نویسنده Jolande Wijks قلم یک چشم باز و آموزنده کتاب با عنوان “من ؟ دیالیز…? به هیچ وجه. نه من!”

هر بیمار دارای یک تاریخچه پزشکی; به خصوص افرادی که وابسته به دیالیز. تجزیه و تحلیل بیشتر از تاریخ خود اغلب نشان می دهد دیالیز مورد نیاز نیست اگر آنها به استفاده از داروهای خود را به درستی. با این حال در برخی موارد دیالیز اجتناب ناپذیر است, در بسیاری از اوقات می توان آن را قابل پیشگیری یا حداقل به تاخیر افتاد برای یک زمان طولانی. این به خاطر چند دلیل به عنوان گواه در این کوتاه عملی و صادقانه داستان است که در آن مردم نشان جهل و غرور بی شخصیت دارو noncompliance انکار و… تقریبا همه این افراد در حال شوکه هنگامی که آنها دریافت اخبار است که آنها نیاز فوری دیالیز. واکنش آنها: کفر اضطراب و ترس و عدم اطمینان به فکر کردن در مورد کار خود را خود و خانواده خود زندگی خود را… بسیاری از سوالات را در ذهن خود است.
 
در سپتامبر 23, 2012 در موضوع کلیه و بیماری های کلیوی هلندی مجله NierNieuws ذکر است که هلندی ها نسخه از این کتاب به توجه زیادی نیاز دارد. با توجه به دریای Dercksen نویسنده خواننده احساس واقعی مردم در حال صحبت کردن در این کتاب است.
 
تجربه خود را در آموزنده, پزشکی, ادبیات Jolande Wijks با حمایت از کتاب او با عنوان “من ؟ دیالیز…? به هیچ وجه. نه من!” – با خرید یک نسخه از این کتاب در آمازون در: https://www.amazon.in/Me-Dialysis-NO-WAY-not-ebook/dp/B083TM4XR2
  
من ؟ دیالیز…? به هیچ وجه. نه من!
نویسنده | Jolande Wijks
ناشر | ReadersMagnet, LLC
| تاریخ انتشار ژانویه 13 سال 2020
نوع | پزشکی
ISBN-13 | 9781950947966
شومیز قیمت | $5.95
 
درباره نویسنده
 
Jolande Wijks (1962) متولد شد و در سورینام یک کشور در آمریکای جنوبی زندگی می کردند اما برای بیش از بیست سال در ویدیو سابق آنتیل هلند یک جزیره در دریای کارائیب. او در فلوریدا زندگی می کند در حال حاضر و نویسنده هیجان انگیز نشاط هلندی رمان Verleiding جمع misleiding است به معنای “وسوسه فریب.”
 
او شروع به حرفه پرستاری در سال 1983 به دست آورد بسیاری از تجربه به عنوان یک پرستار ثبت شده و تخصصی به عنوان یک پرستار دیالیز در سال 2004. در طول کار خود را به عنوان یک پرستار دیالیز او ملاقات بسیاری از بیماران دیالیزی با زمینه های مختلف پزشکی. هر یک از داستان های خود را منحصر به فرد بود. این منجر به ایجاد او کتاب دوم: “من ؟ …دیالیز?…به هیچ وجه!”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید