نویسنده الیاس Kulukundis نمایش کار خود را در نمایشگاه کتاب امریکا 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

الیاس Kulukundis می داند که زندگی ابدی سفر. به شدت عمیق در جستجوی خود را برای بشریت مشخص فردیت و همچنین جامعه پذیری او را در فضل این سال نمایشگاه کتاب امریکا بزرگترین انتشارات حتی در آمریکای شمالی و در تاریخ 27-29, 2020 در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون. تشویق حرفه در زندگی و تسکین زیر از نوستالژی Kulukundis را “جشن حافظه” کتابی است که فراتر از طریق زمان و تفاوت های آن ثابت اکتشاف برای زیبا و طولانی سنت ریشه اصلی این نوع که whets اشتها بیشتر و قطعا بسیاری برانگیخته ناشران متقاضیان در کتابخانه wanderers, دیگر عوامل ادبی و پرماجرا ارواح به طور یکسان.
 
این کار یک خوبی نوشته شده حکایتی تاریخ Kasiot فرهنگ و آداب و رسوم اثبات شجاع تعیین Kulukundis او به عنوان سفر بازگشت به ریشه های خود را می دهد و خود خوانندگان بینش فوق العاده peregrination کشف. بیش از پیدا کردن پاسخ به سوالات خود در هر صفحه یک یادآوری به نگه داشتن ذهن و قلب باز به وحی حقیقت برای حفظ خود ثابت و پایدار در برابر همه شانس در ابدی تلاش و تحقیق برای خرد.
 
Kulukundis بافت گذشته, حال و آینده در یک کتاب پر از امید آرمان, پاسخ, قدردانی, و خیلی بیشتر. نوشتن اذعان امکانات بی حد و حصر یک فرد می توانید در سفر زندگی – جذاب تحصیلی و الهام بخش عاشقانه بدون قریب به اتفاق حواس ساخت استثنایی برای cicerone.
 
شجاع را از طریق زندگی با هوشمندی و قدرت به درک که شما و شکل که شما تبدیل خواهد شد با هدایت عقل قانع کننده نویسنده الیاس Kulukundis و آوردن داستان “جشن حافظه است.” این کتاب نیز برای خرید در دسترس در آمازون کتاب.
 
“جشن حافظه”
نوشته شده توسط الیاس Kulukundis
منتشر شده توسط Peter E. Randall ناشر (4th Edition)
تاریخ انتشار: 1 مارس 2003
شومیز: $2.99
 
درباره نویسنده:
الیاس Kulukundis است از تبار Kasiot کاپیتان دریا و صاحبان کشتی. تحصیل در Phillips Exeter و دانشگاه هاروارد او همه کاره است زبانشناس و ترجمه ویکتور Nekrasov هر دو طرف اقیانوس از روسیه است. او ساکن در نیویورک ،
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>