“ویلیام و Tibby برای همیشه لطفا برای” نشاط بخشی است گربه داستان در مورد زندگی است که هرگز به پایان می رسد و عشق است که هرگز نمی میرد. آن را می گوید از یک گربه را از زندگی بر روی زمین و در آسمان. این کتاب یک داستان از ویلیام و Tibby دو گربه پرورش توسط یک زن مهربان و تجارب یادگیری که شکل شخصیت خود را. دنبال ویلیام و Tibby به عنوان آنها با هم یاد بگیرند که زندگی یک گنج است که دارای شادی و غم و خنده و اشک و از دست دادن و کشف.
 
فاجعه بار فرود! قهرمانانه نجات! شجاعانه catnappings! “ویلیام و Tibby برای همیشه” به تصویر می کشد این و بسیاری دیگر از خز-افزایش حوادث در زندگی ویلیام و Tibby دو گربه که با معشوق خود دوم مادر محترم در خانه خاکستری بر روی یک تپه. با وجود دامپزشکان و واکسیناسیون گربه حامل و جانوران کمین در گاراژ ویلیام و Tibby زندگی به عنوان نزدیک به شاعرانه به زندگی بر روی زمین می شود. اما زمانی که ویلیام کشته خود قصیده کوتاه را شکسته است.

زمانی که ویلیام بعدی باز چشم خود را به او در بهشت است. قبل از ساعت است که از او نقل مکان کرد و در سوم مادر عزیزم و تمام سیزده دوم مادر قبلی گربه. وجود دارد ویلیام تلاش برای کسب هاله. این تعهد شامل مقابله با گریز از مرکز از دیگر گربه ها, مقاومت در برابر وسوسه از سوم مادر حیوان خانگی خرگوش و جوجه و صلح وحشتناک محترم. در ضمن Tibby باید ادعا نه تنها با غم و اندوه خود را برای ویلیام بلکه با یک سرکش بچه گربه به نام الویرا. و هنگامی که یک بیماری تهدید الویرا زندگی کل خانواده باید با هم بکشید به او را نجات دهد. از تجربیات خود ویلیام و Tibby یاد بگیرند که زندگی دارای شادی و غم و اندوه و خنده و اشک را در نظر گرفتن و مراسم.

“ویلیام و Tibby برای همیشه لطفا برای” یک داستان دلگرم کننده درباره عشق یک مادر برای فرزندان, عشق یک مرد برای یک زن و عشق است که زن برای گربه خود را. این یک داستان در مورد زندگی است که هرگز به پایان می رسد و عشق است که هرگز نمی میرد.
 
“اگر شما عاشق گربه های این کتاب برای شما! من مادر هستم شماره دو و آن را به من می دهد مانند یک احساس خوب وجود دارد یک مادر شماره 3 از همه بچه ها من می گوید:” لیندا Lu هاردینگ آمازون مشتری.

خود را غرق در نشاط بخشی ادبیات Lynda, Hamblen, با حمایت از او کتاب “ویلیام و Tibby برای همیشه” با خرید آن بر روی وب سایت خود را در lyhamblen@hotmail.com و یا خرید یک روشن شدن و یا شومیز کپی از آن را در آمازون و بارنز و شریف.
 
ویلیام و Tibby برای همیشه لطفا برای
نویسنده | فیلم آموزش Hamblen
ناشر | ایمان مسیحی چاپ و نشر
| تاریخ انتشار مارس 29 2019
نوع | الهام بخش, فانتزی
ISBN-13 | 978-1641405263
شومیز قیمت | $15.95
 
درباره نویسنده
 
Lynda, Hamblen, زندگی در یک مزرعه کوچک در Obion County, Tennessee, با شوهر و گربه اش الویرا است که 17 سال است. او می نویسد: مقالات, اشعار و داستان های کوتاه. برخی از آنها منتشر شده است; بسیاری از آنها نیست. پس از صرف آخرین سی سال زندگی با گربه او تصمیم به نوشتن یک کتاب در مورد یک گربه از زندگی, خدا و ابدیت است. بنابراین او نوشت: “ویلیام و Tibby برای همیشه.”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de