آن را به خدا مهم است که فرزندان ما می دانیم او عشق خود را و چگونه او می خواهد آنها را به فکر می کنم صحبت می کنند و عمل می کنند. در زندگی پر مشغله مان را به جا همه چیز در; اما, خدا, عشق, عقل و قوانین مهم هستند. اطلاعات و ایده های فرزندان ما در تلویزیون و بازی های ویدئویی و حتی در مدرسه ایده آل نیست پیام ما برای آنها می خواهید.

این کتاب نوشته شده است برای کمک به شما صرف زمان خود را با کودکان و آموزش آنها را در مورد مهم ترین ارزش در زندگی است. ما ممکن است کسانی که اشتباه اما خدا همیشه آنها را راست. در این کتاب وجود دارد فصل حدود 10 فرمان میوه از روح و هدیه معنوی. لطفا برای کمک به کودکان خود را یاد بگیرند در مورد اطلاعات صحیح از این منبع کامل.
 
تجربه خود را در نظر معنوی نشاط بخشی و روشنگری ادبیات میشل هایس-گریشام با حمایت از او کتاب “چگونه به خدا شما او را دوست دارم!” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در thebookpatch.com.
 
چگونه برای نشان دادن خدا شما او را دوست دارم!
نویسنده | میشل هایس-گریشام
ناشر | thebookpatch.com
| تاریخ انتشار نوامبر 21, 2019
نوع | مسیحی
ISBN-13 | 9781645506720
شومیز قیمت | $25.00
 
درباره نویسنده
 
میشل هایس-گریشام پرشور مسیحی و او را تجربه کرده است خدا و عیسی و روح القدس در راه های بسیاری در طول زندگی خود. او متولد برزیل, ایندیانا و منتقل 30 بار با توجه به او گام به پدر بودن در ساخت و ساز و شوهرش بودن در نیروی هوایی. از کودکی به او آموخته به قبول تغییر و محتوای هر جا که او زندگی می کردند. او متولد شد و زودرس و تلاش کرده است در طول زندگی خود با سیستم ایمنی ضعیف و منحصر به فرد از مشکلات سلامتی. او را با دنیا گره خورده است و زبان که مانع سخنرانی آورده اذیت کردن از دیگران و عدم اعتماد به نفس. از آن زمان چندین دهه قبل از او متوجه خدا به او داده بود هدیه معنوی. آن نیست تا زمانی که او در زمان یک هدیه معنوی ارزیابی آزمون و دیدم هدیه خود را در سیاه و سفید است که او اعتقاد داشت که او ارزش و چیزی برای به اشتراک گذاشتن. او دارای مدرک لیسانس از سیمپسون دانشگاه و گواهی وزارت زنان از شمال کالیفرنیا دانشکده وزارت زنان. او رهبری یک نمازخانه سرویس برای بسیاری از سال را در یک ماموریت برای زنان بی خانمان و کودکان و راهنمایی برخی از زنان به مواد مخدر و الکل بازیابی. خدا قرار داده است بسیاری از کودکان خود را در مقابل او به عشق است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de