نویسنده جیمز آلن Sandman ارائه خود را غیر داستانی, کتاب با عنوان “آسمان مانند ابدی جنسی”

Category: وب وایر Comments: No comments

آیا مورد نظر شما را بیشتر دوست دارم ؟ صلح ؟ ثروت ؟ ماجراجویی ؟ صمیمیت جنسی? چگونه در مورد خوب بالا ؟ قدرت فوق العاده? به بهترین شما ؟ آزادی ؟ آیا شما را از دیگر آرزوهای? آیا می خواهید به هر دیرینه میل کاملا راضی و برای ابدیت ؟ شما می توانید – شما به معنای. اما شما باید یک انتخاب را. و ارائه شده است در دسترس از آغاز زمان. این کتاب شما را به پاسخ.
 
به عنوان نویسنده سهام یک نگاه اجمالی از بهشت از مردمی که تا به حال تجربه نزدیک به مرگ و توصیف از کتاب مقدس شما را پیدا کنید که بهشت است, در میان چیزهای دیگر شگفت انگیز مانند ابدی جنسی! “به عنوان خوانده شده…من کشیده شد عمیق تر…به نوع امیدوارم که همه ما به شدت نیاز به در این دنیای گیج کننده و ناامید کننده تقلبی می گوید:” یک مؤلف در این کتاب خوانندگان صفحه نظرات.
 
تجربه خود را در چشم باز در ادبیات مسیحی از جیمز آلن Sandman از طریق کتاب خود “بهشت است مانند ابدی جنسیت: و دیگر چیزهایی که شما واقعا تمایل – 18 قرائت روزانه.” آن برجسته بود و در سال 2020 عمومی, انجمن کتابخانه های,کنفرانس, و شما می توانید خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
آسمان مانند ابدی جنسیت: و دیگر چیزهایی که شما واقعا تمایل – 18 قرائت روزانه
نویسنده | James Alan Sandman
ناشر | Kindle Direct Publishing
| تاریخ انتشار اکتبر 18, 2019
نوع | غیرداستانی
ISBN-13 | 978-1721877621
شومیز قیمت | $13.95
EBook قیمت | $8.95
 
درباره نویسنده
 
جیمز آلن Sandman متولد شد و در ریچموند ویرجینیا (1956) سوم از چهار پسر. پدر او یک کشیش باپتیست و مادر خود آموخته مدرسه ابتدایی. پس از حضور در میدلسکس H. S. (Saluda, VA) و فارغ التحصیلی از لافایت H. S. (Williamsburg, VA) او خدمت در نیروی دریایی آمریکا زیر دریایی خدمات برای بیست سال و بازنشسته به عنوان رئیس کنترل آتش سیستم تکنسین (اژدر/موشک) در سال 1997 با خدمت در پنج زیردریایی از جمله USS نیوپورت نیوز (SSN-750) که در شرکت طوفان صحرا.
 
او مشغول به کار در این صنعت از سال 1997 از جمله هفت سال در نشویل ستاد LifeWay Christian Resources در خود آن گروه. او در حال حاضر با این نسخهها کار با آمازون در نشویل به عنوان یک تکنسین پشتیبانی می کند. جیم یک AA در رشته گیتار عملکرد (کلاسیک) از تاید واتر کالج (1993) و یک BBA در کامپیوتر و سیستم های اطلاعات از Middle Tennessee State University (2001).

او یک عضو و گذشته روحانی داوطلب پایه آمریکا زیردریایی جانبازان بین المللی, یک عضو و گذشته فرمانده American Legion Post 141 در مورفریزبورو و زمان ثبت نام و روحانی از سنگ رودخانه فصل از فرزندان انقلاب آمریکا (SAR).

در سال 2018 جیم انتخاب شد به عنوان دولت اجرایی Committeeman 14هفتم سنا منطقه تنسی برای یک دوره چهار ساله. جیم مشتاق دانش آموز از کتاب مقدس و خواندن C S Lewis and J R R Tolkien و چارلز شولتز به بادام زمینی است. سود او الهام و امید به فکر آنچه در آسمان و زمین جدید خواهد بود. کتاب در مورد افرادی که تجربه نزدیک به مرگ هستند به خصوص جذاب. “آسمان مانند ابدی جنسیت” است و اولین کتاب خود را.

او شده است به نیروی دریایی خود را همسر کیم از سال 1985. آنها دو پسر, دو دختر زیبا تنسی دختران در قانون و سه بسیار زیبا نوه با دیگری در راه است. در اوقات فراغت خود جیم برخوردار تبارشناسی, تاریخ, سکه, جمع آوری, آهسته دویدن, خواندن, سیاست, مسافرت, موسیقی و گیتار. او و همسرش زندگی در نزدیکی Nashville, Tennessee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>