“آیا این صدا مانند شما ؟ – خانواده خود را در هرج و مرج است – خود کودک/نوجوان فقط نمی خواهد گوش دادن و یا همانطور که گفتم انجام دهید – وجود یک مبارزه مداوم بیش از مدرسه و تکالیف از دست رفته – شما استدلال بیش از کارهای خانه – وجود دارد به طور منظم فریاد مبارزه و درب کوبیدن (و یا حتی بدتر: صحبت کردن نیست) – و بدتر از همه وجود یک شکاف رو به رشد بین شما و بچه خود را. اگر شما بله به هر یک از این پس این کتاب برای شما! فقط تصور کنید چه می تواند زندگی خود را مانند اگر کودک خود را دریافت کنید تا در زمان رفتن به رختخواب زمانی که گفته پایان مشق شب را هر روز تمیز کردن اتاق خود را انجام کارهای خانه, عمل مودب و با ملاحظه. آه! خوب است که نمی?”
 
این کتاب در 5 مرحله ای برنامه ای است که اجازه می دهد تا شما را به بازیابی و بازسازی هماهنگی در خانه خود و ارتباط خود را با ADHD بچه. در اینجا به شما خواهد آموخت که چگونه به انجام موارد زیر: – جلوگیری از هدر رفتن انرژی در مبارزه و استدلال – ساخت یک معنی و تحقق ارتباط با شما کودک/نوجوان – باید زمان بیشتری برای لذت بردن از خود را با کودک/نوجوان بیشتر از طریق ارتباطات باز – کاهش استرس, جلوگیری از پیری زودرس و بهبود کیفیت خود را از زندگی – انرژی بیشتر و لذت بردن از زندگی خود را بیشتر – دریافت الهام و تحقق پیدا کردن – تبدیل شادتر و سازنده تر است.
 
برای عمیق تر موثر دیدگاه در Gelena’ Gorelik یورو افزایش و پدر و مادر دوستانه ادبیات حمایت از او در کتاب “از ویران کردن به هماهنگی: 5 گام برای بازگرداندن صلح در خانه و بازسازی رابطه خود را با کودک ADHD” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتابو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
از ویران کردن به هماهنگی: 5 گام برای بازگرداندن صلح در خانه و بازسازی رابطه خود را با کودک ADHD
نویسنده | Gelena’ Gorelik
ناشر | Balboa با فشار یک بخش از هی خانه
| تاریخ انتشار آگوست 27, 2019
نوع | پدر و مادر, ADHD, بهبود رشد
ISBN-13 | 978-1-9822-2981-8
شومیز قیمت | $12.99
 
درباره نویسنده
 
Gelena Gorelik, MS, RD, گواهی سطح پیشرفته استراتژیک مداخله مربی متخصص در رابطه مربیگری برای والدین کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD. او همچنین یک زندگی طولانی و مربی بهداشت حرفه ای و مادر یک نوجوان مبتلا به ADHD.

“من نوشته شده است این کتاب به عنوان یک کامل A to Z طرح است که شما فراهم می کند با دستورالعمل گام به گام برای رسیدن به صلح در خانه و هماهنگی در ارتباط خود را با روحیه کودک است که شما طلب و سزاوار است. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد ابزار خاص و دستورالعمل ها را به چه می گویند و چه در موقعیت های خاص برای جلوگیری از درگیری و ساخت فوق العاده رابطه بین شما و کودک شما. در این کتاب من از کنار هم قرار دادن تمام دانش و تجربه از من تمرین مربیگری, آموزش, بهداشت و درمان و فرزند یک روحیه نوجوان مبتلا به ADHD. من این کتاب نوشته شده به طوری که بدون پدر و مادر را مجبور به راه رفتن را از طریق این بدانند فرایند به تنهایی مثل من در زمان من.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مربی Gelena روش پیدا کردن در مورد در دسترس دوره های آموزشی یا برنامه های شخصی مربیگری جلسه مراجعه کنید CoachGelena.com یا BayAreaHappinessCoach.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su