نویسنده جیم لمی قلم suspenseful post-apocalyptic sci-fi رمان با عنوان “ساخت بسیاری از آن: یک ادیسه در طول همه گیر”

Category: وب وایر Comments: No comments

در سال 2072. کنراد Colby یکی از معدود بازماندگان از یک بیماری همه گیر در سراسر جهان. دنبال او و دوستان او باعث می شود در طول راه از ترس Robles, کالیفرنیا به قلع جام کلرادو به عنوان آنها پیدا کردن یک ویران خطرناک جهان حاوی راهزن bikers مذهبی wacko کوچک-زمان دیکتاتورها خشونت بین باندهای رقیب دیگر باند را برای خود خون رو به وخامت زیرساخت های شن و ماسه طوفان مارهای زنگی گرسنگی و تشنگی و دیگر خطرات آنها هرگز از خواب. چگونه با آن کنار بیایند ؟ با شجاعت و نبوغ و شانس gonzo طرح های طنز و تنها…“ساخت بیشتر از آن.”
 
مشتریان آمازون “M. شبح” به این واقع بینانه dystopian, درام, فیلم کامل پنج ستاره امتیاز در آمازون اظهار نظر که “این یکی از آن خوانده شده است که شما به خودتان پیدا کنید relishing روز بعد اتفاق می افتد در زندگی از شخصیت های آن است. من غافلگیر شده بود در زمان برای پیدا کردن که پیش بینی من از نتیجه یک رویداد و یا دیگر معلوم شد کاملا متفاوت از تصور من بود. این احساس کمی نی نی در زمان مانند کسانی Facebook دوستان همه ما که وحی رکورد خود را هر شب در طول روز, اما همه در همه پیشنهاد می کنم این کتاب برای هر کسی که لذت می برد خوب نوشتن, جالب, نتایج و اشاره به آنچه در جهان خواهد شد (به احتمال زیاد بیش از) روزی را تجربه کنند.”
 
تجربه خود را در grippingly suspenseful, آخرالزمانی, ادبیات جیم لمی با حمایت از او در کتاب “ساخت بسیاری از آن: یک ادیسه در طول همه گیر” به او ارائه آن به این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
ساخت بیشتر از آن: یک ادیسه در طول همه گیر
نویسنده | جیم LeMay
ناشر | گاو دیوانه پرس
| تاریخ انتشار مارس 23 2019
نوع |Sci-Fi
ISBN-10 | 33923897R00197
شومیز قیمت | $11.99
 
درباره نویسنده
 
جیم لمی مشغول است در بسیاری از مشاغل و avocations تمرین خود را شخصیت های رمان – bartender, خدمتکار, نوار صاحب زمین و نقشه بردار مهندس عمران توسعه زمین – و در برخی از آنها نه: copywriter, ویرایشگر تجاری هنرمند و دیگران بهترین فراموش شده است. حدود یک دهه پیش او تصمیم گرفت تا سعی کنید به نوشتن داستان. او نوشته است پنج رمان و یک تعداد انگشت شماری از داستان های کوتاه. “ساخت بسیاری از آن” آخرین رمان خود. جیم می کردند بسیاری از مکان اما در حال حاضر تماس دنور منطقه شهری خانه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>