نویسنده دورین L. هاتون قلم یک حرکت مسیحی درام با عنوان “Then Sings My Soul”

“Then Sings My Soul” کار دورین L. هاتون کانادایی متولد بیوه, مادر بزرگ, مادر بزرگ و مادر بزرگ که بزرگ شده در یک خانواده بزرگ است. منتشر شده توسط ایمان مسیحی, چاپ و نشر, Doreen کتاب جدید توسط یک گیج و واقع بینانه پرتره از غم و روند درمان آن در موارد تراژدی اغلب تنها واقعا آغاز می شود در لحظه بخشش. به عنوان خانواده در داستان آثار درمانی خود را از طریق موسیقی خود خوانندگان را کشف خدا کار را از طریق قدرت موسیقی به درمان خود را شکسته زندگی می کند.
 
لیلی Langston شوهر Samuel زده توسط یک خودرو و کشته اواخر یک شب در حالی که در حال عبور از خیابان به خانه اش. راننده هارون ترنر پانزده سال تنها یک مجوز یادگیرنده و باید نشده است به تنهایی رانندگی به خصوص در شب. لیلی و خانواده اش در حال مسیحیان بر این باورند که در بخشش. خانواده متقاعد دادگاه به هارون مشروط شدن و خدمت به جامعه است. پانزده سال افزایش یافت اما نمی تواند ببخشد و عصبانی است زیرا هارون نمی رفتن به زندان و یا پرداخت برای قتل پدر او. لیلی و دختران او عبارتند از نوازندگان با استعداد. انجام آنها اغلب در کلیسا و جامعه توابع. در حالی که برخورد با این فاجعه از ساموئل مرگ آن کشف شده است که هارون نیز آواز می خواند و نقش گیتار. با هم آنها را کشف شادی از بخشش و از طریق قدرت موسیقی دل خود را شفا هستند. این داستان سفر خود را.
 
تجربه خود را در grippingly قلبی و الهام بخش ادبیات دورین L. هاتون با حمایت از او کتاب “Then Sings My Soul” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
Then Sings My Soul
نویسنده | دورین L. هاتون
ناشر | دورین هاتون انتشار
| تاریخ انتشار ژانویه 24 سال 2020
نوع | مسیحی
ISBN-13 | 978-0578229652
شومیز قیمت | $11.99
 
درباره نویسنده
 
دورین L. هاتون متولد و بزرگ شده در Lethbridge, آلبرتا, کانادا. او یکی از سیزده کودکان و ششم و دختر جوان در خانواده است. برادران او آمد پس از او. او به طور طبیعی بسیار خجالتی و درونگرا; اما یک شب او رفت تا در بالای یک تپه کوچک در اموال خود را. او شش یا هفت ،

به عنوان او با نگاه کردن به آسمان شب او هیجان زده بود از آنچه او را دیدم – میلیاردها چشمک ستاره برق زده فقط به او فکر می کردم. آن لحظه او می دانست که خدا و پسرش او را دوست داشتم چرا که آنها ایجاد کرده بود که همه زیبایی برای او و بله برای همه کودکان مانند او. تجربه به رهبری او را به می دانم که او نه تنها با خانواده بلکه با خدا و با ارزش خود را ،
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید