نویسنده و جامع سلامتی, مدافع Michon اولسون با افتخار ارائه در قلب او باز کتاب با عنوان “ویندوز ادراک” –

Category: وب وایر Comments: No comments

Michon صاحب الهام رفاه و تسهیل هنر شفا از طریق انواع جامع روش پس از سال 1982. او سرود: “همه یکی است – وجود ندارد و جدایی است.” هنگامی که ما مراقبت از احساسی بدن ذهنی و جسمی و معنوی بدن را دنبال کنید. هنگامی که ما مراقبت از یکی از ما مراقبت از همه. این در تجربه یک جریان طبیعی پیشرفت.

ویندوز ادراک” است که قلب باز, نوشته شده از روح مجموعه شعر گزارشات پرس و جو و سردرگمی است. Michon یادداشت: “نادر است ستاره ای که پرتاب نور کافی. به عشق در محاصره طول شب. بیش تفکر بودند و از توده سردرگمی است. و آگاهی در آن طول می کشد به درک توهم است.” به وضوح با الهام از او عمیق و قابل اعتماد اتصال به روح این زیبایی نشان داده شده و نور از شرایط انسانی است با عشق با همكاري او و فرشتگان و هدایت و کارشناسی ارشد صعود. در این نسخه برای اولین بار شما احساس تعجب هوس ميدان سایت و حکمت زندگی است. ممکن است در این ارائه به شما شادی تمدید آگاهی و احساس بیشتری از امکان.

خود را غرق در فکر تحریک بخش, الهام بخش, ادبیات Michon اولسون با حمایت از او کتاب ویندوز ادراک” قلب باز, نوشته شده از روح مجموعه به عنوان او آن را در این 14 مارسهفتم تا 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتابو یا خرید Kindle یا شومیز کپی در آمازون است.

ویندوز ادراک” شعر Michon اولسون. قلب باز, نوشته شده از روح مجموعه

نویسنده | Michon اولسون
ناشر | (Self-published)
| تاریخ انتشار نوامبر 5, 2019
نوع | شعر / Self-Help
ISBN-13 | 9781705593745
شومیز قیمت | $13.00
 
درباره نویسنده
 
“در اوایل دهه 30 را من برای کار مستقل داروساز در یک بسیار کوچک متعلق به بخش خصوصی داروخانه در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. خود مغازه کوچک به طور مستقیم در سراسر خیابان را از بیمارستان محلی. یک روز تابستان در حالی که من لذت بردن از ناهار روی نیمکت در خارج از بیمارستان بسیار روشن و بی تردید صدا آمد به من آگاهی که گفت: “شما را به کار در مراقبت های بهداشتی زمینه از خارج به دنبال در. شما نمی خواهد بود و هرگز بخشی از تاسیس تنظیم. شما ایجاد خود را.’ این همراه با تولد دختر و پسر منجر به Louise Hay, “کمی کتاب آبی” ‘التیام بدن: روانی علل بیماری های فیزیکی و متافیزیکی راه برای غلبه بر آنها.’ با این کتاب کوچک بیداری و حافظه عمیق تر دانستن آغاز شده بود.”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>