نویسنده Alene Veatch دونن قلم دلتنگ مجموعه ای از داستان های کوتاه با عنوان “Red خاک و شن و ماسه تپه داستان”

Category: وب وایر Comments: No comments

آیا دوست دارید به عنوان خوانده شده داستان از زمان و مکان ؟ و یا در حال رشد در سال 1950 و 1960-تمام مجموعه در سن آگوستین سابینه و جاسپر در شهرستانهای فوق العاده در شرق تگزاس جنگل. شما را به یاد داشته باشید حیوانات خانگی مورد علاقه خود را antics قصه های قدیمی زمان تابستان تجدید حیات و بعد از آن روز که عزیزان رشد کندتر و زمستان از زندگی آغاز شد. داستان در “قرمز خاک و شن و ماسه تپه داستان” ممکن است بازگرداندن مبارک روز بی خیال بعد از ظهر ویژه کریسمس و شاید حتی یک قطره اشک یا دو.
 
تجربه خود را در خوش یادآور ادبیات Alene Veatch دونن با حمایت از او کتاب “Red خاک و شن و ماسه تپه داستان” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
قرمز خاک و شن و ماسه تپه داستان
نویسنده | Alene Veatch دونن
ناشر | Xlibris
| تاریخ انتشار ژوئیه 29, 2008
نوع | داستان کوتاه
ISBN-13 | 978-1-64096-291-0
شومیز قیمت | $19.98
 
 
درباره نویسنده
 
Alene Veatch دونن برخوردار نوشتن در مورد در حال رشد در شرق تگزاس و در مورد افرادی که در آنجا زندگی می کردند. او مشتاق است genealogist و دنبال کرده است و سابقه خانوادگی او را به 1600s. او مایل است برای گرامی داشتن داستان های خود را و اجازه دهید هرگز این خاطرات مرگ با عبور از آنها به دیگران. او امیدوار است این داستان را لمس خوانندگان خود را در برخی از راه برای بازگرداندن خاطرات با ارزش. او عضو فعال دختران از جمهوری تگزاس دختران انقلاب آمریکا و جاسپر تاریخی کمیسیون. او یک عضو از جاسپر کلیسای مسیح. او دارای دو پسر و یک دختر گرانبها در قانون به همراه دو نوه. او به چاپ دو کتاب می نویسد: سابقه خانوادگی scrapbooks می آموزد بانوان مقدس, کلاس, خواننده مشتاق و دوست دارد صرف وقت با خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>