نویسنده Jeanie B. Clemmens با افتخار ارائه او thrillingly جذاب رمز و راز قتل رمان “رمز و راز در پیما نقطه”

“رمز و راز در پیما نقطه” می گوید داستان از Christa عروس-به-بود که از بین می رود از یک غار در بالای افسانه پیما نقطه رفت و آمد مکرر. ستوان جیمز و او را نامزد خود جلب کرد پس از آن جستجو برای او. چیزی که آنها پیدا کردن یک دختر مرده نه Christa. می توانید جیمز و برادرزاده اش حل قتل و پیدا کردن عروس قبل از عروسی ؟

منتشر شده در نوامبر 8th, 2013 توسط CreateSpace Independent Publishing Platform این گیج و suspenseful, قتل, رمز و راز, هیجان انگیز است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن خوانندگان درگیر و غرق آنها به عنوان پیشرفت از طریق داستان. با توجه به نویسنده طرفداران رمز و راز از هر سن و اجرای قانون و مسابقه علاقه مندان به ماشین های تشکیل شده در این کتاب مخاطبان.
 
“همه رو یک گذشته برخی از آنها با موفقیت پنهان کردن آن. از پیک نیک صحنه نویسنده مرگ به قانون دفاتر پس از آن شور و هیجان از مسیر مسابقه تغییر تنظیمات برای انواع. برای خواندن پدر و مادر اتو و اسوالد شد این کتاب الهام بخش”توضیح می دهد که Clemmens.

تجربه خود را در مرموز و suspenseful ادبیات JB Clemmens با حمایت از او کتاب “رمز و راز در پیما نقطه” او به عنوان ارائه این مارس 18th آوریل 19th در سال 2020 ایسنا جشنواره کتابو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
رمز و راز در نقطه پیما
نویسنده | Jeanie B. Clemmens
ناشر | CreateSpace Independent Publishing Platform
| تاریخ انتشار نوامبر 8, 2013
نوع | رمز و راز
ISBN-13 | 978-1493622061
شومیز قیمت | $4.99
 
 
 
 
 
 
درباره نویسنده
JB Clemmens جانباز رمز و راز خواننده داشتن لذت کتاب توسط کریستی ولف مارش Grimes, کودکان, و بسیاری دیگر. او لذت می برد نوشتن. او ستوان جیمز اسرار سری شامل “چیزی مثل ماهی در منهتن” “یک جایگزین برای قتل” “رمز و راز در پیما نقطه” و “شماره فنجان رمز و راز.” او همچنین نویسنده از “مرگ در دنباله.” اولین کتاب او “اره” است که داستانی ماجراجویی دو زنانی که تصمیم به رفتن از شهری به شهر دیگر, پس از بنزین, ممنوعیت. او در حال حاضر به پایان رساندن سه سال تحقیق برای کتاب بعدی در مورد سال 1969 بر روی ماه و Woodstock.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید