نویسنده D. L. Harris انتشار اولین قسط از خود داستان جرم و جنایت عسل سامسون مجموعه: “قرمز Sedona”

سدنا منحصر به فرد سنگ قرمز تشکیل شده است مورد علاقه رفتن به مکانی برای علاقه مندان در فضای باز. که در آن نویسنده D. L. Harris کردم الهام او برای اولین قسط از خود داستان جرم و جنایت عسل سامسون سری “قرمز Sedona.”
 
چه آغاز شده به عنوان یک شیفتگی با ریچارد قلعه حماسه در رمز و راز و جیمز پترسون نوشتن, نویسنده, D. L. Harris تصمیم گرفت به دنبال در قدم به قدم از نویسندگان او را تحسین و نوشتن خود را قانع کننده جرم سری.
 
این کتاب به دنبال عسل سامسون او به عنوان حل گیج کننده ترین اسرار قرن.
 
از تمایل خود را برای نوشتن یک قطعه بزرگ و محترم روزنامه نگار عسل سامسون برگ منطقه راحتی خود و سر به سدنا. ندانسته او از رفتن مستقیم به سمت جذاب ترین قتل صورت تمام حرفه ای. در حالی که تور در آنچه که گفته می شود “سدنا گرداب” عسل و راهنمای او تلو تلو خوردن بر اسکلتی باقی مانده از یک کودک, وحشتناک ترین صحنه راست از یک فیلم ترسناک است. با, بدن, در, سوال, عسل باید بفهمند که چه کسی قاتل است و قبل از او سکوت برای همیشه لطفا برای.
 
هریس کتاب “قرمز از Sedona” خواهد شد که خوانندگان فکر کردن چه باید بکنید هنگامی که مواجه با خطرات غیر قابل بیان.
 
چنگ زدن یک کپی در حال حاضر از “قرمز سدنا” در انتخاب کتاب فروشی آنلاین. همچنین سازمان دیده بان برای آن به همان اندازه خطر ناک عاقبت “خط پستی قتل” خواهد بود که به زودی در دسترس در بازار است.
 
 
قرمز از سدنا
نوشته شده توسط D. L. Harris
Kindle | $6.95
 
نسخه کتاب موجود در آمازون و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
دنی هریس لذت خواندن داستان جرم و جنایت و رمز و راز سری جیمز پترسون. او زندگی در کالیفرنیا و سه سگ Zabby, Littlebit و عسل.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید