نویسنده گرگ Van Arsdale ارائه خود اقدام هیجان رمان “ربوده شده در آلاسکا دریا: یک چاک تیلور و لیزا Fontain, هیجان انگیز”

Category: وب وایر Comments: No comments

گرگ Van Arsdale ما به ارمغان می آورد یک گیج و همهجانبه سریع ء بازی اکشن, هیجان انگیز بسته بندی شده با جاسوسی عاشقانه, مبارزه شدید و نگران کننده ای تهدید هسته ای است که می تواند لس آنجلس در خراب کردن. چاک تیلور, یک مرد از خود عنصر مبارزه برای خنثی کردن طرح خود را در حالی که مبارزه برای زنده ماندن.
 
داستان زیر یک سرکش گروه از کره شمالی کماندوهای رهبری سرهنگ یونگ لی به عنوان او می کشد روسیه خدمه منینگ یک موبایل ICBM و دزد خود را به کلاهک هسته ای است. در ضمن در سیاتل چاک تیلور است که کار ساخت و ساز در یک اتاق بالا رفت. بعد از مبارزه با حسادت همکاران او از کار اخراج شده است. او را فرستاده شده به درمانگاه تمایل به جزئی قطع قبل از او برگ. زمانی که او در دیدار با نشاط لیزا Fontaine پزشک پرستار. او به عنوان گوش به داستان خود را به او احساس می کند برای او و جرقه پرواز. چاک و لیزا باد صرف مقدار زیادی از زمان با هم. او را دعوت به آلاسکا کروز با او. او می پذیرد. آنها خنده زمانی که آنها در هیئت مدیره و یادگیری آن است که یک سفر دریایی برای افراد بازنشسته, اما آنها تصمیم خود را بیشتر از آن. سرهنگ لی و مردان خود را نیز در هیئت مدیره کشتی. فقط به عنوان آن می رسد آبهای بین المللی آنها ربودن آن با سلاح های آنها قاچاق در هیئت مدیره. آنها قفل تمام مسافران در اتاق خود را به عنوان لی هلیکوپتر به ارمغان می آورد روی اصلاح بمب. عمل رخ به چاک تلاش برای مبارزه با مزاحمان و غیر فعال کردن بمب هسته ای قبل از آنها استفاده از آن در خاک آمریکا.
 
تجربه خود را در ذهن خم و suspenseful ادبیات گرگ Van Arsdale با حمایت از او در کتاب “ربوده شده در آلاسکا دریا: یک چاک تیلور و لیزا Fontaine, هیجان انگیز” در نمایشگاه خود در مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب. خرید کیندل یا شومیز کپی از آن در سایت آمازون در:

 
ربوده شده در آلاسکا دریا: یک چاک تیلور و لیزا Fontain, هیجان انگیز
نویسنده | گرگ Van Arsdale
ناشر | (Self-published)
| تاریخ انتشار مارس 19, 2016
ژانر | اکشن / تعلیق/ هیجان انگیز
ISBN-13 | 9781532822964
شومیز | قیمت $6.99
 
 
درباره نویسنده
 
به دنیا آمد و در دالاس تگزاس است. نقل مکان کرد و به جنوب فلوریدا در سال 1972 است. با حضور در دانشگاه Samford در فیزیک کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیل با درجه ممتاز. بسیار استخدام نیروی دریایی قدرت های هسته ای مدرسه به تدریس فیزیک هسته ای و دوره های دیگر. پیوست نیروی دریایی در سال 1981 و تدریس در نیروی دریایی نیروگاه هسته ای در مدرسه برای چندین سال. همراه با وزرای خارجه مسئولیت های او بوده است مدیر آموزش و سپس ارشد مدیر پروژه (متخصص در ایجاد سیستم های کامپیوتری) به صورت فلوریدا قدرت و نور در غرب پالم بیچ فلوریدا. در سال 2003 او به نوشتن به عنوان یک حرفه ای است و کتاب های بسیاری منتشر شده اعم از غیر داستانی “دو مفهوم انرژی” (انقلابی نمای کلاسیک, مکانیک کوانتومی, معادلات) و “فراتر از صرف اعتقاد” (استفاده از دو مفهوم انرژی به روح و روح) به داستان رمز و راز و تعلیق و اقدام پلیسی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>