نویسنده DJ Blatchford با افتخار ارائه خود را آلاسکا ادبی, داستانی, رمان با عنوان “فقط می خواهم که 2: افسانه ها و از جمله”

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان Bunningiee–Uougoku همسر من آموخته نسل زندگی در روی زمین آلاسکا–می آید به معنی ما خارجی در هر راه ممکن و قابل تصور! همه چیز بالا می رود-نفت و گاز و اجاره, یخ, هزینه های زندگی و دستمزدها و تعارف ، درخشش! هنوز برای رقابت با خالق بزرگ توپ زرد. Quanna بلوگا است–شما باید نگه داشته من مردم زنده برای چند دهه. Quanna برای ما معلمان در آب حباب پیاده روی قصه و آهنگ شنا باله های بزرگ ما خالق humors در ما هر دو. ویژه میاد به ما Honoriable Parlen L. کنار نوزاد سیندی J. رابرتسون جو ری Skrha, Quanna, سختی, PTL – به هر حال قوی تر ساخته شده توسط خندیدن با صدای بلند در یک خود است. اگر شما نیست مطمئن باشید شخص دیگری خواهد شد! لذت بردن از کتاب من Quanna!”
 
خود را غرق در لذت بخش و به طرز ماهرانه ای دستکاری شده ادبیات DJ Blatchford با حمایت از او در کتاب “فقط می خواهم که 2: افسانه ها و از جمله” به او ارائه آن به این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
فقط می خواهم که 2: افسانه ها و جمله
نویسنده | DJ Blatchford
ناشر | حومه مطبوعات
| تاریخ انتشار فوریه 17, 2006
نوع | ادبی داستان
ISBN-13 | 978-0972330367
شومیز قیمت | $25.92
 
درباره نویسنده
 
DJ Blatchford نویسنده فقط می خواهم که زبان انگلیسی به اینوپیک الفبا. “با تشکر از اسکاتلند و عراق برای من می دانم که کتاب من به عنوان دور به عنوان وجود دارد به عنوان بسیاری از مکان های دیگر Quayanna! THX برای همه کشتی های آنها را حمل به سلامتی 2U!”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>