نویسنده ژانت H. عضو شورای قلم رنگی کودکان داستان در مورد یک کوسه که در می یابد مهم هدیه در دریا

جانت H. عضو شورای یک بازنشسته و یک قبلی نویسنده کتاب های کودکان را تکمیل کرده است کتاب جدید “Sammie کوسه و بازگشت از دست رفته هدیه” دوست داشتنی حکایت است که سهام ماجراهای Sammie کوسه که می بیند یک بازتاب جسم در بستر دریا است که یک هدیه ویژه برای یک فرد است. جانت سهام “‘Sammie کوسه و بازگشت از دست رفته هدیه” است که یک داستان در مورد یک کوسه به نام Sammie. Sammie و دوستان خود را در رنگارنگ مرجانی خلیج است. او می یابد یک گنج است که او مطمئن نیست در این که چه انعکاسی شی می تواند باشد. آن همه معلوم می شود یک هدیه بسیار ویژه برای کسی که او را دوست دارد بسیار است.”
 
منتشر شده توسط میثاق کتاب مورلس اینلت, کارولینای جنوبی, جانت H. عضو شورای کتاب جدید سهام قابل تحسین فضائل کردار یاران و مفید برای کودکان برای یادگیری و درونی. این کتاب همچنین گویا تقدیر برای زیبایی از مادر طبیعت از طریق شگفتی های حیوانات در زیستگاه طبیعی خود.
 
تجربه خود را در رنگارنگ پرماجرا و کودک پسند ادبیات جانت H. عضو شورای حمایت از او کتاب “Sammie کوسه و بازگشت از دست رفته هدیه” به او ارائه آن به این مارس 14th مارس 15th در آینده 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
Sammie کوسه و بازگشت از دست رفته هدیه
نویسنده | جانت H. عضو شورای
ناشر | میثاق کتاب
| تاریخ انتشار سپتامبر 12, 2019
نوع | کتاب کودکان
ISBN-13 | 978-1645595151
شومیز قیمت | $ 7.66
 
درباره نویسنده
 
جانت H. عضو شورای است از Burlington, N. C. او فارغ التحصیل از Ringling College of Art and Design. عشق او از هنر و ساحل است که چرا او نوشت: “Sammie کوسه و بازگشت از دست داده هدیه است.” جانت را تحت تاثیر قرار بود توسط مشاور در مدرسه ابتدایی او کار کرده است. توهمی دانش آموزان او را دوست دارم خواندن به آنها را زمانی که او mainstreamed آنها را به کلاس اول. او شده است در طراحی پرتره از افراد, کودکان و حیوانات خانگی از سال 2000. او همچنین طرح می کند و کارت.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید