نویسنده ابراهیم یوسف Ajenifuja قلم یک چشم باز روحانی, نشاط بخشی, کتاب با عنوان “VIP مسیحی: خدا VIP (خدا را دید قصد و هدف)”

Category: وب وایر Comments: No comments

“VIP مسیحی” غیر داستانی, مسیحی, توسعه معنوی و شاگردی کتاب. اگر چه نوشته شده از دیدگاه مسیحی و در درجه اول برای مسیحیان اصل شرح داده شده در کتاب جهانی است و به نفع معنوی آگاهی فرد است.

این کتاب به توصیف خدا به عنوان اصلی VIP چرا که همه چیز را خدا در آسمان و یا بر روی زمین شد و اولین پیش بینی در نظر گرفته شده برای به انجام رساندن خدا هدف خاص.
 
ما VIP مسیحیان به عنوان ما ما انجیل [چشم انداز, قصد, هدف] با خدا در انجیل مسیح. امروز یک شکاف وجود دارد در راه ما زندگی می کنند انجیل و آن را علت اصلی این بخش و تنزل ارزش از سرمایه انسانی در داخل و خارج از کلیسا است. اگر جهان در حال تغییر, انجیل عیسی مسیح باید بیان در راه خدا پیش بینی در نظر گرفته شده و هدف برای بستن شکاف در انجیل ما و یک ثروت انجیل به جهان اطراف ما. جدید ثروت است و نه فقط در مورد پول, اما از آن است که برای اولین بار از صلح و سپس سود, پس از آن رفاه و میراث برای نسل های بعدی.
 
مقطع بشریت در تمام ساختارهای اجتماعی از زنان و کودکان و مردان از همه فرهنگ ها و زبان ها و رنگ گریه برای این نور به درخشش. اگر این نور است که به شکستن و سوراخ جیب تاریکی در تمام ساختارهای اجتماعی (خانواده, آموزش و پرورش, کسب و کار, رسانه/سیاست, هنر/سرگرمی دولتی/نظامی و دین) خدا VIP مسیحیان خواهد شد که منجر به راه است.
 
خود را غرق در زیبایی کار الهام بخش از ابراهیم یوسف Ajenifuja به او ارائه آن را در کتاب خود-امضای این ماه ژوئیه 22 – 26, 2020 در آینده 2020 BookExpo جدید عنوان ویترین و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در https://www.abrahamjoseph.co/store.
  
ابراهیم پرشور در صحبت کردن در مورد خدا و چشم انداز قصد و هدف [VIP] خود را ابدی جلال در مسیح. لطفا با کلیک بر لینک زیر به دعوت ابراهیم به عنوان سخنران مهمان در بعدی خود را در کلیسا و یا کسب و کار کنفرانس/نشست.

مراجعه کنید: https://www.abrahamjoseph.co/speaker

ابراهیم به ارمغان می آورد تازه بینش انجیل را به حمایت از شما و اضافه کردن ارزش خود را به جماعت [کلیسا] و یا حمایت و جدید به ارمغان بیاورد ثروت انجیل به کسب و کار شما.
 
 
VIP مسیحی: خدا VIP (خدا را دید قصد و هدف)
نویسنده | ابراهیم یوسف Ajenifuja
ناشر | Xulon مطبوعات
| تاریخ انتشار مارس 31, 2016
نوع | Non-Fiction
ISBN-13 | 9781498471671
شومیز | قیمت 29 دلار .99
 
درباره نویسنده
 
ابراهیم یوسف Ajenifuja متولد شد و در جس نیجریه و مهاجرت به آمریکا در سال 1984. ابراهیم ازدواج و پر برکت خود را با همسر و شش فرزند زیبا. در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مشاوره در دانشگاه Liberty, ابراهیم, فارغ التحصیل از دانشگاه District of Columbia, با لیسانس حسابداری, و بعد از دریافت خبره حسابداری عمومی (CPA) در سال 1990.
 
به لطف خدا را در زندگی خود به عنوان یک مسیحی پیرو عیسی مسیح, ابراهیم یافت شور و شوق خود را برای سلامتی به دنبال رفاه مردم بدن و روح و روح بدون توجه به نژاد و فرهنگ و رنگ و زبان و جنسیت و مذهب و سن و یا اجتماعی و اقتصادی پس زمینه. “VIP مسیحی” است که قبل از ازدواج کتاب از این نویسنده مشتاق, در یک سری است که تشکیل شده از VIP نماز, VIP, خانواده, VIP خانواده/ازدواج, VIP, آموزش, VIP کسب و کار و VIP کلیسا. ابراهیم لذت می برد خواندن, موسیقی, ورزش و مسافرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>