانس سر ابیگیل برادشاو گفت.

“آن را قابل سرزنش است که cybercriminals به دنبال اخلال و یا انجام ransomware حملات علیه ما خدمات ضروری در طول یک بحران بزرگ بهداشتی,” او اضافه شده است.

این سازمان همچنین گزارش داد که “مخرب cyberactors” در تلاش بودند به “آسیب یا اختلال در” بیمارستان ها و واکنش اضطراری سازمان های خارج از استرالیا.

سیدنی-بر اساس آبجوسازی شیر غول پیکر در روز جمعه گفت آن را در ادامه برای بهبود یافتن از یک ransomware حمله هفته گذشته است.

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک میله McGuirk از آسوشیتد پرس; و توسط ادوارد جانسون خبری بلومبرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>